Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja muzyczna Rebel TV w październiku uderzy z nowymi propozycjami programowymi. Dla miłośników dobrych, rockowych brzmień przygotowano Nu Shouts Chart (emisja w niedziele o godz. 18, od 2 października). Będzie to lista tworzona zarówno przez redakcję stacji jak i widzów, którzy będą mogli głosować i składać swoje propozycje do zestawienia na www.facebook.com/Rebelpolska[/b]. Nu Shouts Chart poprowadzi Nermal czyli Łukasz Napora, który w Rebel TV znany był do tej pory tylko z głosu, ponieważ przeprowadzał wywiady do programu Rockfiler.

 

- Nu Shouts Chart to miejsce na najnowsze i najlepsze klipy oraz wizytówka naszej stacji. Ten program to rebel:tv w pigułce, czyli kompilacja metalu, rocka, elektroniki i wszystkiego tego, co alternatywne i godne uwagi. Liczę też, że Nu Shouts będzie gwarancją świetnie spędzonej godziny - komentuje Nermal.

 

Na antenę stacji wchodzą również dwa nowe pasma muzyczne. Polish Power (nadawany codziennie o godzinie 18) to godzinny mix klipów polskich artystów. Środowe wieczory zarezerwowane są dla muzyki alternatywnej i takich artystów jak: The XX’s, Vampire Weekend i Die Antwoord w paśmie Alternativi (w każdą środę o 22:00). Chilloutowe pasmo muzyczne Dark Room, zmieniło nazwę na Chill Me (emisja w każdy poniedziałek o godz. 22:00).

 

W jesiennej ramówce stacji pozostaje program Rockfiler (emisja w poniedziałki o godz. 20), który przeszedł drobny lifting i zmienia się od nowego sezonu. Jedną z nowości będzie prowadzący, którego będzie można zobaczyć na wizji - pozostaje nim Nermal. W nowym sezonie jeszcze więcej zagranicznych gwiazd. Już w październiku wywiady z Iron Miaden i 30 seconds to Mars.

 

Rebel TV pierwsza polska telewizja grająca szeroko pojętego rocka ze wszelkimi jego odmianami.. Rebel:tv jest dostępna w sieciach kablowych oraz na platformach cyfrowych. Stacja nadaje 24 godziny na dobę, a jej sygnał emitowany jest z satelity Hotbird. Dystrybucja kanału prowadzona jest w modelu biznesowym free to air.

 

Źródło media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest to na co czekałem! W końcu! Jedyne co mnie trochę dziwi to "Nu Shouts Chart" - mają zamiar zrobić listę przebojów z programu "Nu Shouts"? Co ciekawe na facebook.com/Rebelpolska w ogóle nie wspomniano o tym programie... Emisja ma być prowadzona w niedziele o 18.00 od 2 października (wg media2.pl), tylko jest jeden problem - o tej samej godzinie ma być nadawany "codziennie" nowy program "Polish Power". Ale mam nadzieję, że to tylko drobne błędy i wszystko się niebawem wyjaśni. A tak poza tym to dobry pomysł z tą listą utworów tworzonych przez widzów na Facebook'u...

 

"Polish Power":

59720_149204135115493_140503629318877_198019_998517_n.jpg

Źródło: facebook.com/Rebelpolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie:

mediafm.net[/url]":3vaec7b7]Premierowy odcinek Nu Shouts Chart w każdą sobotę o 18:00, powtórki w poniedziałki o 10:00 i wtorki o 20:00.

No tak, skoro mają emitować "Nu Shouts Chart" co tydzień o 18:00 od 2 października to nie co niedzielę tylko co sobotę! 2 październik br. to przecież sobota... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu codziennie po północy emitowany jest godzinny blok bez tytułu z wyłącznie polskimi utworami, oczywiście pasującymi do charakteru stacji. "Suck My Duck" w rzeczywistości zaczyna się dopiero o 1.00, co nie zostało odnotowane w jakimkolwiek programie TV dla Rebel:tv. Jest to pewnie taki przedpremierowy "Polish Power" i trzeba przyznać, że różnorodność klipów jest spora. Ciekawe czy dokładnie taki "Polish Power" mają zamiar emitować od 2 października o 19.00, ale myślę, że raczej postawią na nowości (niestety).

