Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówią przedmówcy, nikt chyba by się nie obraził, gdyby HBO czy Canal+ zainwestowało w klasyki filmowe - bądź też filmy zapomniane i rzadko emitowane w telewizji otwartej. Zwłaszcza Canal+ mając kanał 4K powinien zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo bez tego cały ten rok będzie się zapowiadał niezwykle słabo. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arkon napisał:

@Ozzy666 Są dwa ciekawe filmy "Dżentelmeni" i "Fale" oraz serial "Gangi Londynu".

 

Nie wiem czy ciekawy bo nie widziałem ale dorzucę jeszcze "Prawda (La vérité)" czyli pierwszy zagraniczny film Koreedy.

 

Dziwne, że serwisy streamingowe nie wykorzystały bardziej tego roku pandemicznego kupując filmy, które nie mogły trafić do kin.

Edytowane przez Rasheed
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzysz napisał:

Mam pytanie gdzie i kiedy mogę obejrzeć film "Ocaleni" z 2019r...jestem abonentem PC+????.....pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Film można obejrzeć w ofercie Canal+ przez internet. Dziwne, że nie było premiery telewizyjnej.

https://www.canalplus.com/pl/film/ocaleni/h/10589230_70026

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rasheed napisał:

Canal+ powinien kupić te nowości, które są np. w CDA. Są większą firma, mają więcej pieniędzy, brakuje im nowości do ramówki więc nie przyjmuje argumentów, że to taki rok bez premier kinowych. Premiery są, tylko trzeba je chcieć kupić.

Może zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie wiadomo ile taka sytuacja się utrzyma.

Muszą cedzić hity, które ewentualnie jeszcze mają.

Teraz ciężko coś planować.

Ale już sięgają po klasyki. Ja ostatnio np. sięgnąłem po "Szklaną pułapkę", żeby sobie przypomnieć. Tak samo z Bondami. Może c+ zrobi tak np. z serią "Szybcy i wściekli" ? Ktoś też pisał o tym nieszczęsnym "Ja, Tonya". Też jest to opcja.

Ten miesiąc i tak nie wygląda tragicznie, ciekawie się zapowiadają te gangi londynu np.

Mają jeszcze np. dalszy ciąg serialu "Kruk" wkrótce pokazać.

Decyzją, którą mogli by podjąć to zdjąć premiery z canal+ seriale i wsadzić je wszystkie do c+premium (żeby zapełnić ramówkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107

Dziękuję że mi to wyjaśniłeś, wiesz od roku z domu nie wychodzę więc jestem nie w temacie pandemii itd.
Nie chcę nowości na C+ z wiadomych powodów które nakreślił nam kolega @domin107 ale jakieś konkretne klasyki lub filmy których dawno nie było w TV. A tak oglądam po raz 200 „Kilera” który jest wałkowany jeszcze na kilku innych nieodpłatnych stacjach.
Nawiasem mówiąc to chętnie obejrzał bym np. „Młodego Einsteina”, nie pamietam kiedy ostatni raz był emitowany w telewizji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer był wałkowany 2, 4 lata temu i dalej będzie przez najbliższe lata. 

;-)

 

C+, HBO GO, Netflix, Prime Video, CDA Premium.

Dodać należy też serwis TVP VOD.

Zawsze znajdzie się coś świeżego, a przy okazji dostęp do klasyki.

(Czasami coś ciekawego wyemitują na TVP Kultura itd.)

:D

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się pogodzić z tym, że trzeba mieć wszystkie możliwe serwisy by mieć co oglądać. Nie jest to aż takie drogie bo HBO, Netflix czy Amazon możemy sobie okresowo wyłączać. Kiedyś może i było łatwiej i taniej ale za to mieliśmy tylko premiery w C+, HBO był dostępny tylko w kablówkach, ewentualnie jeszcze był Filmnet przez kilka lat. Pamięta ktoś jeszcze te odległe czasy lat 90tych ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam promocyjny dostęp do C+ w UPC, gdy został udostępniony dostęp na miesiąc.

 

Pierwszym hitem jaki obejrzałem to był film" The Doors". Dokładnie 6 grudnia.

Też film ,który jest w jakiś sposób zapomniany.

Świetne premiery, dzień po dniu było coś  ciekawego.

Odkodowane HBO w tamtych latach kojarzy mi się z filmem   " Kolekcjoner kości".

Ten, kto miał dostęp wtedy do C+ i HBO to był ktoś.. ;-)

 

Jeśli już mowa o serwisach streamingowych , propozycja ARTE

https://www.arte.tv/pl/videos/099932-002-A/motherland/?xtor=CS1-3&fbclid=IwAR18BEhD1qwz4TT1C51MKxHUnXWgaU3iVyUk7mKGaQLbruNOExLS9RMaO3U

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukimann napisał:

 

Świetne premiery, dzień po dniu było coś  ciekawego.

Odkodowane HBO w tamtych latach kojarzy mi się z filmem   " Kolekcjoner kości".

Ten, kto miał dostęp wtedy do C+ i HBO to był ktoś.. ;-)

 

Ale w Canal+ nie codziennie były ciekawe premiery, filmów w ogóle wtedy kręciło się chyba mniej. Dopiero potem doszło Ale Kino gdzie raczej były tylko starsze filmy. Nie było streamingowych filmów, Cinemaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...