Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

nSport teoretycznie jest sportowy :lol2:

 

Orange sport info oglądam od sierpnia, kiedy dołączył do Cyfry i z dnia na dzień stają się coraz lepsi. Na początku wielu prezenterów się myliło, grafika im się [beep]yła, ogólnie były tylko serwisy i magazyny. A teraz proszę - transmisje na żywo, programów masa. Może i Basałaj komentatorem jest słabym, ale wie jak się telewizję robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej relacji live jak na nSporcie.

Post bez sensu...po co robić takie porównania skoro to zupełnie inne kanały. OrangeSport info to kanał informacyjny.

 

A nSport to co? Religijny? Oba kanały są mieszanką transmisji sportowych z informacjami sportowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek na OSI o 20:55 mecz AJ Auxerre vs. Marsylia. Będzie można zobaczyć Jelenia i być może Dudkę.

Jeleń właśnie wsadził dwie bramki i to może być mecz o mistrzostwo OM ma przewagi 5 punktów, a jak dziś przegra to tylko dwa ! Wspaniała sprawa że OSI trafił do cyfrowego polsatu:) Rączki już zacieram:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej relacji live jak na nSporcie.

Post bez sensu...po co robić takie porównania skoro to zupełnie inne kanały. OrangeSport info to kanał informacyjny.

 

A nSport to co? Religijny? Oba kanały są mieszanką transmisji sportowych z informacjami sportowymi.

OSI to kanał typowo informacyjny. Teraz dopiero wprowadzają transmisje sportowe...to takie zaplecze głównego Orange Sport. Porównywanie go z kanałem nSport gdzie leci Liga Mistrzów jest raczej bez sensu. nSport to typowy kanał premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz jakiś inny kanał nSport niż ja. Ja mam dostęp do stacji o charakterze informacyjno-publicystyczno-sportowym, okraszonym relacjami live Ligi Mistrzów. Zresztą posiadam ten program w zwykłym pakiecie, a nie jak kanały premium nFilm czy HBO. Jednym zdaniem to nSport konkuruje z OSI, ten sam profil kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...