Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że 80% treści na TVP Info nie podobało mi się i także chciałem aby coś z tym zrobiono.

Jednakże to co zrobiono to jest skandal.

 

Demokratycznie wybrany rząd stosuje niedemokratyczne metody.

Czuje się jakby przeprowadzono jakiś pucz w małym afrykańskim państwie...

 

Strach myśleć do czego jeszcze posunie się ta nowa/stara władza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@DanielK Na jakiej podstawie tak uważasz, jesteś prawnikiem że się wypowiadasz na tematy prawne? 

 

Wszystkie media do jaki pis rości sobie prawo są państwowe i to w gestii rządu jest nimi zarządzać a nie partii politycznych jaką są pis i su. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że będzie się działo dzisiaj ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Gdyby PiS nie uważało, ze TVP jest tylko ich to pewnie takich akcji jak wyłączenie sygnału TVP Info czy brak programów informacyjnych miejsca by nie miało. Tak musieli się do tego posunąć o ja to rozumiem. Kiedyś w końcu muszą zrozumieć, że to jest telewizja wszystkich Polaków. Zadziwiające jest jak to sprawnie poszło. Pyk i nie ma sygnału z Placu Powstańców, nie ma Wiadomości. Ciekawe co będzie zamiast Teleexpressu i Panoramy? Tak czy inaczej ciekaw jestem jak to się wszystko zakończy i kiedy na antenach TVP zagości normalność. W sumie bez informacji zaczyna być w końcu normalnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mara68 napisał(a):

Będą czy nie będą dzisiaj wiadomości ? Nawet można na tym zarobić obstawiając u bukmachera 😁

https://www.press.pl/tresc/79618,wiesz_-czy-dzis-beda-_wiadomosci_-w-tvp_-mozesz-zarobic-u-bukmachera

 

No eee, jestem w eFortuna i niestety nie mają takich zakładów a chciałem coś postawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ktosiu napisał(a):

 

@DanielK Na jakiej podstawie tak uważasz, jesteś prawnikiem że się wypowiadasz na tematy prawne? 

 

Wszystkie media do jaki pis rości sobie prawo są państwowe i to w gestii rządu jest nimi zarządzać a nie partii politycznych jaką są pis i su. 

 

Na takiej podstawie, że jak już pisałem, niewiele brakuje do standardów na przykład Burkina Faso. Tylko generała brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mara68 napisał(a):

Ciekawe czy na TVP Sport będzie dzisiaj studio na żywo o 18.05 przed meczem Polska-Ukraina w futsalu.

I czy będzie komentarz do tego meczu.

Studio na żywo jednak jest a prowadzący Hubert Bugaj jest pierwszym, który powiedział coś na żywo w ,,odnawianych'' mediach publicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielK napisał(a):

 

Na takiej podstawie, że jak już pisałem, niewiele brakuje do standardów na przykład Burkina Faso. Tylko generała brak.

A jak nazwać  powołanie RMN która niekonstytucyjnie wybrała zarząd TVP co zostało potwierdzone orzeczeniwm TK i przez lata nikt sobie z tego orzeczenia nic nie robił? 

To było państwo prawa, czy zasada nie ma pan mojego płaszcza i co nam pan zrobi. 

Legalnosc obecnych dzialan musi zostac zatwierdzona wpisem do KRS. Jeśli to nastąpi, to sprawa jasna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Faktów możemy się dowiedzieć, że posłów nie ma już w gmachu TVP na Woronicza i porządku pilnuje tam policja. Nie jest pewne jak wygląda sytuacja na Placu Powstańców. W ostateczności pewnie nowy program informacyjny pojawi się jutro z Woronicza jeśli nie uda się jeszcze oczyścić siedziby Wiadomości i TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...