Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kacper130700, to oczywista oczywistość, że czyta wszystkie wpisy, ale cały czas wystawia nam środkowy palec. Nie wiem tylko, kto komu robi łaskę :crazy: 

 

A pamiętacie, że był też kiedyś na forum (chyba tutejszym) przedstawiciel Pulsu 2, który nie dość, że nie zgadzał się z forumowiczami, to również ich strasznie obrażał. Na końcu sam puścił wielkiego focha i już się nie loguje.

 

@matjot, tak właśnie myślałem, że masz LG lub Samsunga. Współczuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila... ja też mam Samsunga i bardzo sobie chwalę  :mrgreen:

Wypowiadałem się tylko  w kwestii overscanu, który z automatu ucina po bokach obraz, a nie w kategorii lepszy / gorszy odbiornik tv.

 

@kacper130700, sorki bo pomyliłem fora. Było to na forum media2, gdzie niejaki Johny Begood (podobno wysoki stołek w Puls 2) jechał po forumowiczach jak po (no wiecie). Żadne argumenty i uwagi do niego nie docierały. Wiedział swoje, ale odpisywał to w taki sposób, że aż wstyd. Nawet chełpił się pisząc, że forum Sat Kuriera to magiel, a jego forumowicze to...

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz przecież obejrzeć na Videostarze STARS.TV i 4FUN HITS.

 

PS. Tak na wszelki wypadek piszę - to nie reklama ;)

Tak tak. Wiem przecież. Halo ja tu piszę o telewizji, a nie internecie.

Wypowiadałem się tylko  w kwestii overscanu, który z automatu ucina po bokach obraz, a nie w kategorii lepszy / gorszy odbiornik tv.

 

@kacper130700, sorki bo pomyliłem fora. Było to na forum media2, gdzie niejaki Johny Begood (podobno wysoki stołek w Puls 2) jechał po forumowiczach jak po (no wiecie). Żadne argumenty i uwagi do niego nie docierały. Wiedział swoje, ale odpisywał to w taki sposób, że aż wstyd. Nawet chełpił się pisząc, że forum Sat Kuriera to magiel, a jego forumowicze to...

No i dlatego Dyrektorze pisałem, że offtopujesz.

 

A spoko. A Johny Begood nadal się wypowiada tam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem dziś po południu i wieczorem (a właściwie to przejrzałem) nowy 4 Fun Hits i stwierdzam stanowczo, że kanał został doszczętnie zrujnowany. Dużo nowych klipów, poplątanie z pomieszaniem, brak konkretnych pasm - totalny misz masz. Ponadto obraz jest bardzo nieostry i jest straszne mydło. Jeszcze do wczoraj kanał trzymał poziom, a już od dziś to równia pochyła.

 

Acha, absurdów z grafiką ciąg dalszy. Po południu "mądra głowa" powiększyła oznaczenie wiekowe 2-krotnie. Brawo! Tandetne belki, brzydkie i wielgachne logo, olbrzymie oznaczenie wiekowe, wielka przaśna i nietransparentna mazwa pasma, kolorowo jak na wiejskim odpuście i muzyka od czapy. Sukces murowany panowie z 4Fun Media!!! Stworzyliście niezłego potworka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pasmo co teraz leci nie zgadza się z opisem :/ Grają co chcą.

 

Opis programu Greatest Hits według Telemagazyn.

 

"Najlepsze klipy popowe i rockowe z lat 90. i współczesnych. W programie zaprezentowane zostaną teledyski, które towarzyszą widzom od lat i które nigdy się nie starzeją.

Najlepsze klipy popowe i rockowe z lat 90. i współczesnych. W programie zobaczyć można m.in. teledyski artystów takich jak Michael Jackson, Joe Cocker, Madonna, Elton John oraz legendarnych zespołów polskich i zagranicznych np. Queen, INXS, The Police, The Rolling Stones, Dire Straits, R.E.M. To program dla tych, którzy w telewizji szukają relaksu oraz chętnie zobaczą i posłuchają starszych dokonań uznanych artystów."

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany w 4Fun Hits są strasznie dobijające. Mogliby sobie je odpuścić. Obecne logo wygląda beznadziejnie. Dzisiejsza playlista wcale mnie nie zachwyciła - kilka minut przed i po 12 widziałem w Greatest Hits współczesne utwory: Elle King - Ex's & Oh's i jeszcze natrafiłem na Justina Timberlake'a i jego Can't Stop The Feeling. 4fun w ogóle niszczy takimi zmianami to HITS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo, co jest na profilowym na fb oraz na ekranie w tv jest tandetne. Nie wyobraziłbym takiego wyglądu logo. Bierzmy przykład z 4Fun Dance: co by było, gdyby logo wyglądało podobnie co na tym 4Fun Hits? 4Fun mnie irytuje pod względem zmian w 4Fun Hits. Najpierw belki, następnie logo. Żenada. Jeszcze graficy nie umieją tworzyć starannie i estetycznie tej grafiki. Obecnie to HITS to ''drugie 4Fun TV'' z współczesnymi utworami z domieszką klasyków xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że logo, belki, czołówki i wgl cała oprawa kanału to totalna porażka i nie da się na to patrzeć to jedno. Najgorsze natomiast jest to, że z fajnego kanału z fajnymi klipami zrobili stację nie wiadomo dla kogo i z niewiadomo jaką muzyką. Poplątanie z pomieszaniem opakowane w najbardziej tandetny i prymitywny sposób. Nie wiadomo o co chodzi! A może w końcu przedstawiciel 4Fun Media zmieni swoje nastawienie i zrozumie, że nie jesteśmy jego wrogami, weźmie pod uwagę to co ludzie myślą nt. tych ciągłych i nieudanych zmian w 4Fun Hits i porozmawia z nami tak jak to robi nieustannie STARS.TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...