Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty czasem nie przesadasz? nPremium ma być lepszy od HBO? W życiu. Zobacz sobie ramówkę nPremium na grudzień, to coś ma rywalizować w HBO? Zaraz powiesz, że umowy z Monolithem i FOX`em wchodzą w życie dopiero od stycznia, ale nawet to nie poprawi tej słabej ramówki.

Tak, tak. Bo FOX i Monolith w Canal+ to były super, ale w nPremium to już będą kontentem drugiej kategorii :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były podawane już przecież:

Wybrane premiery nPremium na grudzień/styczeń:

 

PARANORMAL ACTIVITY 2 (2010)

MADSO'S WAR (2010)

MY OWN LOVE SONG (2009)

THE EYE 3D (NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL)

PELICAN BLOOD (2009)

FAILURE TO LAUNCH (2006)

DADDY COOL (15ans et demi) (2007)

BAD APPLE (2004)

MEAN GIRLS 2 (2011)

MEGAMIND (2010)

BLOW DOWN 3D (NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL)

The Prince's Trust Rock Gala 2011 - koncert (wersja 3D i wersja 2D)

LOS NUMEROS (2011)

MAP OF THE SOUNDS OF TOKYO (2009)

NACHO LIBRE (2006)

THE LXD: SECRETS OF THE RA (2010)

REC 2 (2009)

MEERKATS 3D (NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL)

SEASON OF THE WITCH (2011)

EXTRAORDINARY ADVENTURES OF ADELE BLANC SEC (2011)

FAIR IS FAIR (2010)

TAKEN FROM ME: THE TIFFANY RUBIN STORY (2011)

ANIMAL'S UNITED (2010)

CHINA REVEALED 3D ep. 1-3 (NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL)

MAMAS&PAPAS (2010)

EL BAILE DE LA VICTORIA (2009)

KOVAK BOX (2006)

TODO LO QUE TU QUIERAS (2010)

BEASTLY (2011)

GALERIANKI (2009)

RAMONA AND BEEZUS (2010)

UNITED (2011)

TRUE GRIT (2010)

SLUMDOG MILLIONAIRE (2008)

DIARY OF A WIMPY KID (2010)

SIOSTRA JACKIE (sezon 3)

DEXTER (sezon 6)

CHRONICLES OF NARNIA: THE VOYAGE OF THE DAWN TRADER (2010)

MARIAS MENN (2006)

IL RESTE DU JAMBON (2010)

DEAD LIKE ME (DTV) (2009)

 

