Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano ma, nie zobaczysz tu One Direction, Sylwii Grzeszczak, The Wanted, Seleny Gomez, Demi Lovato i innych popowych gwiazdeczek... Jest niestety Katy Perry... Oprócz tego jeszcze grają hip-hop, zarówno ten polski, jak i zagraniczny. Czasami przemknie gdzieś indie rockowy kawałek... Działa to też w drugą stronę - klipy, które gra rbl.tv są rzadko grane na 4fun.tv bądź w ogóle. Inna sprawa to 4fun.tv skupia się na nowościach, a rbl.tv gra utwory wymieszane od lat 90-tych po współczesne. Wystarczy trochę pooglądać i od razu widać, że rbl.tv jest wielogatunkowy, a 4fun.tv skupia się na "hitach na czasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni całkowicie zmienić nazwę i logo ba nawet grafikę - nie pasuje do obecnego "stylu" muzycznego proponowanego przez stację.Może coś w stronę "City music" coś takie Urban itp ale nie R mi ewidentnie to kojarzy się z Rockiem.Za dużo ostatnio popu rodem z Eski/Głownej anteny 4Fun a mogli by popatrzeć chociażby na Niemiecki imusic1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ma, nie zobaczysz tu One Direction, Sylwii Grzeszczak, The Wanted, Seleny Gomez, Demi Lovato i innych popowych gwiazdeczek... Jest niestety Katy Perry... Oprócz tego jeszcze grają hip-hop, zarówno ten polski, jak i zagraniczny. Czasami przemknie gdzieś indie rockowy kawałek... Działa to też w drugą stronę - klipy, które gra rbl.tv są rzadko grane na 4fun.tv bądź w ogóle. Inna sprawa to 4fun.tv skupia się na nowościach, a rbl.tv gra utwory wymieszane od lat 90-tych po współczesne. Wystarczy trochę pooglądać i od razu widać, że rbl.tv jest wielogatunkowy, a 4fun.tv skupia się na "hitach na czasie".

 

Ja już nie widzę jakiejś sensownej selekcji klipów, na fb piszą, że bieber leci w normalnej playliście, a dziś widziałem britney/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że muzyki rockowej już nie ma, dominuje (a raczej dominował) hip hop, teraz coraz więcej Biebera, Britney, Katy Perry, Ke$hy, Miley Cyrus itd... Pogubili się, a szkoda, bo od marca do końca wakacji to była świetna stacja, wprowadzenie HITZONE wszystko niszczy... Dla przykładu teraz włączam rbl.tv a tu Jennifer Lopez - Live it up. Nie mam nic przeciwko tej nucie, ale ta stacja to chyba nie jej miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kiedyś była to moja ulubiona stacja. Rock, później w nocy trochę cięższego metalu, a rano do śniadania Queen.

 

Wtedy to była świetna stacja. A teraz to co wszędzie. Może jednak zastanowić się nad powrotem do muzyki rockowej?

 

A wszystkie te niekorzystne zmiany odkąd dyrektorem programowym został Michał Figurski. Ale po nim można się wszystkiego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zmiana profilu na miejski nie miała dużego wpływu na wzrost oglądalności. Zdecydowanie większy wpływ miało dołączenie tego kanału do oferty UPC. Dlatego uważam, że wyniki oglądalności rockowego RBL.TV niewiele różniłyby się od obecnych, chociaż mocnego rocka od początku było niewiele, a o metalu w dziennej ramówce można było praktycznie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uwezmą na jakąś piosenkę, to grają ją cały czas. Dla przykładu Naughty Boy - Lifted - obowiązkowo w każdym Orange Music, Son of the Beat i HitZone, kiedy nie włączę rbl.tv, zawsze na to trafię. Kiedyś tak robili z John Newman - Love Me Again. Albo Lady Gaga - Applause, dzisiaj to było ok. 10:45, a teraz znowu o 12:00. Dalej: Katy Perry - Roar, który lubi sobie polecieć często przed Polisz Rajdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na RBL nie grają "Sexy Papi " :( hahahah :P Już sam nie wiem czy to stacja miejska ? Czy "Hity na czasie" ? Czasami nawet jest grane to samo w tym samym czasie na RBL i 4Fun .Myślę że w obecnej formie stacja (tradycyjnie)nie wytrwa długo .Myślę że minusem co do oglądalności jest brak na listach Cyfrowego Polsatu bo stacja jest bardzo bardzo podobna może nie do 4Fun ale do samej Eski np Rapy listy = Rap Time muzyki "klubowej" też jest bardzo sporo.Jest jeszcze gdzieś Rock ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że RBL.TV to tj. klon stacji wiecie jakich, czyli Viva PL, Eska TV i 4funTV.

@ Marek1991: Niestety nie ma już stacji TV polskiej, która puszczała by tylko muzykę rockową. Z radia jest tylko Eska Rock (czasami na innych radiach puszczają muzykę rockową, ale nie za często), a z TV - tylko Scuzz, i MTV Rocks.

Niestety nie istnieje w Polsce taka stacja, która by transmitowała tylko muzykę rockową, i metalową. Możesz jeszcze próbować szukać na STARS. TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...