Skocz do zawartości

Polsat Dla Dzieci i Polsat Dla Młodzieży?


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat ma koncesję na kanał dziecięcy i filmowy

00018.gifTelewizja Polsat uzyskała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na nadawanie satelitarne dwóch nowych kanałów, dziecięcego i filmowego. Wniosek o jej przyznane złożono już w grudniu ub.r.

Dziecięcy kanał Polsat Dla Dzieci i filmowa stacja Polsat Kino rozpoczną nadawanie najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Nie ustalono dokładnego terminu uruchomienia nowych kanałów. – "Mogą one wystartować jeszcze w tym roku – prawdopodobnie w jego drugiej połowie." – mówi Członek zarządu Polsatu Maciej Stec.

 

Przypomnijmy, że w IV kw. 2008 roku Polsat uruchomił Polsat Play i zmienił oblicze Polsat Zdrowie i Uroda, tworząc Polsat Cafe. 7 czerwca ub.r. rozpoczęto nadawanie informacyjnej stacji Polsat News, której sygnał satelitarny został w miniony weekend zakodowany, o czym jako pierwsi poinformowaliśmy.

 

Polsat Kino to fajna nazwa i myślę że będzie ciekawym kanałem w pakiecie może MINI-MAX (najlepiej żeby tam dodali jeszcze POLSAT Sport Extra to by było GIT! :jupi: ), ale Polsat Dla Dzieci???! Nie ciekawa nazwa :lol2: Lepsza by była Polsat Kids!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa "Polsat Kino" jeszcze ujdzie - chociaż jak Polsat się uprze przy angielskich nazwach (News, Play, Cafe) to pewnie wyjdzie im Polsat Cinema lub podobnie :roll: A "Polsat Dla Dzieci" :shock: Kto wymyślił taką nazwę :/ Polsat Kids, albo Polsat Junior już bardziej pasowałyby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat dla dzieci :lol2: o ja nie mogę, a może Polsat Dzieciom ? :lol2:

A tak na poważnie to po co nam kolejny kanał dziecięcy? Przecież jest już ich tyle że aż strach, a co do filmowego to lepiej by dołączyli jakiś istniejący do oferty a nie na silę tworzą swój. Mam nadzieję, że się mylę ale wydaje mi się że to będzie kolejny bubel na poziomie Polsat Play czy Cafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe czy i jeśli w ogóle to kiedy wystartują te kanały. Przypomnę tylko, że kanał dziecięcy czy młodzieżowy miał wystartować już w roku 2008... :roll:

Wracając do tematu, Polsat Kino(? - może zdecydują się na zmianę jak w przypadku Playboy PL/Polsat Play)) to fajny pomysł, jeśli dołączyłby do pakietu Minimax, to na pewno poleciałoby wielu "świeżych" abonentów. Kanał dziecięcy - również całkiem fajny pomysł. Gdyby dołączył do MM - najazd nowych abonentów na ten pakiet (lub familijny) gwarantowany, pod warunkiem, że nie będzie to jakieś badziewie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się mylę ale wydaje mi się że to będzie kolejny bubel na poziomie Polsat Play czy Cafe.

 

Czemu uważasz Polsat Play za bubel są filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy rozrywkowe, magazyny poradnikowe nie ma tam telezakupów jak na TVN Turbo.

 

Co do kanałów nowych to ta nazwa Polsat dla dzieci trochę bezsensu. Polsat Kids byłoby lepsze a Polsat Kino mamy już dwie polskie stacje filmowe i jedna to Kino Polska a drugi Ale kino wiec może coś innego by wymyślili no ale przecież Polsat często zmienia później zdanie przecież początkowo miał być Polsat 24, Play TV i Polsat Lifestyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeżce Polska nie ma kanału dla polski od polskiego nadawcy! Oby to nie były stare polskie bajki jak Bolek i Lolek, Reksio itp. Tylko wykupione z zagranicy np. Disneya, produkcji Nicka itp. Było by Ok! :)

Rzeczywiście, ZigZap i MiniMini to kanały z Wietnamu.

 

Co do nazw. Bardzo możliwe, że to nazwy robocze, aby tylko otrzymać koncesję. A konkretniejsze prace będą dalej trwały... Przed startem złożą wniosek o zmianę nazwy obu kanałów, chociaż to tylko domysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeżce Polska nie ma kanału dla polski od polskiego nadawcy! Oby to nie były stare polskie bajki jak Bolek i Lolek, Reksio itp. Tylko wykupione z zagranicy np. Disneya, produkcji Nicka itp. Było by Ok! :)

Rzeczywiście, ZigZap i MiniMini to kanały z Wietnamu.

 

od Polskiego nadawcy ZigZap i MiniMini to kanały Canal + a to nie do końca polski nadawca.To już prędzej ta stacja ITI nie pamiętam nazwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy i jeśli w ogóle to kiedy wystartują te kanały. Przypomnę tylko, że kanał dziecięcy czy młodzieżowy miał wystartować już w roku 2008... :roll:

Wracając do tematu, Polsat Kino(? - może zdecydują się na zmianę jak w przypadku Playboy PL/Polsat Play)) to fajny pomysł, jeśli dołączyłby do pakietu Minimax, to na pewno poleciałoby wielu "świeżych" abonentów. Kanał dziecięcy - również całkiem fajny pomysł. Gdyby dołączył do MM - najazd nowych abonentów na ten pakiet (lub familijny) gwarantowany, pod warunkiem, że nie będzie to jakieś badziewie...

