Skocz do zawartości

Wiadomości i odpowiedzi na emaile z Cyfrowego Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wyjaśniam, że wszelkie informacje dostępne będą na stronie internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl

Zwróćcie uwagę że nie jest to już standardowa odpowiedź. :]

Z ich zapałem do aktualizowania swojej strony, pożegnajcie się z wszelkimi niespodziankami i to nie tylko w tym tygodniu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Oto odpwiedź na temat dźwięku DD5.1 z opola na kanale TVP1 o jakość kanałów w CP

 

"

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat jedynie emituje programy telewizyjne poprzez dekoder i nie ma bezpośredniego wpływu na treść programów radiowych i telewizyjnych dostępnych w ramach pakietów, jak również ogólnodostępnych programów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną, w szczególności na dobór audycji, czas ich nadawania oraz wersji językowej czy wersji dźwiękowej. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam na forum :D Otrzymałem wiadomość nie od CP tylko od TVP i wklejam ją tutaj.

 

Sprawy dotyczące negocjacji i umów handlowych objęte są klauzulą "tajemnica przedsiębiorstwa". O zawieranych umowach z platformami cyfrowymi TVP informuje w komunikatch w Centrum Prasowym. Pozdrawiamy. Zespoł Rzecznika Prasowego TVP

 

Zapytałem się o kanały TVP Historia i TVP HD w C+ i CP. Odpowiedź taka oficjalna, ale być może rozmawiają chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy zgłosiłem problem przycinania obrazu na kanałach HD na dekoderze Samsung DSB 370.Oto odpowiedź:

"Witam

 

Dziękujemy za poniższe zgłoszenie. Niemniej jednak informuję, iż problem jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Jeżeli jest Pan natomiast zainteresowany wymianą dekodera, proponujemy bezpłatną wymianę na dekor Echostar DSB-7100 HD.

 

________________________________________

.........................

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax.: (22) 356 66 77

icok@cyfrowypolsat.pl

www.cyfrowypolsat.pl

"

Czy ten Echostar jest lepszy od Samsunga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila do Nickelodeon Polska z pytaniem czy ich kanał będzie dostępny w Cyfrowym Polsacie i dzis otrzymałem taką oto wiadomość.

 

Witam,

 

Bardzo byśmy chcieli, ale to pytanie należy zadać Cyfrowemu Polsatowi.

 

Pozdrowienia,

AK

 

Oznacza to, że to CP nie chce Nicka w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odpowiedź od redakcji Orange Sport Info na pytanie o to czy kanał zagości na liście Cyfrowego Polsatu :

 

Szanowny Panie,

 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym kanałem. W chwili obecnej trwają rozmowy dotyczące umieszczenia Orange sport info na platformie Cyfrowego Polsatu. Więcej informacji na ten temat nie możemy podać.

 

Pozdrawiamy

 

Redakcja Orange sport

 

Więc może jeszcze nie wszystko stracone i Orange Sport Info zostanie umieszczony na głównej liście Cyfrowego Polsatu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę przerobiłem temat :D Będę prezentował (mam nadzieję że nie tylko ja) odpowiedzi od nadawców kanałów których brak w CP :wink:

 

O Animal Plantet HD :

 

Witam,

 

prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z Cyfrowym Polsatem i zapewne kanał wkrótce pojawi się w jego ofercie.

 

O kanałach Sportklub :

 

Witam

 

Do końca roku jesteśmy wyłącznie na platformie N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przerobiłem temat :D Będę prezentował (mam nadzieję że nie tylko ja) odpowiedzi od nadawców kanałów których brak w CP :wink

To skoro przerobiłeś trochę temat, to teraz (już nie trochę) nie pasuje on do tego działu :> Można byłoby utworzyć podobny wątek w dziale "Polskie Kanały..." lub w "Hyde Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiedz CP w sprawie zapytania o internet

 

Szanowny Panie

 

W związku z planami Cyfrowego Polsatu, dotyczącymi wprowadzenia na rynek

usługi szerokopasmowego Internetu rozpoczynamy ogólnopolskie testy nowej

usługi, w których uczestniczą nasi klienci. Ze względu na to, że

zasięg sieci nie obejmuje jeszcze całego kraju, zaproszenie do udziału w

testach skierowaliśmy do osób, które mieszkają w regionach, gdzie już

teraz można korzystać z naszego Internetu. Chcemy pozyskać jak

najwięcej opinii na temat działania naszej usługi dostępu do Internetu,

dlatego zaproponowaliśmy testowanie jej kilku tysiącom klientów

Cyfrowego Polsatu. Niestety, lista osób testujących jest ograniczona.

Zaproszenie do testów skierowaliśmy już do kilku tysięcy naszych

klientów, mieszkających na obszarach pokrytych zasięgiem sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedź na zadane pytanie w sprawie TVP w 16:9

Witam

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi kierowane pod adresem naszej Platformy Cyfrowej dotyczące funkcjonowania stacji. Wszystkie spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby mają co odpowiedzieć? Przecież to zależy od TVP kiedy i gdzie nadaje w 16:9, a nie od CP, sygnał jak było pisane w innym wątku jest ten sam tylko odbierany z innego miejsca, CP ciągnie z Astry. Jak nie wiedzą co odpowiedzieć, odpowiedzą regułką, z reguły na spam, każda firma tak odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby odpowiedziała. Sam z resztą na tego typu bezsensowne listy ani bym nie odpowiadał, ani nie czekał na odpowiedź. Jeśli już coś to czeka cie standardowa odpowiedź. Chyba, że pani Zomer ze względu na zbliżające się święta złoży ci przeprosiny i w zamian odkoduje specjalnie dla ciebie całą ofertę Cyfrowego Polsatu na święta. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...