Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby stracili prawa do ligi szwedzkiej na żużlu??

A może to i dobrze bo te wejścia prawie ze startem zawodników ledwo się przedstawiając przez komentatora i ten komentarz "wielkiego" fana motoryzacji Łukasza Siudaka doprowadza mnie do uśpienia i czuję się jakbym oglądał trening II ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A propos komentatorów to znowu chciałbym zahaczyć o Dumanowskiego, który kreuje się na komentatora Serie A, a kompletnie nie ogarnia tematu współwłasności. Wspominałem już o tym, ale myślałem że ktoś życzliwy w ciągu ostatnich tygodni zwróci mu na to uwagę, ale niestety nikt takowy się nie znalazł.

 

Tak jak od komentatora sportów stricte amerykańskich wymagam żeby ogarniał co to jest draft, jak to wygląda, z czym to się je. Tak od komentatora Serie A wymagam żeby wiedział o co chodzi we współwłasnościach i był z nimi na czasie, bo jak słyszę teksty typu...

- Immobile to były piłkarz Juventusu. Tam się na nim nie poznali.

- Sorensen to były piłkarz Juventusu.

- Gabbiadini którym interesuje się Juventus.

 

itp.

 

...to targają mną skrajne emocje. Od złości (bo to naprawdę nie są jakieś utajnione informacje. Wystarczy wejść nawet w wikipedię i macie wszystko jak na dłoni...

http://en.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C.#Co-ownership

...ale jak się jest leniem i ma się ciepłą posadkę to się już takie wydawałoby się detale ma w [beep]) po śmiech, bo to wprowadzanie w błąd telewidza, bo tak się składa że to nie są byli piłkarze, tylko formalnie są to gracze Juve którzy albo ogrywają się u współpartnera albo są wypożyczeni jeszcze gdzie indziej... i ja nie mówię tylko o Juventusie, bo takie standardy to we Włoszech codzienność, a skoro to codzienność to jak to możliwe, że Dumanowski nie wie o co kaman? Jak mu nie wstyd :roll: Wyrasta nam drugi Szpak za mikrofonem. Ignoranctwo pełną gębą.

 

Jeśli Serie A to zbyt skomplikowana liga to może niech Dumanowski skupi się już tylko na 1 lidze. Tam sprawdza się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już kiedyś, że Dumanowski to najgorszy komentator w Orange sport, podnieca sie, że przytoczy jakieś liczby, statystyki i mysli, że to znajomośc calcio... Czachowski też, żaden z niego ekspert ciekawy. Dziwie się, że nie dają komentowac tej ligi Święcickiemu eh :/ A przecież Mati wiele razy w transmisjach z Ligue1 przytaczał, że wczesniej widzial ten i ten mecze Interu czy Milanu i mówił jak to SNeijder itp strzelali piękne gole danego dnia.

A Święcicki się marnuje przy 1 lidze...

Nie zdziwie sie jak niedługo Święcicki odejdzie z tej stacji do C+ bo pasowałby tam idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ja też widziałbym go w roli komentatora Serie A w OS.

 

U Dumanowskiego nie podoba mi się to, że on każdy mecz komentuje tak samo. Zmieniają się ligi, które komentuje, zmieniają się drużyny, piłkarze, wydarzenia na boisku a on ciągle używa tych samych wyrazów, tych samych konstrukcji zdaniowych :x No i jak wcześniej pisałem - nie rozwija się, popełnia te same błędy.

 

Co do Czachowskiego to milusiński z niego chłop, ale ekspert z niego żaden. W Polsce pokutuje przeświadczenie, że były piłkarz dobrych lub bardzo dobrych klubów/lig piłkarskich może, ba nawet musi (!) być doskonałym ekspertem. Przecież to kompletny nonsens. Ekspertami powinni być ludzie którzy po pierwsze faktycznie znają się na danej lidze, potrafią rzetelnie przygotować się do każdego meczu, mają coś ciekawego do powiedzenia, są wyraziści, niebanalni, potrafią zaskoczyć telewidza. To powinna być praca jak każda inna. Tymczasem prawie wszyscy wchodzą do studia z ulicy traktując tę robotę jak jakiś zabijacz czasu, a potem cierpią na tym telewidzowie słuchając nudnawych, banalnych, oczywistych relacji. Niektórzy nawet nie potrafią się wysłowić, a jak widzę Czachowski ma podpisany jakiś kontrakt z OS skoro jest współkomentatorem niemal w każdym meczu Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dublujesz ten post w różnych tematach? Na przykład w tym:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=11&t=37&start=5460

Notabene to już Ci odpowiedziałem. To samo miałeś w Bundeslidze, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii. Korupcja to nie jest problem tylko włoski, a to że Włosi mają skostniały system prawny (polecam zagłębić się w przypadek A. Conte) i lubią robić z każdej, nawet najmniejszej afery publiczny spektakl to już temat na inną dyskusję.

