Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łącznie 5,61 mln widzów oglądało środową debatę wyborczą, którą zorganizowała Telewizja Polska. 

 

źródło: wirtualne media.

 

 

Dużo??? Wydaje mi się, że tak jest, patrząc na brak reklamy debaty w publicznej tv.

Edytowane przez kolos22
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Sport to sport.

Tak jak np. TVP Nauka, czy Dokument.

 

Uważam, że zmiany muszą nastąpić szczególnie na stanowiskach kierowniczych z redakcji informacji, czyli np. Pan Pereira, itp.

Wśród osób na froncie, czyli tych które widzimy na codzień część zapewne też.

Powinno się w jakiś sposób ustalić aby w kilku najważniejszych audycjach gośćmi w studio były jednocześnie osoby z każdego ugrupowania/partii (temat szeroki).

 

Wreszcie po wyborach, to może też programy p. Wołoszańskiego powrócą na antenę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opozycja chce szybkich zmian w mediach publicznych. Z uwagi na ryzyko prezydenckiego weta, ma się to odbyć bez zmian w ustawach. Z nieoficjalnych informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że planowane jest postawienie Telewizji Polskiej i Polskiego Radia w stan likwidacji i powołanie zarządów komisarycznych.  Na fotel szefa TVP może wrócić Janusz Daszczyński.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/zwolnienia-tvp-polskie-radio-janusz-da[beep]ski-mateusz-matyszkowicz-zarzad-opozycja-zmiany-wybory-parlamentarne-koniec-rada-mediow-narodowych-ustawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Beks napisał(a):

Myślę, że redakcja sportowa jest raczej spokojna i jej "wymiana" nie będzie dotyczyć. 

Nie byłbym tego taki pewien

13 godzin temu, SUPER MEDIALNY napisał(a):

Nowa nazwa spółki telewizji publicznej to bedą koszty, nowe logo nowy szyld  rozszady dziennikarskie nowi i obecni, ciekawe czy Borys Budka otym pomyslał? 

Oni już oszaleli! Jeżeli zwolennicy i sama opozycja zarzucała stronniczość mediom publicznym, to co mówić o tych pomysłach?! To co zapowiadał Tusk może stać się faktem! Likwidacja TVP! Mówię stop i nie takim pomysłom!

Godzinę temu, SUPER MEDIALNY napisał(a):

Opozycja chce szybkich zmian w mediach publicznych. Z uwagi na ryzyko prezydenckiego weta, ma się to odbyć bez zmian w ustawach. Z nieoficjalnych informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że planowane jest postawienie Telewizji Polskiej i Polskiego Radia w stan likwidacji i powołanie zarządów komisarycznych.  Na fotel szefa TVP może wrócić Janusz Daszczyński.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/zwolnienia-tvp-polskie-radio-janusz-da[beep]ski-mateusz-matyszkowicz-zarzad-opozycja-zmiany-wybory-parlamentarne-koniec-rada-mediow-narodowych-ustawa

Wczoraj pisała już o tym Interia, znów WM nie są pierwszym żródłem, choć tak myślą

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wyłącznie fortele prawne, aby przy zmianach w TVP pominąć RMN. Nikt TVP nie zlikwiduje.

W tych samych artykułach równolegle jest napisane że będzie to zarząd komisaryczny, który będzie zarządzał tą samą spółką, do czasu nowej ustawy medialnej.

Potem po wprowadzeniu nowej ustawy medialnej można się wycofać ze stanu likwidacji spółki.
Wszystko zgodnie z prawem, a sprytnie zostanie pominięta RMN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk To prawda. Ja spodziewam się że z działem rozrywkowym, redakcją katolicką i redakcją ekumeniczną będą tak samo co redakcja sportowa - czyli będą nieruszone (no, chyba że nowe kierownictwo i modyfikacyjne zmiany).

 

Największe czystki dopadną chyba Telewizyjną Agencję Informacyjną i Agencję publicystyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...