Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jeden? Pokazują dwa i to oba na szczycie.

 

Piątek

21.00 Auxerre - Marsylia C+ Sport 2

 

Niedziela

21.00 Montpelier - Lyon C+Sport 3

 

A poza tym co to za różnica, że na C+ Sport 3?

 

Co do OSI to jak już pisałem wcześniej - od następnego wtorku żużlowa Elitserien wraca do Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jeden? Pokazują dwa i to oba na szczycie.

 

Piątek

21.00 Auxerre - Marsylia C+ Sport 2

 

Niedziela

21.00 Montpelier - Lyon C+Sport 3

 

A poza tym co to za różnica, że na C+ Sport 3?

 

Co do OSI to jak już pisałem wcześniej - od następnego wtorku żużlowa Elitserien wraca do Orange Sport.

No to sorry, mój błąd. Ale jeśli np. w piątek byłby mecz jakiejś silniejszej ligi to mecz Auxerre z Marsylią poszedł by w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poszedłby w niepamięć, Canal Plus często pokazuje marsylię a w dodatku gra ona z zespołem którym grają Polacy wiec choćby nawet w piątek doszła liga włoska to by dali na 3 kanale. Bądź spokojny. A w dodatku jest Orange sport które pewnie też takiego meczu by nie odpuściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale wiocha. :D Jakby ta liga była coś warta :lol2:

 

A teraz najnowsze doniesienia z "The World Game" by Tomasz Włodarczyk:

* "Ajax Capetown" - chyba jakieś nowe miasto pojawiło się w RPA. Ja słyszałem tylko o Kapsztadzie. Równie dobrze mówmy Chelsea London albo Bayern Muenchen.

* nazwa ligi chilijskiej to Apertura - w takim razie zamiast Ekstraklasa proponuję używać "Runda jesienna" oraz "Runda wiosenna"

* Heracles Almelo jest w dramatycznej sytuacji po porażce z Ajaxem - 6 . miejsce i perspektywa gry w LE to rzeczywiście fatalny wynik

* de Jong z Ajaxu Amsterdam (nie Capetown) to napastnik

Były jeszcze inne, ale nie chciało mi się notować.

 

I z tego ich tickera:

"Finał LM CONCACAF: Pachuca - Cruz Azul 1-0. Pierwszy mecz: 2-1"

Oczywiście pierwszy mecz wygrał Cruz Azul ( z info wynika, że Pachuca). Do tego nie podali nawet, kto zgarnął tytuł. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba C+ coś zadziałała ponieważ od rana na OSI nie ma żadnych goli z Ekstraklasy. W każdym sport raporcie tylko wywiady, ewentualnie fragmenty rozgrzewki, lub po meczu.

To nie tylko dzisiaj, bo od kilku dni tak jest... Może 2 - 4 dni od włączenia kanału do CP gole były pokazywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* "Ajax Capetown" - chyba jakieś nowe miasto pojawiło się w RPA. Ja słyszałem tylko o Kapsztadzie. Równie dobrze mówmy Chelsea London albo Bayern Muenchen.

Szczerze mówiąc dla mnie to miasto też zawsze się będzie nazywało Capetown a nie jakiś Kapsztad. Czasem polskie nazwy są takie dziwne że szkoda słów.

 

Ale to tak OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

* "Ajax Capetown" - chyba jakieś nowe miasto pojawiło się w RPA. Ja słyszałem tylko o Kapsztadzie. Równie dobrze mówmy Chelsea London albo Bayern Muenchen.

Chyba nie ma jakiejś reguły czy w nazwach klubów miasta mają być w wersji oryginalnej czy polskiej? Na przykład mamy Lazio Rzym i AS Roma, więc to bez różnicy czy ktoś powie Ajax Capetown czy Ajax Kapsztad, czy tam Ajax Amsterdam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co oni zrobili z tym kanałem? Przecież jego główną atrakcją są bramki z ekstraklasy na bieżąco np w piątek o 20 jest mecz to o 22 oglądam sport raport i mam gole.I jak tu ekstraklasa ma być szerzej dostępna jak te chytre żabojady nie chcą nawet skrótu pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to, aby bramek z Ekstraklasy nie pokazywać na OSI naciskało TVP a nie C+. Dopóki OSI był dostępny tylko w TP i C+ to TVP nie przeszkadzało to, bo abonenci tych platform i tak mieli dostęp do meczów Ekstraklasy. Dopiero po wejściu Orange Sport Info do CP TVP zareagowało, bo bali się, że przez pokazywanie bramek w OSI jeszcze bardziej spadnie oglądalność "Szybkiej Piłki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytre żabojady
to przez canal+ bo jest chytry
no to TVP jest żałosne i tak nikt ich programu nie ogląda

Płacą to żądają. Polsat też nie dzieli się zbyt chętnie np. urywkami siatki. Oko za oko, ząb za ząb. Z takiego założenia wychodzą stację w Polsce i powinno się mieć pretensje do wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nin ma rację..

Ale można się było tego spodziewać.. Przecież C+ nie na darmo kupowała prawa do Ekstraklasy, i dzieliła się z nimi z OS, żeby teraz nawet zwykłe skróty przeniknęły do innych platform. Jestem pewien, że C+ jest zła na Orange za poszerzanie dostępności kanału, a jeżeli główny Orange Sport trafi do innych platform, może to oznaczać definitywne skończenie współpracy pomiędzy obiema stronami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...