Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak a propos!

Przed świętami (grudniowymi), dzwonili do mnie z Cyfry oferując dołączenie opcji HBO do mojego pakietu programów (mam komfortowy z Canal+).

Nie zdecydowałem się ostatecznie, zastrzegając, że sprawę przemyślę- w końcu oferta HBO niezbyt mocno mnie satysfakcjonuje...

Parę dni potem dostałem sms-a zachęcającego do włączenia ów opcji, ale póki co dalej niezdecydowany tkwiłem w bezradności mojego procesu decyzyjnego... :)

Już myślałem, że dali sobie spokój ze mną, ale odzwonili ponownie (3 kontakt w tej sprawie), wczoraj i zaoferowali znowu- pierwszy miesiąc opłacony za pkt-y, reszta normalnie już...

Tak się zastanawiam, cóż to się stało, że nagle tak bardzo zależy im na pozyskaniu -jak najbardziej- dużej ilości abonentów HBO?!

Nigdy tak bardzo nie zabiegali o klienta i to jeszcze oferując teoretycznie konkurencyjną tv!

Pomyślałem sobie, na fali ostatnich plotek o wyłączności HBO w Cyfrze+, że być może doszło do takiej sytuacji, iż chcąc utrzymać status quo -dalszą wyłączność na HBO- doszło do tego, że muszą teraz "bardziej dbać" o interesy ów stacji... :)

Oczywiście, to tylko teoria!

 

p.s. ostatecznie uległem i zgodziłem się na HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, jednak się zdecydowałeś na HBO?? Tak Cię długo męczyli, że się zdecydowałeś hehe. Uważam, że na razie HBO się nie opłaca tym bardziej, że stoi gorzej z premierami od CANAL+ i są tylko dwa kanały. Być może HBO Comedy da mi do myślenia i może zmienię zdanie i dołączę sobie MaxPak. Ale na razie dam sobie spokój. :wink:

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że obecnie HBO jest gorszy pod względem filmowym od C+ gdzie lecą hity typu francuski numer,piła 2(oglądalem i to i to fajne filmy) czy doom.

HBO mógłby pokazywać największe hity serialowe jak priston break czy lost3 ale to pokazuje axn a skazanego na śmierc będzie transmitowac polsat.Ale np.blok w stylu anime,gdzie znalazłyby się japonskie baje albo np.filmy(final fantasty,seria kinowa dragon balla) mogłoby być to by hbo dało trochę popularności.Pozatm sądzę,że lepiej aby w hbo megapremiery byly w sobote bo w niedziele jak to w niedzie.e wieczorem popularsnosc mala bo i wojewodzki leci,czasem jakis mecz czy magazyn orange ekstraklasa,2x45 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO pokazuje hity serialowe. "Rodzina Soprano", "Sześć stóp pod ziemią", "Deadwood", "Huff", "Rzym" i ostatnio np "Trzy na jednego". Tak więc nie jest tak źle z tym HBO. A jakość techniczna to już inna sprawa. W mojej kablówce mają HBO z transpondera z Amosa i jakość jest ok. A Cyfra obniża parametry przekazu żeby upchać to na swoich transponderach.Podobnie było kiedyś z TVN24. Na transponderze Cyfry była jakość słaba a potem jak już z transpondera TVN leciało jakość była lepsza. Troszkę lepszą jakość daje na kanały C+ bo to ich produkcja i wolą zeby abonenci jeżeli mają do wyboru C+ lub HBO wybrali C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys lecial fajny serial komediowy domowy front, szkoda ze juz go nie ma,

szkoda jak powiedzialem ze w hbo nie ma pasma bajek z np. japonskimi anime (dragon balll,final fantasty mowa o filmach kinowych bo takie byly),

poza tym w sobote powinna byc premiera filmowa, a nie tylko dokument,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO pokazuje hity serialowe. "Rodzina Soprano", "Sześć stóp pod ziemią", "Deadwood", "Huff", "Rzym" i ostatnio np "Trzy na jednego". Tak więc nie jest tak źle z tym HBO. .

 

Wlasnie jest zle ze te wg mnie denne srialiki leca w HBO.

 

Soprano i Rzym to świetne seriale !

Deadwood nie oglądałem ale też podobno dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w canale plus jak patrzylem program za kilka dni leci kevin wnowym yorku to co moze porownamy ten kanal z polsatem?

wedlug mnie czesc typu bajka raz w tygodniu mogloby byc ale lecialoby wtedy np.dragon ball czy final fantasy i nie mowie o tasiemcach serialowych a o kinowych wersjach (dragon balla jest ponad 10 filmow,final fantasy chyba 6-7),

hbo w mojej kablowie jest premium i to jedyną opcją,wiec zalezy mi na dobru tego kanlu zwlaszcza ze mam tylko dostep do hbo(bez hbo2),

no a co do tych seriali to jest axn i czesc tam umieszcza jak jericho czy lost 3,choc i tak nieogladam za duzo seriali zagranicznych choc od czasu do czasu cos ogladne(np. bede ogladal priston break na polsacie),

hbo wiadomo ze z filmow to zaprezentuje w ciagu miesiacca ze 30 premier filmowych tak jak i c+,wiec musza i pokazywac koncerty,programy rozrywkowe,seriale,mogliby dolozyc tez baje,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djclassic

 

Czy ty oglądałeś jakikolwiek serial na HBO?.Racje ma Darth Vader i inni krórzy uważają że HBO pokazuje super seriale np.Soprano ,Sześć stóp pod ziemią ( ja bym dorzucił jeszcze Odległy front).Mnie przy tym kanale właśnie TO trzyma+ pasmo filmów dokumentalnych BEZ CENZURY.Pisałem o tym już wcześniej iż HBO wciąż trzyma b. wysoki poziom i zdania nie zmieniam.

 

jupi

 

HBO pokazuje w sobote także premiery filmowe w cyklu sobotnie kino rodzinne (czy coś takiego) +NA stojaka+ dokument to mało w/g ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djclassic hbo ma taką pozycję na świecie dzięki tym serialom. Zrozum to wreszcie, że ludzie to oglądają a takie seriale jak Roma czy Dedwood nie wspominając o Sopranos i Sześc stóp pod ziemią są rewelacyjne. Napisz ile ty masz lat bo to pewnie rozwiązanie twoich obiekcji wobec seriali. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...