Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kiedy rusza puchar Angli na Orange Sport?

 

Spodziewałbym meczów od 3. rundy FA Cup kiedy to gry startują kluby z nPower Championship oraz Barclays Premier League. Natomiast mecze tej rundy zwykle rozpoczynały się w pierwszym weekendzie po Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj na Orange sport w podsumowaniu sport raport24 zaliczyli gafę. W materiale o dzisiejszych meczach Ligi Europejskiej mówili na kogo to mogą trafić Śląsk, Lech i Piast gdyby awansowali dalej, a przecież już było losowanie w zeszły piątek i rywale są znani, a oni wymieniali po kilka zespołów... Nie było to fajne, tak samo jak ten Siudak w Sport raport24 ciągle się podniecał i powtarzał, że mecz Piasta tylko u nich, no i ta blondynka krótko ścięta (brzydka), nie wiem jak się nazywała, ale też mnie irytowała.. Miała napisane, że Collins John przebywa i trenuje z Piastem to ona jakiegoś "Dżons" wymyśliła i powtarzała sto razy źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz w sport raport24 widziałem że pokazywali bramki z ligi brazylijskiej ! zdziwiłem się ;O

Fajnie by było tą ligę zobaczyc w polskiej tv, ale to oczywiscie pewnie nierealne bo prawa sa drogie z tego co słyszałem i mówił Rabij ze Sportklubu.

 

to co dla jednych jest drogie (Sportklub) dla innych wcale nie musi byc (Orange Sport)

 

na FB Orange Sport odpowiedział jednemu kolesiowi na pytanie o Serie A że może będzie (magari-może)

https://www.facebook.com/Orangesport/po ... 0360604606

 

tak samo bylo z nasza liga, nawet Basalal zapewnial na antenie i co, skonczylo sie jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli nie przedłużac i zakupić coś konkretnego. Kto normalny ogląda jakis wrestring sztuczny... przeciez to nie jest "sport" eh, ale głupota.

Dla mnie mogli nie przedłużać praw do tego kabaretu zwanego 1 ligą polską. W porównaniu do tego to wrestling to wielka sztuka.

 

Najlepsza kpina to te przerwy w 22 i ok. 65 minucie na uzupełnienie płynów :lol2: . A w ekstraklapie to samo robili. No komedia jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj podczas Superpucharu Niemiec była "przerwa na uzupełnianie płynów", także spotykane jest to również w profesjonalnym futbolu.

Może czas pomyśleć o tym żeby mecze grać nie po dwie połowy tylko po cztery kwarty. Będzie więcej czasu na emisję reklam w przerwach :D.

 

Zresztą w Brazylii już takie coś było praktykowane żeby Globo TV w tym czasie emitowało reklamy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kpina to te przerwy w 22 i ok. 65 minucie na uzupełnienie płynów :lol2: . A w ekstraklapie to samo robili. No komedia jakaś.

Niestety kpina to twój komentarz. To, że nie widać jak Messi ,czy Cristiano Ronaldo biegają do linii co jakiś czas po wodę/izotoniki to nie znaczy, że robią to tylko nasi ligowcy. Piłkarz traci podczas meczu do 5l. płynów i żeby się nie odwodnić po prostu je uzupełnia. To, że robią to zbiorowo, mając chwilę na odpoczynek to bardzo częsty widok w każdej lidze i jak dla mnie to powinien być to obowiązek wprowadzić takie przerwy przez UEFA/FIFA. Bardzo często piłkarze przeciwnych drużyn podają sobie butelki, co uważam za taki mały gest fair play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli nie przedłużac i zakupić coś konkretnego. Kto normalny ogląda jakis wrestring sztuczny... przeciez to nie jest "sport" eh, ale głupota.

Dla mnie mogli nie przedłużać praw do tego kabaretu zwanego 1 ligą polską. W porównaniu do tego to wrestling to wielka sztuka.

 

Najlepsza kpina to te przerwy w 22 i ok. 65 minucie na uzupełnienie płynów :lol2: . A w ekstraklapie to samo robili. No komedia jakaś.

Na SP Niemiec tez byla taka przerwa, juz nie przesadzajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak mówię. Albo odwołać mecz bo za wysoka temperatura albo zrobić cztery kwarty. To że Messi czy Ronaldo czasem przybiegną do linii uzupełnić płyny to zupełnie inna sytuacja. Tutaj mieliśmy przykład że sędzia robił minutową przerwę na to aby wszyscy zawodnicy pobiegli do linii pogadali z trenerem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...