Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to czym większy hit to większe szanse, że film dawno już się gdzieś widziało. Powinni puszczać same produkcje z Turkmenistanu, to były by nowości dla każdego :)

2015 to ma być najbardziej dochodowy rok w historii kinematografii: Bond 24, Avatar 2, The Avengers 2: Age Of Ultron, Finding Dory, Pirates Of The Caribbean 5, Ant-Man, Man Of Steel 2, Prometheus 2, The Hunger Games: Mockingjay - Part 2, Inside Out, Terminator 5, Star Wars: Episode VII, Independence Day 2, Jurassic Park IV, Mission: Impossible 5. Każdy z szacowanymi wpływami min. 1 miliard zielonych. Odłóżcie trochę grosza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że pewnie Skyfall czy Prometeusz polecą w SD. Prometeusza jeszcze nie widziałem i chętnie obejrzę, ale boje się, że znowu C+ się popisze marnym SD.

Na pewno będzie w SD, a taki Prometeusz bez obrazu jak żyleta jest niczym - ot Transformers 2, obraza inteligencji i profanacja alien universe :D

http://images3.static-bluray.com/review ... _large.jpg

 

Hobbity i inne to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to jeśli faktycznie będą takie filmy we wrześniu na kanałach premium to należą się brawa, że nie chomikowali tych pozycji na Święta. Jestem pod wrażeniem. Akurat każdy z tych filmów widziałem w kinie, Skyfall mam ponadto kupiony ale z wielką chęcią obejrzę jeszcze raz te dzieła bo to naprawdę bardzo dobre i udane filmy w przeciwieństwie do innych [beep]nych blockbusterów jak choćby Niepamięć z Cruise'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień (2013) w HBO:

- MEGAPREMIERA "Frankenweenie" (1 września),

- "Noc w Rzymie" (3 września),

- "Kobieta ze snu" (5 września),

- "Atlas zbuntowany" (cz. 1- 6 września, cz. 2 - 13 września),

- "Zróbmy sobie orgię" (6 września),

- "Broken" (7 września),

- MEGAPREMIERA "Mocne uderzenie" (8 września),

- "Księga Diny" (10 września),

- "Wieczór kawalerski Kena" (12 września),

- MEGAPREMIERA "Kryptonim: Shadow Dancer" (15 września),

- "Duch ojca" (17 września),

- "Na zawsze Laurence" (19 września),

- "Wiejska idylla" (20 września),

- "Chłopiec z czerwonym wózkiem" (21 września),

- MEGAPREMIERA "Klucz Sary" (22 września),

- "Kwiaty wojny" (22 września),

- "28 pokoi hotelowych" (26 września),

- "Partnerzy" (27 września),

- "Gwiazdka z Holly" (28 września),

- MEGAPREMIERA "Pamięć absolutna" (29 września),

- "Deep love" (29 września).

 

Pozostałe kanały HBO:

- serial "Grace szuka faceta" (od 10 września) HBO Comedy

- serial "Świadek" HBO 2

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że słaby miesiąc. We wrześniu z C+ nie ma szans. Liczyłem na Mrocznego Rycerza, a tu jak widać trzymają go na jesień. No cóż, z tych filmów na uwagę zasługuje Frankenweenie, 28 pokoi hotelowych i Pamięć Absolutna. Coś tam jeszcze się pewnie zerknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyfall kupiłem za 20 zł z Newsweekiem w.. hm.. marcu? ;-). Tak więc niestety, pokazanie tego pół roku po wydaniu z gazęta to jest żadna atrakcja. Za to Hobbit i owszem. Nie zmienia to jednak tego, że za oficjalne potwierdzenie będzie można uznać dopiero opublikowanie ramówek, a nie zapowiedzi, bo sami wiemy co już ta śmieszna połączona platforma zapowiadała.. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyfall kupiłem za 20 zł z Newsweekiem w.. hm.. marcu? ;-). Tak więc niestety, żadna atrakcja. Za to Hobbit i owszem. Nie zmienia to jednak tego, że za oficjalne potwierdzenie będzie można uznać dopiero opublikowanie ramówek, a nie zapowiedzi, bo sami wiemy co już ta śmieszna połączona platforma zapowiadała.. ;).

Ja Skyfall i Hobbita oglądałem w kinie, więc nie masz się czym chwalić... Nowy Bond rewelacyjny, film o niziołkach taki sobie, ale i tak chętnie obejrzę w tv jeszcze raz. Jeśli według Ciebie oficjalne zapowiedzi na Canal+ o niczym nie świadczą, to ja nie mam więcej pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakup filmu na DVD czy pójście do kina to jest dla Ciebie powód do ch[beep]a..

A co do "oficjalnych zapowiedzi", przypomijmy materiały NC+ z kwietnia a tam zdjęcia z Atlasu chmur. Oglądaliście już? :D. Albo filmy z Dreamworks, Teda czy Życie Pi z zapowiedzi C+ Film na konferencji? ;).

Krótką pamięć macie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...