Skocz do zawartości

Polsat Dla Dzieci i Polsat Dla Młodzieży?


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda - Comedy Central odkupuje seriale od innych stacji, ponieważ należy do spółki, która prowadzi kanały muzyczne oraz rozrywkowe (VIVA, MTV), które z reguły filmów i seriali na anteny ogólnokrajowe nie produkują. Dlatego z polskich produkcji w CC można zobaczyć jeszcze "Włatców Móch". Jakoś nie wydaje mi się, aby w Polsat Kino emitowano "Kochaj i tańcz", które wyprodukowało m.in. TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmy to stacje ogólnokrajowe prezentują filmy w których przy obsłudze pracowali ich ludzie przykładem tego jest wspomniany film "Kochaj i tańcz".

Jestem tymczasem ciekaw czy filmy przed puszczeniem ich w Polsacie Otwartym będą emitowane najpierw w Polsacie Kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę powodu, dla którego na Polsat Kino filmy miałyby nie być przerywane reklamami. Na kanałach "premium", tzn. Movies 24 czy Hallmark robi się to nagminnie, więc w czym lepszy od nich miałby być Polsat Kino? Pewnie filmy też będą podobne, czyli głównie telewizyjne, a wieczorami "superhity" z Hollywood, typu "Szklana pułapka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hallmarku i Movies24 to takie kanały "premium" (nawet w cudzysłowu) jak z MTV muzyczny. Równie dobrze można wskazać AXN. To są kanały do normalnych pakietów w kablówkach, dlatego emitują reklamy. Ale fakt - Polsat Kino z pewnością będzie przerywać filmy reklamami, bo jakoś nie wierzę aby wałkowane ciągle na Polsacie (często stare) gnioty zasługiwały na pełną, nieprzerwaną niczym emisję.

 

Tych, którzy nie mają pewności, a chcieliby w przyszłości trochę pospekulować, poinformuję, że można być spokojnym co do kreskówek w Polsacie dla dzieci. Tam na pewno nie będzie reklam podczas seriali, lecz na 99 proc. bloki pojawią się pomiędzy nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie brałbym się za to, a gdyby nawet to wstydziłbym się opublikować na forum - oczywiście pod warunkiem, że miałbym taki 'talent' do tworzenia grafiki jak Ty. Chyba nie wiesz też, że Polsat Kino i Polsat dla dzieci to nie są nazwy zatwierdzone, lecz robocze tytuły dwóch projektów i wątpię (przynajmniej w przypadku tego drugiego) aby ostatecznie takie kanały pojawiły się w portfolio Polsatu. Może od razu zrobisz im oprawę graficzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Młodzieżowy Polsat z koncesją - Polsat dla Młodzieży

 

Telewizja Polsat otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na rozpowszechnianie drogą satelitarną stacji młodzieżowo-muzycznej, która aktualnie nosi nazwę Polsat Dla Młodzieży. W marcu br. KRRiT przyznała telewizji Zygmunta Solorza-Żaka koncesje dla kanałów Polsat Dla Dzieci i Polsat Kino.

 

Presserwis przypomina, że wnioski w sprawie nowych stacji tematycznych Polsat przekazał Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji w grudniu 2008 roku. W połowie marca br. Jacek Koskowski, dyrektor pionu kanałów tematycznych Telewizji Polsat, powiedział PAP, że stację dziecięcą i filmową telewizja chce uruchomić jak najszybciej (maj, czerwiec tego roku), a planowany termin startu Polsatu Dla Młodzieży to jesień br. Warto dodać, że kanał dziecięcy Polsat tworzy z partnerem.

 

Uważam że te nazwy są bardzo oryginalne :lol: , ale polsat dla młodzieży mógłby się inaczej nazywać :)

 

Przepraszam za post pod postem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jaki to partner może Patio TV? Uważam że te nazwy są bardzo oryginalne :lol:

 

To był żart, prawda? Polsat nie będzie prowadził telewizji z Patio TV. Siedziałem trochę w tej drugiej TV i wiem, że to niemożliwe - jeśli byś przeczytał gdzie znajduje się obecna siedziba stacji, jaka jest obecna sytuacja kanału i jaki jest jej profil itd. to wiedziałbyś przy czym nie napisałbyś, że Polsat będzie prowadził swój kanał dziecięcy z partnerem. Poza tym - 'partner' nie musi być inną stacją telewizyjną...

 

I chyba nie umiesz czytać newsów - zresztą po raz kolejny - nazwy mogą ulec zmianie, co potwierdził Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nadal trwają,pewnie także nad oficjalną nazwą.Może bedzie to np Polsat Music albo Polsat 4 fun lub Polsat Relax

 

Śmieszne nazwy i śmieszne przykłady.

Próbowałeś w tym momencie wszystkich uświadomić, ale Ci się nie udało. Nie będzie to żaden Polsat Music, bo to nie będzie kanał muzyczny (dodam, że Solorz odrębny kanał muzyczny ma w planach, jednak jego uruchomienie nie nastąpi w tym roku). Nie będzie to żadne Polsat 4Fun bo... ach szkoda się nawet odnosić ani Polsat Relax. Śmieszy mnie to, że przed startem kanałów układacie im nazwy, a nawet kilka stron wcześniej logotypy, nie mówiąc już o błędnych założeniach programowych według Was. Wszystko jest logicznie wytłumaczone a niektórzy tak utrudniają i przekręcają, że szkoda gadać. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym się nie zgodzę. Polsat 2 Info (jeśli o to Ci chodzi) już dawno został przeformatowany na kanał dla Polaków mieszkających za granicą. A jeśli chodzi Ci o Polsat News, to mimo, że nie jest to według mnie kanał najwyższych lotów (nie musi mi się przecież podobać) to nie rozpędzałbym się ze stwierdzeniami, że to amatorka - bo jest wręcz przeciwnie.

 

A póki co kanały tematyczne Polsatu (z wyjątkiem TV Biznes) mają jakieś znaczenie na rynku TV i wszystkie stały się zauważalne. Mimo wszystko i tak największy sukces od lat odnosi Polsat Sport. Co nierentowne już dawno poszło w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wroze im nic dobrego... patrzac na Polsat Info ze swoim amatorstwem i ogolna wiocha, to kanaly te skoncza jak te ich pierwsze tematyczne badziewia ,o ktorych malo juz kto pamieta.

Nie bylbym tego taki pewien. Poprzednie kanaly nie były stricte kanałami tematycznymi. To były po prostu zapchaj dziury, które bez większych wkładów istniały sobie nie najdłużej - nie były to kanały z prawdziwego zdarzenia. Co wielokrotnie podkreślali ludzie z Polsatu. Ale to przecież przeszłość, daleka przeszłość. Obecne kanały tematyczne Polsatu - tak jak napisal Karol - odgrywają sens na naszym rynku. Nie wiem czy je kiedykolwiek widziałeś (z tego co widzę to chyba nie, no bo jak można nazwać Polsat News kanałem Polsat Info :D)- ale nie są to jakieś projekty odwalone na odp*prz, co podkreślają dobre wyniki oglądalności Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat News. Nie mówiąc o Polsacie2 , który pomimo zakodowania nadal trzyma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem programów informacyjnych, ale od czasu do czasu coś tam oglądam. Określenie "amatorka i wiocha" w stosunku do Polsat News to chyba "lekka" przesada. Akurat ta stacja najbardziej przypomina profesjonalne, renomowane, zachodnie kanały informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...