Skocz do zawartości

Polsat Dla Dzieci i Polsat Dla Młodzieży?


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysły Polsatu póki co mnie intrygują. Wiele planów, mało konkretów. Nie wiadomo czego się można spodziewać. A jeśli chodzi o Polsat Kino i Polsat dla dzieci, to naprawdę nie potrafię nawet się domyślić, co oni chcą tam pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat dla młodzieży to taki odpowiednik ZigZap. Porównywałbym szczególnie ramówkę. ZigZap ma hypera a Polsat dla młodzieży będzie miał GameSat. Sam GameSat wypowiedział się że będzie w innej formie czyli kodowanej jak i u innego providera czyli Polsatu. Nic tylko czekać na start GameSat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat dla młodzieży to taki odpowiednik ZigZap. Porównywałbym szczególnie ramówkę.
Jak możesz znać ramówkę kanału, który ma wystartować dopiero po wakacjach :?: Moim zdaniem ten kanał nie będzie miał nic wspólnego z ZigZapem, już bliżej mu będzie do Patio TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te kanały są dopiero w zapowiedzi Polsatu. Otrzymanie koncesji nie jest równoznaczne z uruchomieniem danego kanału. Myślę, że należy pochwalić CP za tworzenie nowych kanałów w dobie "kryzysu" zwłaszcza, że np. TVN myśli nad likwidacją Linguy. Co do ramówek to raczej nieprędko dowiemy się o szczegółach nowych kanałów. :) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przeciez Cp mial juz raz swoje autorskie programy,jak mnie pamić nie myli to byly to ON,ONA,SMYK,i chyba po 21 szej na smyku FILMAX,lepiej niech sie nie biora za autorskie programy bo juz kiedys sie wzieli wszyscy wiemy z jakim skutkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz niebybym taki spokojny o ich utryzmanie,i watpie w to ze te kanaly beda dobre.Jedyne kanaly ktorych mozna pogratulowac polsatowi to polsat sport i polsat sport extra,no tak na upartego to jeszcze polsat news moze byc,reszta to niewypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz niebybym taki spokojny o ich utryzmanie

A ja raczej tak. To nie ON, ONA, SMYK. Prawda jest taka, że wiele się przez ten czas zmieniło a nowe kanały tematyczne Polsatu zostały stworzone od podstaw tak, aby mogły osiągnąć sukces na rynku. Na razie nie słyszę, aby narzekali, nawet ostatnio ucieszyli się z dobrej oglądalności w trakcie krótkiego pobytu na rynku. Co mnie nie dziwi

 

reszta to niewypal.

Wybacz, ale pozwól, że nie wszyscy muszą się z tym zgadzać.

 

Bo to wszystko są nazwy robocze, później na pewno wymyślą jakieś "super" obcobrzmiące nazwy. :?

Lepiej czasem nadać obcobrzmiące nazwy niż polskie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to tylko kwestia gustów?

Lubię niektóre pozycje programowe w tych stacjach, niektóre do mnie nie trafiają, jak w każdym kanale ale z punktu obserwatora rynku mogę powiedzieć, że oferty są raczej atrakcyjne dla targetu jednego i drugiego.

A widz już decyduje sam co zechce oglądać. Rozumiem, że nie lubisz tych kanałów, wszak wiadomo, że nie musisz, ale nie każdy ma takie same odczucia co Ty. Licz się z tym. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej czasem nadać obcobrzmiące nazwy niż polskie. :)

Tutaj bym się kłócił. Czy język polski jest obciachowy? Pisałem już o tym, co by było gdyby Windows nazywał się w Polsce - Okna. "Hahaha?" Dla Amerykanów i Anglików to coś normalnego. Jak kanał nazywać się będzie Polsat Kino to obciach, ale już Polsat Movies? To brzmi dumnie! Dobrze, że nie wszyscy idą tym tropem i istnieje np. kanał Ale Kino, a nie Wow! Movies czy coś w tym stylu. Kuchnia.tv czy Religia.tv także są w porządku. Wiadomo, że Polsat Dla Dzieci i Polsat dla Młodzieży brzmi beznadziejnie, ale można to nazwać bardziej stylowo, a jednocześnie po polsku. :] Polsat Kino jak najbardziej mogłoby zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bym się kłócił. Czy język polski jest obciachowy?

Nic takiego nie powiedziałem. Po prostu czasami przy tworzeniu jakiegoś kanału jest czas nad zastanowieniem się nad poprawną nazwą. W przypadku Polsat Play i Polsat Cafe nie widziałem innego, ciekawszego rozwiązania jeśli chodzi o nazwę i to jeszcze w języku polskim. No, ale to nie temat o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...