Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

News z wczoraj z Media2.pl

Wiosną na antenie rockowej telewizji Rebel:TV pojawią się niegrzeczne polskie seriale. W marcu zadebiutuje pierwszy fabularny serial stacji - "Kaliber 200 Volt". Widzowie będą mogli śledzić także kolejne losy kultowego Kapitana Bomby.

Wiosenna ramówka Rebel:TV to przede wszystkim nowe pasma z kultowymi już produkcjami Git Produkcji. W marcu na antenie stacji pojawią się nowe przygody między innymi Kapitana Bomby i Generała Italii, oraz pierwszy aktorski serial stacji. Co więcej, za sprawą 4fun Media, pełnometrażowa wersja Kapitana Bomby jeszcze w tym roku pojawi się w kinach.

 

Serial "Kaliber 200 Volt" to pierwszy, nieanimowany projekt Git Produkcji oraz Grupy 4fun Media. Jest to prześmiewczy, pełen ironii, serial fabularny z pogranicza komedii, horroru i sensacji. Opowiada o dwóch braciach, którzy, mimo iż płynie w nich ta sama krew, różnią się diametralnie. Młodszy - Fabian, chce skończyć studia, wyjechać do miasta i godnie żyć. Starszy - Filip, ma inne plany - chce zostać gwiazdą disco polo. Zmusza brata do założenia zespołu muzycznego „Bracia Figo Fagot”. Szybko zyskują lokalną sławę i od tego momentu rozpoczynają prawdziwe życie w rytmie disco-polo, a to wszystko z psychopatami, kosmitami, wilkołakami i zabójczymi robotami w tle. Emisja: premiera: wtorek o 21:00, powtórka: niedziela o 22:00

 

.

Może to by była metoda na REBEL TV czyli KONTROWERSJA - Co za tym idzie alternatywa - Perwersja ??? Tak jak (*) VIVA Zwei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie to metoda na rebel:tv? Wg mnie zbyt wielu nowych widzów kolejne Kartony na rebel:tv nie przyciągną. Może poprawi się im widownia - o jakieś kilkaset widzów na minutę - na więcej bym nie liczył (1000 w grupie 4+ to max). Ale to i tak pozostawia stację na ostatnim miejscu wśród kanałów o tematyce muzycznej. Poza tym Kartony mają więcej stałych widzów na YT niż w 4fun.tv czy rebel:tv. Nie ważne wiec co za genialne programy włączyli by do ramówki, stacji wciąż brakuje jednego - dostępności! Bez tego ani rusz, bo miliony potencjalnych widzów umykają im z tego powodu. Należy się więc jeszcze zastanowić nad problemem rentowności stacji - wydawać by się mogło, że taka stacja nie potrzebuje dużych nakładów finansowych i z samych pasm reklamowych powinna się utrzymać, ale najpewniej wciąż rebel:tv żyje dzięki zyskom starszej siostry. Ciekawe tylko jak długo będzie się utrzymywał taki stan rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YHM ... Myślę że nie poprawi to wyników oglądalności SAMEGO KANAŁU ... tylko jeśli będzie to dobre (?) to podniesie ... ale cyferki na YT z oglądalnością

 

Takie kartony to na YT się teraz sprawdzają.

 

Według mnie Rebel ... jest trochę "za smętny" brak w nim życia "flaki z olejem" a i że wszystko jest wsadzone w 1 kubeł - nie podzielone tematyczne. 4 fan Media lubi się wzorować na vivie z Niemiec ALE TEJ Z PRZED 2005 Więc niech popatrzy na dawną Vivę 2 "pozgapiać" trochę" i już słupki oglądalności podskoczą :) - oczywiście brak w UPC to wielki cios dla stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że stację ominą te idiotyczne serialiki ale niestety nie. Kanał był fajny ale tylko do momentu jak nadawali w wersji testowej. Wiem bo oglądam od samego początku. Teraz to 3 teledyski i masa reklam na okrągło, nie wspominając o tych smsowych wiadomościach, niestety widać w jaką stronę to podąża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety też coraz mniej podoba się kierunek, w którym zmierza Rebel. :( Nie dość, że te seriale, to jeszcze muzycznie też coraz gorzej, klasyka puszczana tak jakby była jakiś "złem koniecznym", coraz mniej rocka a coraz więcej elektroniki i hip-hopu, głównie w paśmie Nu Shouts. Już od paru tygodni wypatruję w nim nowego klipu Volbeat i jak nie było tak nie ma...

Wiem, że część osób się z tą opinią nie zgodzi, więc aby uprzedzić ewentualny atak na mnie fanów elektroniki i hip-hopu od razu zaznaczam, że jest to tylko moja subiektywna opinia i ocena stacji, która jest w tej chwili mimo wszystko dla mnie numerem 2 wśród oglądanych przeze mnie stacji muzycznych (po Vh European). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że stację ominą te idiotyczne serialiki ale niestety nie. Kanał był fajny ale tylko do momentu jak nadawali w wersji testowej. Wiem bo oglądam od samego początku. Teraz to 3 teledyski i masa reklam na okrągło, nie wspominając o tych smsowych wiadomościach, niestety widać w jaką stronę to podąża.

...ale przecież emisja testowa nie będzie cały czas (bo nie przerywali reklamami). Kanał musi wystartować :mrgreen: . Cieszcie się, póki nie ma pasm typu parowanie, podryw, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo problem jest chyba gdzieś indziej tzn o ile kanał jest FTA na satelicie to co sieci kablowych nie koniecznie. Np w Inei aby odbierać REBEL TV trzeba posiadać pakiet za 64.80 (pakiet wygodny + pakiet rozrywka)

Więc dostęp do kanału nie jest już taki tani (wiadomo że są tam jeszcze inne kanały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
rebel-tv.pl[/url]":xv9s7puu]grafikasevenfestivalfac.th.jpg

 

Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!

