Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kodowany i płatny. Żeby go oglądać trzeba płacić za abonament. Jak się za oglądanie jakiegoś programu płaci to jest płatny. I mało mnie interesuje, że sieci kablowe i Cyfra+ mają go za darmo. Ja muszę płacić i dla mnie jest płatny. Dla operatorów tylko kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten kanał nie istniał, to płaciłbyś te same pieniądze. Kanał po prostu przynależy do konkretnych pakietów. A skoro za niego płacisz, to powiedz jakie pieniądze... Można powiedzieć, że płacisz też za niekodowane kanały, bo gdybyś nie wykupił abonamentu w Cyfrze+ nie dostałbyś dekodera i śleńczałbyś na balkonie próbując złapać TVP1 i TVP2.

 

Nie chcę Cię urazić, ale na wszystkie sposoby można sobie to tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacę za niekodowane kanały i nie płacę za kodowane również. Mam tylko to co za darmo. A TVP 1 i TVP 2 są za darmo i to w dobrej jakości na Astrze, w TNK i DVB-T i wcale za nic nie muszę płacić by je oglądać, jak i za kilkadziesiąt innych kanałów po polsku. Za Orange Sport Info zapłacić bym musiał. Nie rozumiem jak coś nie jest płatne jak trzeba za to płacić. Nawet jak płacę za pakiet to płacę za pakiet kanałów płatnych a nie bezpłatnych bo bezpłatne i tak są dostępne bez płacenia za jakikolwiek pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto powiedział, że OSI pobiera z tytułu nadawania w Cyfrze+ jakieś pieniądze? Płacąc abonament utrzymujesz transpondery platformy, jej pracowników, prezesa oraz pozwalasz jej być rentowną. Nieważne czy mają tam 10 kanałów czy 0 - kasę wpłacasz.

 

TVP1 i TVP2 są kodowane, a udostępniają swój program bezpłatnie, a żeby je oglądać w C+ czy CP abonament trzeba płacić - no bo w końcu miejsce na satelicie kosztuje. Wie o tym TVP, która kończy rok poniżej kreski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ pobiera pieniądze za udostępnienie tego kanału (razem z innymi w pakiecie) od abonentów. Nie ma bezpłatnej możliwości oglądania Orange Sport Info. Jeśli chcę go oglądać to muszę płacić za pakiet w Cyfrze. Za to jeśli chcę oglądać TVP 1 to nie muszę Cyfrze czy CP płacić. Mogę TVP 1 oglądać z anteny naziemnej zarówno analogowo jak i cyfrowo, mogę oglądać TVP 1 dzięki nieaktywnej karcie TNK lub z Astry gdzie leci całkowicie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz płacić, ale to robisz 8)

Nie płacę. Oglądam dzięki karcie TNK. Mam również dostęp przez DVB-T i w analogu z Raszyna i Warszawy.

 

Ciekaw jestem czy po wyłączeniu przekazu z 12.360 poprawiła się jakość z transpondera Cyfry+ bo była o wiele gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy "n"-kowicze !

Włączcie kanał 180. Orange Sport Info zakodowany (kilka stron wstecz była o tym mowa).

Dopiero zauważyłem ,że jest tam ten kanał....

Nie ma co, masz świetny refleks :wink:

Mnie tylko dziwi jedna rzecz: n`ka dodała OSI do listy, choć wiedziała, że kanał zostanie zakodowany, natomiast jak FTA leciał Polsat News, co najciekawsze nawet dłużej bez kodowania niż OSI, to wtedy go na listę nie dodali. Ciekawe co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy po wyłączeniu przekazu z 12.360 poprawiła się jakość z transpondera Cyfry+ bo była o wiele gorsza.

A czemu miało się tak stać? Chyba z powodu wyłączenia OSI z 12360 miejsca na zapchanym 10796 nie przybyło. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie głupiego. Wiem, że nie przybyło. Przekaz z 10.796 był opóźniony w porównaniu z 12.360. Można było mieć przypuszczenia, że Cyfra+ pobierała początkowo sygnał właśnie z 12.360. Stąd było moje pytanie co do jakości bo może zmieniło się źródło pobierania sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

jestem zainteresowany wzieciem Cyfry+ w nowej promocji (ktora mam nadzieje wejdzie za kilka juz dni do obiegu) i tu tez moje pytanie odnosni OSI...

w pakiecie powitalnym+ nie ma tego kanalu czy jednak gdy wezme jako opcje dodatkowa Orange Sport to istnieje mozliwosc odbioru rowniez OSI ? Mysle ze kwestia zalaczenia tego kanalu tj OSI dla C+ nie powinna byc wiekszym problemem... (Pewnie jednak to niewykonalne)

Jednak jezeli w platformie TP kanal OSI jest w pakiecie podstawowym to Cyfra albo rowniez powinna go wlaczyc do do swojej najnizszej opcji pakietowej lub po prostu stworzyc dwupak w postaci paczki kanalow OS i OSI ...takie jest moje stanowisko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+ OSI można oglądać od pakietów Podstawowy+. Jeśli chcesz ten kanał, musisz mieć wykupiony przynajmniej ten pakiet. I nie spodziewaj się oddzielnej opcji dodatkowej, w której byłyby kanały OS i OSI, wtedy sportowy kanał informacyjny musiałby być oferowany w droższych pakietach Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...