Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Chciałem się zorientować czy kanał Orange Sport Info ma prawa do transmisji spotkań ligi francuskiej tylko wybranych drużyn?? Bo w ten weekend transmitują na żywo tylko sobotni mecz Olympique Marsylia - SM Caen, natomiast już w niedzielę meczu Montpellier HSC - Girondins Bordeaux nie będą pokazywać.A tak na marginesie pokazywanie tylko jednego meczu z całej kolejki na żywo to trochę słabo.Mogliby pójść za przykładem Eurosportu 2 i pokazywać cztery mecze na żywo z każdej kolejki,no przynajmniej dwa by mogli dać...

 

Czy macie w tej sprawie jakieś info??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligue 1: 1. kolejka

sobota, 7 sierpnia, Orange sport info

20:55 Olympique Marsylia - SM Caen

 

Red Bull Air Race

niedziela, 8 sierpnia, Orange sport info

14:00 Lausitzring, Niemcy

 

Młoda Ekstraklasa: 1. kolejka

wtorek, 10 sierpnia, Orange sport info

18:15 Lech Poznań -Widzew Łódż

 

(to tak w najbliższym czasie polecam na żywo !)

 

z tego co wiem to na tym kanale jest :

z piłki nożnej;Ligue 1,Remes Puchar Polski,Młoda Ekstraklasa,liga portugalska (bardzo rzadko).

a z innych sportów;Superliga Tenisa Stołowego,Serie A (siatkówka),Red Buls Air Rce,Turniej Tenisa Ziemnego (ostatnimy czasy był na tej antenie).

 

ciekawe serwisy;Hyde Park, Sport Raport, Ekstraklasa Raport, Top Gol, Świat Płki Nożnej, Ligue 1 Raport, Liga Sagres Raport, FIM Raport, Magazyn FIBA, NBA Real, Droga Do Londynu, Extra,Dzień z Mistrzem, Mój Pierwszy Raz,(dla kazdego,coś sie znajdzie).

(Powoli ten kanał sie rozwija,nie co to na początku same serwisy,idzie w dobrym kierunku !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A kiedy wzmocnią jakość informacji? Oglądałem chwilę "The World Game" i okazało się, że w Ajaxie broni Martin Steckelenburg, a w 1. meczu finałowym Pucharu Brazylii karnego zmarnował nie Neymar, a Ganso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Olej to na OSI. Oglądaj na Servus TV HD w świetnej jakości i prawdziwym HD. Na dodatek jest tam profesjonalna relacja, a transmisja zaczyna się 15 minut wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok Eurosport2 i Polsat Futbol , OSI jest najlepszym kanałem w pakiecie sport.Często oglądam sport raporty i hyde park.Fajnie jakby w serwisach pokazywali też bramki z naszej ekstraklasy.Nie powinni się przejmować fochami C+ tylko pokazywać te gole,bo jeśli ich zabraknie to atrakcyjność kanału spadnie.Razem kupili prawa więc obie strony powinny robić z tymi prawami co im się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to na OSI. Oglądaj na Servus TV HD w świetnej jakości i prawdziwym HD. Na dodatek jest tam profesjonalna relacja, a transmisja zaczyna się 15 minut wcześniej.

 

Tyle że ten kanał jest na Astrze a nie mam zeza na Astre :( Zostaje mi OSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange sport nie transmitują...

A kto tak powiedział? :lol2: To, że nie ma meczu z I kolejki, to wynik tego, że w niedziele są trzy mecze polskiej Ekstraklasy i wszystkie OS pokazuje. Normalnie mecze będą na OS.

Widać, że nie znasz ramówki tego kanału, bo jak napisał kolega pod tobą od wiosny zmienili ramówkę (chyba kwiecień to był). Natomiast ligi sagres nie widziałem nigdy na antenie OSI, co innego liga szwedzka na żuzlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok Eurosport2 i Polsat Futbol , OSI jest najlepszym kanałem w pakiecie sport.Często oglądam sport raporty i hyde park.Fajnie jakby w serwisach pokazywali też bramki z naszej ekstraklasy.Nie powinni się przejmować fochami C+ tylko pokazywać te gole,bo jeśli ich zabraknie to atrakcyjność kanału spadnie.Razem kupili prawa więc obie strony powinny robić z tymi prawami co im się podoba.

 

 

EKSTRAKLASA RAPORT w każdy poniedziałek i czwartek o 18.30 tam przypadkiem nie pokazują bramek z ekstraklasy ? ,a jak nie tam to w SPORT RAPORCIE co godzine leci tam są najświejsze bramki z ekstraklasy i nie tylko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Olej to na OSI. Oglądaj na Servus TV HD w świetnej jakości i prawdziwym HD. Na dodatek jest tam profesjonalna relacja, a transmisja zaczyna się 15 minut wcześniej.

 

Tyle że ten kanał jest na Astrze a nie mam zeza na Astre :( Zostaje mi OSI

Żałuj. Pełen profesjonalizm a nie amatorstwo i alkoholizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...