Skocz do zawartości

Wiadomości i odpowiedzi na emaile z Cyfrowego Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiłem problem z dekodowaniem TCM,Cartoon Network oraz Comedy Central Polska na module CAM działającym na Ferguson 8900.Oto odpowiedź:

"Uprzejmie informuję, że po stronie Cyfrowego Polsatu nie wystąpiła żadna usterka związana z opisanym problemem.

W związku z powyższym proszę o udanie się z dekoderem do najbliższego autoryzowanego punktu dystrybucyjnego w celu diagnostyki sprzętu oraz ustalenia przyczyny występowania problemu.

Lista punktów dystrybucyjnych Cyfrowego Polsatu dostępna jest pod adresem.."

 

Zasugerowałem że przyczyną może być nałożenie się wielu systemów kodowania na tych kanałach.Serwis Fergusona że np. rano działa a wieczorem już nie.

Przy Nicklodeon Polska też tak pisali a jednak coś poprawili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
@patryk691, ciekawe co Ci odpiszą. Pochwal się jak już dostaniesz odpowiedź niezależnie od decyzji.

 

Odpowiedz:

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że obecnie Cyfrowy Polsat pracuje nad stworzeniem odpowiedniej oferty, dzięki której będziemy mogli zaproponować Panu wymianę obecnie użytkowanego dekodera na dekoder HD z twardym dyskiem.

Wyjaśniam, że w momencie, gdy taka oferta się pojawi zostanie ona do Pana przesłana.

 

------------------------------------------------

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 801 08 08 08; fax.: (22) 356 6677

icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem w sobotę do CP informację, czy przywrócą E! lub Viasaty i odpowiedzieli mi to:

Witam

Uprzejmie informuję, że decyzja o zastąpieniu kanału E! Entertainment stacją Comedy Central była podyktowana oczekiwaniami naszych Abonentów, potwierdzonymi licznymi prośbami o wprowadzenie do oferty kanału Comedy Central, oraz oceną poziomu satysfakcji z dostępności kanału E!.
Ponadto informuję, że nie jest przewidziane wznowienie nadawania kanału E! w Cyfrowym Polsacie w najbliższym czasie.

 

Więc niestety na razie ci, którzy lubili E! nie znajdą go w CP. Szkoda, że nie odpowiedzieli na drugie pytanie (o viasatach), które wysłałem wraz z pytaniem o E!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Napisałem do nich z pytaniem czy w tym sezonie będą transmitować rozgrywki koszykarskiej ligi ACB i Puchar Heinekena, dostałem taką odpowiedź:

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat jedynie emituje programy

telewizyjne poprzez dekoder i nie ma bezpośredniego wpływu na treść

programów radiowych i telewizyjnych dostępnych w ramach pakietów, jak

również ogólnodostępnych programów telewizyjnych nadawanych drogą

satelitarną, w szczególności na dobór audycji, czas ich nadawania oraz

wersji językowej.

 

Albo ten co odpisywał nie umiał czytać albo był niepełna rozumu pisząc takie głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dostałeś prawidłową! Co ma platforma Cyfrowy Polsat związanego ze sportem :crazy: . Oni jedynie mogą być sponsorem (jak platforma N Legii). To pytanie POWINIENEŚ wysłać na mail do Polsatu Sport ew. Polsatu Futbol bo to oni kupują prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja wysyłając do nich swoje propozycje list kanałów połączone z pismem w sprawie udogodnień jakie mogliby wprowadzić otrzymałem taką odpowiedź:

Witam

 

Dziękujemy za wszystkie uwagi kierowane pod adresem naszej Platformy Cyfrowej dotyczące funkcjonowania stacji. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną TV.

No zobaczymy jak to przyjmą - ostatnio coś przyjęli bo parę zagranicznych stacji o które prosiłem pojawiło się na liście.

Natomiast takiw odpowiedzi uzyskałem wysyłając e-maile w której prosiłem o dodanie polskich stacji FTA:

Witam

 

Dziękujemy za poniższe zgłoszenie. Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej www.cyfrowypolsat.pl, na ekranach odbiorników telewizyjnych lub drogą listowną.

 

lub

Witam,

 

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą programową Cyfrowego Polsatu. Zapewniamy, że stale są podejmowane działania, które mają na celu nie tylko utrzymanie, ale także podnoszenie jej atrakcyjności. Dostępność kanałów w portfolio Cyfrowego Polsatu jest uzależniona od ich popularności i oczekiwań naszych Klientów. Staramy się, aby każdy Widz znalazł w niej odpowiedni dla siebie profil tematyczny. Jak pokazują ostatnie zmiany w naszej ofercie kładziemy także ogromny nacisk na nowe technologie, w tym na dostępność kanałów HD. Również pod tym względem oferta Cyfrowego Polsatu będzie coraz bardziej konkurencyjna. O każdej zmianie dotyczącej wprowadzanych nowych kanałów na bieżąco informujemy na naszej stronie www.cyfrowypolsat.pl, dlatego zachęcamy do systematycznego śledzenia zamieszczanych tam komunikatów.

Ciekawe tylko jak mają wiedzieć jakie widzowie mają oczekiwania skoro odpowiedzi dają z automatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...