Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej i co jeszcze korona z glowy mu odrazu nie spadnie jak nagra sobie jakis film :P Ja tez place i nie zadam zeby film ktory mi sie podoba lecial akurat o tej porze co chce. Od tego jest VOD :wink:

Chodzi o to,ze nie kazdy ma magnetowid,czy nagrywarke i nie kazdy planuje taki zakup.Ja np czekam az wejda nagrywarki HD,bo inna mi nie potrzebna do programow,ktore beda w HD.Nie wymagam emisji o godz 17,tylko w porach przystepnych tj.najpozniej o 22.30.Filmy z przemoca od lat 16 leca okolo 20-ej,a komedie i inne filmy od lat np 12 gdzies w srodku nocy.Chore podejscie do tematu.Poza tym kazdy moze to zabezpieczyc przed dziecmi i po problemie.W platnej tv powinien byc latwy dostep do wszystkiego w kazdej porze dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej już w marcu polscy widzowie będą mogli cieszyć się z nowego kanału tematycznego - HBO Comedy. Kanał uzyskał bowiem licencję na nadawanie na terenie Polski. Co ciekawe, licencjonodawcą nie jest polska KRRiT, tylko czeski regulator medialny – RRTV.

 

żródło:skysunsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wydaje się, że ostatnio HBO "siada", i nie tylko chodzi o jakość wizji. Bardzo często brakuje polskich napisów. Np. teraz leci "Niewidzialny", oczywiście bez napisów. Sprawdzam już przez kilka dni i albo mam pecha i nie trafiam na film z napisami albo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic

 

Mnie korona z głowy nie spadnie bo jej nie mam.

Mają kanał C+film więc mogliby puscić o 22:00.

A ja video juz sie dawno pozbyłem, kasety VHS to juz straszny przeżytek.

Ale póki co HBO nadaje tak jakby z VHS-a "lecieli" :D

Jak stanieją nagrywarki DVD to napewno kupie.

Jeszcze rozważam zakup Relooka 400s z HDD.

 

Oferta VOD ? Jak narazie przeciez tego nie ma...

 

To może Im korona z głowy nie spadnie jak puszczą film wczesniej ?

Wiem ze bardziej drastyczne sceny muszą być po 23:00 ale bez przesady !

 

 

Ciekawsze pozycje w tym miesiącu na Canal+

DOOM

film akcji, USA, 2005, 101 min, premiera w c+ 20.01.2007

 

FRANCUSKI NUMER

kino polskie, Polska, 2006, 95 min , premiera w c+ 21.01.2007

 

KING KONG

film przygodowy, USA/Nowa Zelandia, 2005, 180 min, premiera w c+ 27.01.2007

 

TRANSPORTER 2

film akcji, Francja/USA, 2005, 84 min, premiera w c+ 28.01.2007

 

 

A co to za gwiazdka przy HBO czasami sie pojawia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,ze hbo nie nadaje w jakosci 16/9 dd5.1 wtedy byliby zadowoleni wszyscy(abo kablowek jakby hbo wprowadizlo hd to ciekawo jakby toogladali,ale jakosc 16/9 dostepna moglaby byc od razu i to chyba bez tv specjalnych hd?)

tego tez zaluje bo mogliby miec wieceju abonentow ale transmisja w DD zajelaby wiecej miejsca na transporterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,ze hbo nie nadaje w jakosci 16/9 dd5.1 wtedy byliby zadowoleni wszyscy(abo kablowek jakby hbo wprowadizlo hd to ciekawo jakby toogladali,ale jakosc 16/9 dostepna moglaby byc od razu i to chyba bez tv specjalnych hd?)

Ciekawe jak chciałbyś oglądać HD w kablówkach? Jak większość sieci kablowych to są analogowe i tylko duże sieci jak UPC, Multimedia oferują też cyfrowe ale na HD to trochę za mało jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,ze hbo nie nadaje w jakosci 16/9 dd5.1 wtedy byliby zadowoleni wszyscy(abo kablowek jakby hbo wprowadizlo hd to ciekawo jakby toogladali,ale jakosc 16/9 dostepna moglaby byc od razu i to chyba bez tv specjalnych hd?)

 

dd5.1 wybrane filmy nadaje tylko cyfra nie dołaczyła jeszcze tej ścieżki dzwiekowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne programy filmowe HBO Polska oraz Cinemax mają w naszym kraju łącznie ponad milion abonentów. Warto dodać, że kanał HBO na polskim rynku obecny jest już do ponad dziesięciu lat.

-Rekordowa liczba abonentów HBO i Cinemax świadczy o tym, że w Polsce istnieje zapotrzebowanie na wysokiej jakości rozrywkę telewizyjną – twierdzi Aleksander Kutela, prezes HBO Polska.

 

Przypomnijmy, że we wrześniu 2006 roku HBO obchodziło dziesięciolecie działalności w Polsce. W swojej ofercie programowej HBO oferuje hity kinowe, kontrowersyjne seriale, wydarzenia muzyczne i od jesieni filmy dokumentalne, w tym także polskie produkcje własne.

 

Z kolei kanał filmowy Cinemax jest obecny w Polsce od lutego 2005 roku. Oferta programowa stacji obejmuje bogaty wybór filmów, m.in są to produkcje niezależne oraz obrazy wyróżniane na festiwalach filmowych.

 

Kanał HBO jest dostępne w ofercie większości telewizji kablowych i na platformie Cyfra+. Kanał filmowy Cinemax jest obecny w telewizjach kablowych oraz na platformach cyfrowych: Cyfra+, Cyfrowy Polsat oraz na platformie n.

 

żródł:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...