Usuń sobie podane premiery na grudzień i masz już listę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mie ciekawi jedno Hbo spóznił dużo jedną premierę Incepcja Warnera z lipca 2010 roku. Premiery Warnera są normalnie po 12 miesięcznym czasie, Dzięki temu że współwascicielmi Hbo były do stycznia 2010 Sony i Disney razem z Warnerem , może Hbo miec premiery Sony i Disney szybciej niż 12 miesięcy po premierze w kinie np INWAZJA:BITWA O LOS ANGELES czy Ksiądz - Sony - 10 miesiecy po premierze w kinach czy to w Usa czy w Polsce, tak samo z Disney 7 miesięcy po premierze jak Auta 2 lub PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH. nPremium z Paramount, Dreamworks, MgM, teraz 20thcentury Fox, Monolith i Canal+ wczesniej z Fox i Monolith i Universal, Summit, nie przekraczają limitu 12 miesiecy tak samo zachodnie kanały premium jak Film1 lub SkyMovies, ale kiedyś skonczą się preferencyjne umowy Hbo z Sony lub Disney chociaż w sprawie tych preferencyjnych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wcześniej pisałeś o 12 miesiącach w przypadku Warnera, co jest bzdurą. Ostatni rok: Kac Vegas, Harry Potter i Książę Półkrwi, Sierota, Oszukać przeznaczenie 4, Intrygant, Zamieć, Wielki Mike, Sherlock Holmes, Walentynki, Starcie tytanów, Seks w wielkim mieście 2, Incepcja - wszystko ok 1.5 roku (lub więcej) po światowej premierze. Zanim odejdą wody to 15 miesięcy, być może związane jest to z noworoczną niespodzianką. Co do filmu Harry Potter i Insygnia Śmieci porozmawiamy, gdy HBO ujawni oficjalną ramówkę, bo ta kilka stron wcześniej to fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady Maverick z Warner masz racje bo się skupiłem na premierach Sony i Disney w Hbo, przepraszam, kilka filmów które sprawadzilem jest po półtora roku, ale z Sony i Disney mam rację bo się na nich skupiłem ponieważ wczesnie są premiery i na nPremium i Canal+, chciałem porównac szybkośc premier pomiędzy Hbo, nPremium i Hbo, poczekajmy na oficjalne premiery od Hbo a dopiero pózniej się podniecajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Porównałem oferty Hbo i nPremium na styczeń i tak hity na Hbo - Turysta, Incepcja, Zanim odejdą wody, Stosunki międzymiastowe, Jestem numerem cztery, Npremium z tego co wiemy- Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu, Polowanie na czarownice, Dziennik cwaniaczka, True Grit. Hbo według mnie wygrywa w starciu hitów 5 do 4 ale, przegrywa w jakości pozostałych premier z nPremium na Hbo oprócz Kociak ucieka i Gdzie mieszkają dzikie stwory, Loteria, same produkcje tv amerykanskiej stacji tv Lifetime której wspólwaścielem jest Disney i starsze filmy jak np Wesele Muriel kontra Beastly, United, Ramona and Bezzus i premiery z Canal+,np Slumdog Millionaire nie wiem co to jest Fair is Fair jeśli to Fair game z Monolithu to Npremium miazdzy w pozostałych premierach Hbo ale np. Hbo ma świetne seriale. Npremium ma tylko Siostre Jackie i Dexter z nowych. Więc dla mnie jest remis ale poczekajmy do pełnej informacji na temat premier w nPremium na styczeń premiery już znamy ze strony www Hbo. ilosc premier w Hbo 24 a w nPremium na razie 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2012 w HBO:

KSIĄDZ horror/sci-fi, USA 2011

TURYSTA dramat/thriller, Fr./USA 2010

KSIĘŻNICZKI dramat obyczajowy, Hiszpania 2005

AUTA 2 animacja/familijny, USA 2011

INCEPCJA thriller/sci-fi, USA/W. Bryt. 2010

WSPÓŁLOKATORKA thriller, USA 2011

KRÓL LEW animacja/familijny, USA 1994

MEDIUM dramat, USA 2010

PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH przygodowy, USA 2011

EASY dramat, USA 2003

WOJNA RESTREPO dokumentalny/Wojenny USA 2010

ZANIM ODEJDĄ WODY komedia, USA 2010

INVICTUS - NIEPOKONANY biograficzny/dramat historyczny, USA 2009

PAPRIKA anime/sci-fi, Japonia 2006

OCH, ŻYCIE komedia romantyczna, USA 2010

GDZIE MIESZKAJĄ DZIKIE STWORY fantasy/przygodowy, USA/Niem. 2009

MIASTO ZŁODZIEI dramat/kryminalny USA 2010

Z PLANU GRY O TRON 2 wprowadzenie, USA 2011

MATKI W MACKACH MARSA animacja, USA 2011

LUCK serial, USA 2011

EKSTRAKT komedia kryminalna, USA 2009

OJCZE NASZ. KREW Z KRWI dramat/thriller, Argentyna 2007

HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI CZĘŚĆ 1 fantasy/przygodowy, USA/W. Bryt. 2010

PRZYPADEK STEPHANIE DALEY dramat, USA 2006

GHOST IN THE SHELL anime/cyberpunk, Japonia/USA/W. Bryt. 1995

KRZYK 4 horror, USA 2011

INWAZJA:BITWA O LOS ANGELES akcja/sci-fi, USA 2011

 

 

 

 

 

 

Te premiery w końcu są prawidłowe czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...