 

I jeszcze jedna sprawa - na facebook.com/Rebelpolska można już głosować na piosenkę, która powinna wylecieć z listy nowego programu shOUTS (znanego też jako "Nu Shouts Chart") w Rebel:tv 2 października, czyli w najbliższą sobotę (o 18.00). Można też składać propozycje w komentarzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wspomniałeś o najważniejszym - całe belki teledyskowe zostały zmienione! Poprzednio były to takie "pręgi", a obecnie są to takie "piksele". :mrgreen:

Całość prezentuje się następująco (zap z satkurier.pl):

d2310.jpg

 

EDYCJA (19:55): Po obejrzeniu programu New Shouts Chart nic zbytnio mnie nie zachwyca. Autorzy listy wcale nie brali pod uwagę głosów widzów z Facebooka. Utworów w liście było 10 (program skończył się ok 18.45), a 1. miejsce zajął Hurts - Wonderful life. Natomiast program Polish Power prezentuje się znacznie lepiej i nie tak jak się spodziewałem, muzyka jest różnorodna - na przemian coś nowszego i starszego - oczywiście polskiego! W obydwu programach brakowało nazwy oglądanego programu (obok oznaczenia wiekowego).

 

A oprócz tego zaktualizowano ramówkę Rebel:tv na stronie rebel-tv.pl (uzupełniono luki, itd.).

I jeszcze jedna rzecz, którą udało mi się zauważyć to informacja "NOWOŚĆ" przy nazwie teledysku (kolejne wzorowanie się na 4fun TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to takie istotne, że "po titlebarze z aktualnym teledyskiem wyświetlają również jaki będzie następny teledysk"? Nie czepiam się tylko uzupełniam twoją wypowiedź, bo według mnie to także jest istotne. Po prostu pewnie źle odebrałeś moją wypowiedź - to chyba przez ten wykrzyknik... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nową ramówką Rebel:tv dwa tygodnie temu na portalu orange.pl/muzyka pojawiły się dwa newsy, w których możemy przeczytać:

orange.pl/muzyka[/url]":1dhh50om]Rockowa i buntownicza rebel:tv od października zmienia swoją ramówkę. Wśród nowości pojawią się m.in. lista przebojów oraz atrakcyjne pasma muzyczne. Oglądaj rebel:tv na stronach naszego serwisu!
orange.pl/muzyka[/url]":1dhh50om]Oglądaj alternatywną rebel:tv na stronach naszego serwisu. Startujemy pod koniec tygodnia!

Pod koniec owego tygodnia nic się nie zmieniło, a nawet i dziś nie możemy nic oglądać. "Okienko wideo" pozostaje bezczynne, a słowa z artykułów puste. Pewne jest tylko jedno - Orange ma (lub miał) zamiar przywrócić internetowy przekaz na żywo. Pytanie więc brzmi: kiedy mają zamiar tego dokonać?

 

I jeszcze jedno "słówko" na temat zmian w oprawie graficznej Rebel:tv - w trakcie emisji pojawia się także informacja "za chwilę" wraz z nazwą kolejnego programu. Tak więc chyba mamy już pełne "odzwierciedlenie" szczegółów graficznych 4Fun TV na antenie Rebel:tv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej decyzji. Jest to kanał słaby, z fatalną jakością obrazu i dźwięku. Ja bym go zamknął a nie dawał mu jeszcze nagrody. Oczy bolą jak się na to patrzy i uszy bolą jak się tego słucha. Bynajmniej nie o zawartość merytoryczną mi chodzi ale o jakość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję zdanie każdego, ale przy opiniowaniu Rebel:tv trzeba mieć też na uwadze to, że wiele teledysków emitowanych w stacji od początku nie było idealnej jakości. Na szczęście stacja odważyła się puszczać te mniej komercyjne utwory i chwała im za to! Poza tymi "nietypowymi" teledyskami jakość obrazu Rebel:tv nie jest "fatalna", dźwięk również nie jest zły, a wręcz przeciwnie nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń i więcej bym raczej nie oczekiwał. Najpierw więc radziłbym się dobrze zastanowić czy na pewno nie chodzi tu o "zawartość merytoryczną" i czy czasem nie stawiamy poprzeczki za wysoko (kanał HD to nie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...