Skocz do zawartości

Wiadomości i odpowiedzi na emaile z Cyfrowego Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat założony w celu zamieszczania odpowiedzi od Cyfrowego Polsat, e maili od CP i nieoficjalnych wiadomości. Można podawać wzory e maili do CP którymi można ich zasypywać w sprawie nowych kanałów, softów do dekoderów itp. :D

 

Ja może pierwszy wpiszę :)

 

"Szanowny Panie,

 

Na bieżąco informujemy Abonentów o nowościach, które wprowadzamy, a więc prośba o zachowanie cierpliwości w sprawie kanałów Filmbox.

 

Z poważaniem,

 

Myślę że coś jest na rzeczy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

...to odpowiedź na moje pytanie dołączenia tvp sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność... @radzioksp, nie piszemy posta pod postem - to jest spamowanie Forum, pkt. 10 Regulaminu:

10. Wszelkie próby spamowania forum będą natychmiast blokowane, a spamujący użytkownicy - usuwani. W spamowanie wlicza się wysyłanie kilkakrotnie wiadomości o tej samej treści, pisanie kilku swoich postów pod sobą (od tego jest funkcja Edytuj), pisanie wiadomości o tej samej treści w różnych tematach i działach na forum, reklamowanie serwisów/usług/produktów wbrew decyzji administracji, a także zabawy w moderatora (wskazywanie co ma zostać zamknięte, przeniesione itp. - to zadanie moderatorów), oraz archeologa (odkopywanie starych tematów postami nie wnoszącymi nic do dyskusji).

 

No i wywal ten ohydny podpis, bo to też jest spam :evil: Więcej nie będę zwracał uwagi, jak się nie poprawisz, pożegnasz się z Forum.

 

Dopuszczam ponowne założenie wątku, pod warunkiem, że nauczysz się nie pisać pod sobą i więcej nie podpadniesz swoją nieznajomością podstawowych zasad na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tak odpisali

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania,

które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe

kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie

programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na

ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub

listowną.

 

________________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878

Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON

670925160 kapitał zakładowy 10.733.000 zł w pełni wpłacony

 

>Chciałbym się dowiedzieć czy Cyfrowy Polsat zamierza dodać do oferty

takie kanały jak TVP Sport ,TVP Info oraz paczkę Filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny szablon do kolekcji :D Ale co tam wkońcu po to ten temat jest :wink: A może ktoś, kiedyś wklei całkiem inną odpowiedź :] Ja czekam, na odpowiedź od pani rzecznik CP już od soboty w (prawie) tej samej sprawie co pisał Sorek21, ale do dziś się nie mogę doczekać - wiem, wiem dostanę to samo co Sorek21, ale przynajmniej pomęczę ich, bo szablon sam się nie wklei :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CESJA DEKODERA:" Szanowny Panie

 

Wyjaśniam, że w przypadku chęci przerejestrowania dekodera jego właściciel powinien przesłać listem na adres Cyfrowego Polsatu: prośbę o przerejestrowanie dekodera. Dodatkowo należy przesłać dane nowego użytkownika takie jak imię, nazwisko, numer PESEL, kserokopię dowodu osobistego, adres zameldowania oraz adres do korespondencji.

Po przerejestrowaniu dekodera nowy użytkownik będzie miał możliwość podpisania nowej umowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

o TVP haha kopiuj wklej :lol2:

 

Szanowny Panie,

 

Dziękuję za słowa uznania dla naszej platformy, ale proszę nas zrozumieć, że do czasu podpisania umowy nie możemy mówić o żadnym z kanałów, które potencjalnie mogą się znaleźć w naszej ofercie.

 

Wprawdzie planujemy wprowadzić w tym roku kilka nowości do naszej oferty, ale będziemy o nich informować na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi kierowane pod adresem naszej Platformy Cyfrowej dotyczące funkcjonowania stacji. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną TV.

 

To odpowiedź na moje spostrzeżenia m.in. odnośnie kanałów HD (a szczególnie ich ceny).

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

Pytałem się o dołączenie kilku kanałów FTA do oficjalnej listy CP. Chodziło m.in. o Lider TV, Patio TV , Dubai Sports 3 czy Edusat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Uprzejmie informuję, ze obecnie nie posiadamy informacji, jakie i kiedy kanały zostaną dołączone do oferty Cyfrowego Polsatu.

 

Odpowiedź na zapytanie o dołączenie nowych kanałów do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o pakiet HD otrzymałem odpowiedź...

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

Oni chyba nie patrza już co ludzie piszą a odpowiadają wszystkim to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej, bo przed chwilą na e-mail z pytaniem o TVP Info, TVP Sport i TVP HD wysłany pod adres: kontakt(at)cyfrowypolsat.pl otrzymałem taką samą odpowiedź i to już po 8 minutach od wysłania e-maila. A na ten sam e-mail wysłany do pani rzecznik (zarówno dziś, a także 28 lutego), żadnej odpowiedzi póki co nie dostałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na dzień dzisiejszy jedynym dostępnym kanałem Viasatu na platformie CP jest kanał filmowy TV1000 dostępny w pakiecie Relax MIX.

Pozdrawiam

 

ale ja zapytałem czy będą nowe ... chyba się nie zanosi :o spytam jeszcze raz :jupi:

 

Szanowny Panie

Uprzejmie informuję, że magazyny dołączane są do korespondencji cyklicznych. W związku z powyższym kolejny magazyn zostanie prawdopodobnie dołączony do kolejnej korespondencji.

 

... o magazyn dla abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o VOD

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że w chwili obcnej nie posiadamy tej usługi.

Wyjaśniam, że o wszelkich zmianach w ofercie Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem sie dziwicie, ze sie dodzwonic nie mozna jak musza odpisywac na ten caly spam :roll:

 

to jest "spam" :crazy: !!? spamem jest dzwonienie tysięcy ludzi czy pieniążki doszły itp. , my tymi e mailami chcemy na nich w pewien sposób "wymusić" dodanie tych kanałów do oferty Cyfrowego Polsatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne kto odpisuje. Nie rozumiem po co pisac emaile jak i tak wiesz co Ci odpisza. Gdyby tona spamu nie przychodzila na ich skrzynki, to moze zamiast zatrudniac ludzi "od mejli", zatrudnili by "od telefonow", ale co tam, przeciez to taka fajna zabawa wysylac emaile!

 

Witam,

na dzień dzisiejszy jedynym dostępnym kanałem Viasatu na platformie CP jest kanał filmowy TV1000 dostępny w pakiecie Relax MIX.

Pozdrawiam

 

ale ja zapytałem czy będą nowe ... chyba się nie zanosi :ospytam jeszcze raz :jupi:

 

To mnie rozwalilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...