 

//

 

W niedzielę o 15.00 kolejny mecz Serie A na antenie Orange Sport: AS Roma - Calcio Catania

Pierwszy raz w tym sezonie zobaczymy mecz klubu z Sycylii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę o 15.00 kolejny mecz Serie A na antenie Orange Sport: AS Roma - Calcio Catania

Pierwszy raz w tym sezonie zobaczymy mecz klubu z Sycylii :)

 

 

Wydaje mi się, że OS mógł lepiej wybrać mecz Cagliari - Napoli, a nie Roma - Catania. Przecież klub z Katanii* zajmuje ostatnie miejsca w tabeli Serie A TIM.

 

* (Miałem ograniczyć swoje "czepianie", ale wg polskich schematów nazewnictwa: Calcio Katania. Ja zapisuję i tak wszystkie nazwy klubów wg oryginalne pisowni, ale tak chciałem tylko zwrócić uwagę, że rzadko kto po polsku pisze nazwę klubu z Sycylii)

 

W ogóle wcześniej też OS dziwnie dokonywał wyboru transmisji. Udinese - Torino zamiast Juventus - Sassoulo, bądź Torino - Lazio zamiast Internazionale - Parma (pewnie mecze Torino z uwagi na Glika :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że OS mógł lepiej wybrać mecz Cagliari - Napoli, a nie Roma - Catania. Przecież klub z Katanii* zajmuje ostatnie miejsca w tabeli Serie A TIM.

 

Bierze się to stąd, że ludziom odpowiedzialnym za układanie ramówki/wybór spotkań po prostu brakuje wyobraźni.

 

Mecz Romy z Catanią koliduje z meczem polskiej reprezentacji kobiet w piłkę ręczną, która jak wiemy powalczy dziś o brązowy medal Mistrzostw Świata.

 

Oprócz tego o tej samej porze można obejrzeć Puchar Świata w skokach. Sądząc po wczorajszym wyczynie polskich skoczków apetyty dziś są ogromne.

 

Ja od razu mówię, że meczu Romy oglądać dziś nie będę. Nie dlatego, że wolę wspomniane imprezy ale po prostu nie mieszkam sam, a inni domownicy chcą oglądać coś innego. Proste. Zapewne z podobnego powodu wielu kibiców calcio/telewidzów OS tego meczu w TV dziś nie obejrzy...

 

* (Miałem ograniczyć swoje "czepianie", ale wg polskich schematów nazewnictwa: Calcio Katania. Ja zapisuję i tak wszystkie nazwy klubów wg oryginalne pisowni, ale tak chciałem tylko zwrócić uwagę, że rzadko kto po polsku pisze nazwę klubu z Sycylii)

 

Ja jestem ogromnie wyczulony na tym punkcie jeśli chodzi o pisownię. Dla mnie Juventus to Juventus FC, a nie Juventus Turyn. To samo Arsenal. Nie Arenal Londyn tylko Arsenal FC itp. itd. etc.

 

Co innego jeśli chodzi o mowę. Tutaj już dopuszczam wyjątki 8)

 

W ogóle wcześniej też OS dziwnie dokonywał wyboru transmisji. Udinese - Torino zamiast Juventus - Sassoulo, bądź Torino - Lazio zamiast Internazionale - Parma (pewnie mecze Torino z uwagi na Glika :)).

 

jw.

 

Pisaliśmy nawet o tym kilka może kilkanaście stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkarska I liga w Orange Sport! Info ze strony na Facebooku: W ramach prezentów: Miło nam poinformować Was, że 1. liga siatkówki zagości od stycznia na antenie Orange sport! Siatkarskie relacje na żywo w Orange sport otwieramy już 6. stycznia o 15:00 meczem Krispol Września – UMKS Kęczanin Kęty. Kolejne mecze fazy zasadniczej będą pokazywane w weekendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkarska I liga w Orange Sport! Info ze strony na Facebooku: W ramach prezentów: Miło nam poinformować Was, że 1. liga siatkówki zagości od stycznia na antenie Orange sport! Siatkarskie relacje na żywo w Orange sport otwieramy już 6. stycznia o 15:00 meczem Krispol Września – UMKS Kęczanin Kęty. Kolejne mecze fazy zasadniczej będą pokazywane w weekendy

 

Na początek widzę mecz na szczycie :!:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...