 

Miał wystartowac ale koncesje na nadawanie dostał w tym roku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
no tak ale jeżce Polska nie ma kanału dla polski od polskiego nadawcy! Oby to nie były stare polskie bajki jak Bolek i Lolek, Reksio itp. Tylko wykupione z zagranicy np. Disneya, produkcji Nicka itp. Było by Ok! :)

Rzeczywiście, ZigZap i MiniMini to kanały z Wietnamu.

 

od Polskiego nadawcy ZigZap i MiniMini to kanały Canal + a to nie do końca polski nadawca.To już prędzej ta stacja ITI nie pamiętam nazwy

 

A gdzie niby produkowane są te kanały? Chyba w Polsce. :>

Jaka stacja od ITI? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy i jeśli w ogóle to kiedy wystartują te kanały. Przypomnę tylko, że kanał dziecięcy czy młodzieżowy miał wystartować już w roku 2008... :roll:

 

Nie znalazłem takich informacji. Od początku w 2008 roku mówiono o starcie Polsat Play i przetransformowaniu PZiU w Polsat Cafe co było oficjalnie potwierdzone i uczynione.

 

Co do nazw. Bardzo możliwe, że to nazwy robocze, aby tylko otrzymać koncesję. A konkretniejsze prace będą dalej trwały... Przed startem złożą wniosek o zmianę nazwy obu kanałów, chociaż to tylko domysł.

 

I to jest bardzo prawdopodobne bo nazwa Polsat dla Dzieci jest co najmniej wątpliwa...

 

Zobaczymy jak prace będą trwały. Na razie nie ma za bardzo o czym dyskutować, bo kanały nie wystartowały i na razie prędko nie wystartują.

 

A gdzie niby produkowane są te kanały? Chyba w Polsce. :>

 

Masz rację jak najbardziej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeżce Polska nie ma kanału dla polski od polskiego nadawcy! Oby to nie były stare polskie bajki jak Bolek i Lolek, Reksio itp. Tylko wykupione z zagranicy np. Disneya, produkcji Nicka itp. Było by Ok! :)
Moim zdaniem lepiej by było, gdyby Polsat postawił właśnie na stare polskie bajki, niż na zagraniczne seriale, które były lub nadal są powtarzane na innych kanałach. Taki kanał musi się czymś wyróżniać, bo bez tego ma marne szanse na sukces. Co do kanału filmowego, to na pewno będzie on lepszy od pierwszego kanału filmowego Polsatu, czyli Filmaxa, ponieważ Polsat ma obecnie bogate archiwum, które nadal się powiększa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te nazwy są nazwami roboczymi. Istnieje ich modyfikacja. Podobnie było z Polsat 24 - to tylko była nazwa robocza. Polsat Trendy nigdy nie był brany pod uwagę, tylko to była tylko nazwa robocza. Tak samo może być z tymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w Polsat dla Dzieci będą bajki takie jak Reksio i nie tylko ! Zauważcie że od nie dawna leci Kudłaty i Scooby - Doo Na Tropie, a pomyśleliście o Hugo, Kapitan Flamingo itd. ? Polsat dla Dzieci ma być kanałem w którym będą polskie bajki, nowe i te z Polsatu. Może nie którym zawadzały bajki w ramówce Polsatu ? Pewnie będą jeszcze produkcje własne takie jak HUGO..... A pamiętacie że w TVP 1 kiedyś były bajki Hanna - Barbera, w Polsat dla Dzieci może i one będą, w TV PULS są Flinstonowie :) Może i nawet będą i jakieś komedie dla dzieci np. NIE MA TO JAK HOTEL z Disney Channel. A Polsat Kino, to TVN Siedem, ale może nie.....ZOBACZYMY ! A jestem bardzo ciekaw jak będą wyglądały loga ! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ... w ogóle nie wystartują .

 

Koncesje są. Nie można ich zmarnować, tym bardziej, że Polsat jest telewizją komercyjną, a w takich stacjach pieniędzy nie rozrzuca się na byle co. Polsat zakłada tworzenie kanałów tematycznych. Polsat Kino i Polsat dla Dzieci (nazwa robocza) nie są jedynymi kanałami tematycznymi jakie Polsat planuje uruchomić.

 

A jestem bardzo ciekaw jak będą wyglądały loga ! :brawo:

 

A czy to takie istotne? Będą utrzymane w stylistyce głównego Polsatu.

 

Pewnie będą jeszcze produkcje własne takie jak HUGO.....

 

Wątpliwe. :]

 

A Polsat Kino, to TVN Siedem, ale może nie.....ZOBACZYMY !

 

Zobaczymy? To oczywiste. TVN Siedem stylizuje się na kanał serialowo-filmowy. W Polsat Kino będą dominowały głównie filmy. No i będzie prezentować co innego od konkurencji.

 

Nie ma co roztrząsać oferty programowej jednej i drugiej stacji. Nic pewnego, po prostu a bez sensu chyba dyskutować o czymś o czym się nie wie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...