Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podobają mi się te zmiany, nowa oprawa - co prawda lepsza niż poprzednia - ale nie ma się czym zachwycać. A najgorsze w tej całej zmianie to zmiana zawartości muzycznej. Nie wiem jak reszta, ale ja oglądałem rebel:tv dla muzyki, a nie jakiejś grafiki i jingli. Niestety obawiam się, że już nie będę miał co tu oglądać - śmierdzi popem na odległość, co prawda tym "inteligentym", ale zawsze. I wszystko wszystkim dobrze znane i sprawdzone - Adele, Gotye, itd. Tym się obecnie reklamuje rebel:tv i to mnie zniechęca, bo ile można?! Wszystkie pierwotne pasma zlikwidowane, mam nadzieję, że chociaż po północy będzie można zobaczyć coś z dawnego rebel:tv. Pojawiły się tez nowe hasła: "gramy inaczej", "prawdziwa muzyka", wszystko jest takie miłe i przyjemne... :/ Obstawiam, że przez te podlizywanie się masowemu widzowi stacja zyska na oglądalności, ale ja osobiście jestem zawiedziony, rozczarowany i co tu więcej mówić? Koniec dobrych stacji muzycznych - teraz rebel, od końca maja znika Czwórka - jednym słowem lipa!

A najbardziej rozśmieszyła mnie w tym nowym wizerunku stacji osoba Tomka Luberta - związanego z Dodą, zespołem Video czy Volver - nie no co za geniusze?! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały muzyczne u mojego operatora są coraz marniejsze. No ale... Zobaczymy co przyniesie nam VH1 Polska. Ponoć maja grać w stylu Radia Roxy. A więc czekam.

Rebel:TV chyba już nie włączę... Mam jeszcze VH1 European, Czwórkę (niedługo) i MTV Rocks + kodowane Antyradio oraz ChilliZET.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem zdecydowanie niezadowolony z obecnych zmian. Rebel:tv nigdy nie był kanałem rockowym z prawdziwego zdarzenia, ale był całkiem dobry. Obecnie jest tam zdecydowanie za dużo muzyki Pop, której wszędzie pełno. Nawet obecna nazwa już nie pasuje do tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...