Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec Tadeusz Rydzyk krytykuje TVP i jego prezesa Jacka Kurskiego. Swoją drogą jest to dziwne, bo przecież TVP Info transmituje relacje z wykładów WSKSiM w Toruniu oraz pielgrzymki Radia Maryja.

Edytowane przez Barti
Usunięto zamieszczony w poście link, prowadzący m.in. do kwestii związanych z polityką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że raczej będzie dojeżdżać do Polski na nagrania. Tak też robił w latach 80-tych Bogusław Wołoszański, który zarówno był korespondentem TVP w Londynie, jak i prowadzącym "Sensacji XX wieku" - bo ten program był realizowany od lat 80-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg danych przez rynek nie uznawanych. Taki maleńki paradoks. :)

Nie żeby coś, ale według Nielsena też jest wzrost w gr 4+ i 16-49. 

4+

TVP1 - 2.27%

TVP2 - 4.85%

 

16-49

TVP1 - 13.10%

TVP2 - 3.71%

 

16-59

TVP1 - 6.71%

TVP2 - 1.11%

 

(podane procenty to wzrosty udziałów. Dane: Nielsen, Źródło:WM)

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są za półrocze,a nie jedynie Czerwiec. Może warto przed komentowaniem zapoznać się z wiadomością podlinkowaną :) ?

10% półrocznego czasu nadawania to Mundial. Ponadto byly igrzyska zimowe, skoki i lekkoatletyka. To sport zapewnił ten marginalny wzrost.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Nie od Ciebie. :) Nie zmienia to jednak faktu, że człowiek ma rozdwojenie jaźni.

Link nie jest mój,a wirtualnych mediów zresztą bardzo mocno skrytykowanych przez Jacka Kurskiego. Zresztą krytykował on mocno i Nielsen,że strasznie zaniża wyniki TVP, ale mimo tego nawet ten zafałszowany Nielsen pokazuje wzrost. Inna sprawa to czemu ma służyć ta marna zaczepka personalna to nie wiem. Jak nie chcesz ze mną rozmawiać istnieje opcja blokady i nie widzisz moich postów. 

@up rozumiem,że np. w 2014 r. to nie było MŚ , zimowych igrzysk , skoków czy LA ? TVP trafiła z kilkoma propozycjami programowymi i tyle. Na siłę totalne negowanie wszystkiego co TVP jest zwyczajnie słabe. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...