Zostań Debiutantem rebel:tv i wykorzystaj swoją szansę!

 

Do 29 maja 2011 roku można zgłaszać swój udział w konkursie, zorganizowanym przez stację muzyczną rebel:tv, w którym do wygrania jest występ na Seven Festiwal w Węgorzewie, montaż klipu z koncertu i jego emisja w stacji przez dwa miesiące. Jest o co walczyć!

 

Tegoroczną edycję Seven Festival, który odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca uświetni międzynarodowy konkurs dla debiutantów. W konkursie brać mogą udział zespoły z Norwegii, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Węgier, Słowacji, Niemiec oraz Polski. W tym roku konkurs wzbogaci kategoria rebel:tv!

 

By wziąć udział w konkursie organizowanym przez stację rebel:tv wystarczy wysłać nagrane demo, bio zespołu oraz rider techniczny. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrana zostanie kapela, która w nagrodę zakwalifikuje się do udziału w międzynarodowym konkursie debiutantów organizowanym przez Seven Festival. Od stacji rebel:tv nagranie i profesjonalny montaż klipu oraz jego emisję na kanale rebel:tv przez dwa miesiące.

 

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać od 1 kwietnia do 29 maja br. na adres redakcji rebel:tv ul. Bobrowiecka 1a, 00-728 Warszawa z dopiskiem KONKURS DEBIUTANTÓW lub drogą mailową na debiutant@rebel-tv.pl.

 

Każdy zakwalifikowany do konkursu zespół, który podczas trwania festiwalu wystąpi na scenie Seven Festiwal, ma szansę zgarnąć pokaźną sumkę. Nagroda główna w konkursie debiutantów to 2 tysiące EURO lub równowartość w PLN!

 

Nie przegap tej szansy!

 

Szczegółowy regulamin oraz więcej informacji o konkursie dostępne są na: http://www.facebook.com/Rebelpolska oraz http://www.rebel-tv.pl

 

Konkurs wspierają: Metalmind Productions, radio Kampus, cgm.pl, klub Dekompresja

Może być ciekawie! Rebel:tv bierze się za promowanie młodych talentów - to coś zupełnie nowego... Tylko póki co nie widziałem tej informacji w żadnym serwisie medialnym, więc na razie pewnie mają mało chętnych. Ale jeszcze wszystko przed nami, a mi się taka akcja szczególnie podoba - kto wie, może rzeczywiście jakiś zespół wybije się dzięki temu konkursowi. Nagranie i profesjonalny montaż klipu dla zwycięzcy brzmi zachęcająco, ale już emisja przez 2 miesiące na Rebel:tv nie jest jakimś specjalnym promowaniem debiutanta. Co innego, gdyby akcja objęła obie stacje spółki 4 Fun Media - z resztą pewnie tak też się stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest jeszcze kilka festiwalów muzycznych które pasują do profilu stacji.

 

Ogólnie 4Fan Media zachowuje się z Rebel .... jak by miał do ukrycia .... Zero reklamy stacji .... brak u największego operatora kablowego .... a szkoda bo kanał jest dobry w swojej grupie docelowej .... a sporo ludzi nadal nie wie że taki kanał w ogóle istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie 4Fan Media zachowuje się z Rebel .... jak by miał do ukrycia .... Zero reklamy stacji .... brak u największego operatora kablowego .... a szkoda bo kanał jest dobry w swojej grupie docelowej .... a sporo ludzi nadal nie wie że taki kanał w ogóle istnieje

A powyższy tekst nie jest twoim zdaniem reklamą? I nie 4fan tylko 4fun Media :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
wirtualnemedia_pl[/url]":3jj7spqw]Największy wzrost - o 300 proc. - w czerwcu br. zanotował Rebel:tv, zajmujący piąte miejsce. Jego udział wyniósł jednak tylko 0,02 proc. Kanał ten w maju poszerzył zasięg o sieć Multimedia Polska, a w czerwcu wszedł do oferty Vectry.

Powoli, dzięki coraz większemu zasięgowi technicznemu Rebel:tv zwiększa swoją oglądalność i zarabia dla 4 Fun Media. I jak się okazuje przy dobrej dostępności i lepszej znajomości marki nawet taka niszowa stacja może osiągać, może jeszcze nie zaskakująco rewelacyjne, ale po prostu dobre wyniki oglądalności. Pewnie taka też będzie przyszłość Czwórki (Radia z Wizją) - obecnie jej wyniki oglądalności przypominają te, które odntowywał Rebel:tv rok temu po mniej więcej tym samym czasie od startu co Czwórka w tym roku. Więc wychodzi na to, że zasięg techniczny jest najważniejszy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tego kanału wciąż nie ma w UPC. Oglądalność pewnie by skoczyła. Oglądam od czasu do czasu przez neta i to jest bez kitu kanał, który gra wszystko to, czego nie zobaczymy na MTV, Vivach, Eskach, itd. Szczególnie warte uwagi jest pasmo All Time Killers. Możemy tam zobaczyć gigantów i legendy sceny muzycznej, jak i tych nowszych i młodszych wykonawców i zespoły. Lubię też Monografię - czyli godzina z klipami tylko jednego zespołu/wokalisty i Rockfilera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...