Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze  można podłączyć  swój wiekszy dysk. To najlepsza opcja, niż płacić dzierżawę, zwłaszcza za 500 GB. Z resztą magazynowanie zakodowanych nagrań  to jakaś pomyłka. A tak do zwykłego nagrywania i obejrzenia za chwilę, czy tam kilka dni później to wystarczy 500.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wyczytałem że na dłuższym przewodzie przesył danych na dysk będzie wolniejszy czy też utrudniony. Uznałem że to prawda,  nie jestem informatykiem i nie sprawdzałem tego. Ciągle się czegoś uczymy. Tak nawiasem jak długi przewód możemy podłączyć do dysku zewnętrznego by działał prawidłowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Ozzy666 napisał:

Kiedyś wyczytałem że na dłuższym przewodzie przesył danych na dysk będzie wolniejszy czy też utrudniony.

Jakbyś dał 3 m kabla USB to może i zauważyłbyś wolniejsze działanie, natomiast na kablu o długości np. 1 metra nie będziesz miał żadnych utrudnień ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

czy znajdę gdzieś wykaz aplikacji, które działają na tym urządzeniu? W szczególności chodzi mi o aplikacje:

NETLFIX

HBO MAX

CANAL+ ONLINE

PRIME VIDEO

DISNEY+

APPLE TV+ 

Przymierzam się do powrotu do telewizji SAT po 3 latach absencji, ale nie chcę rezygnować z usług online. Wybieram między POLSAT/CANAL.

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:)

Apka VP miał być jesienią, będzie zimą w przyszłym roku. HBO Max myślę, że nic z tego nie będzie.

 

@marcin.koryluk nie ma takiego wykazu, bo nic tam nie zainstalujesz. Jest to co operator wrzuci. Na dzień dzisiejszy to tylko Netflix i Player. Nie ma aplikacji C+ online. Ta usluga jest tak jakby wbudowana w ten sprzet i daje dostęp do HBO On Damand, w której to nie ma wszystkich pozycji z HBO Max. Ogólnie sprzęt nie nadaje się zbytnio, aby w pełni korzystać z kina. Marna jakość 4k, HD i dźwięku.

Najlepiej z aplikacji korzystać z urządzenia  do tego dostosowanego, w którym można sobie instalować aplikacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Wkrótce dostępny będzie także Viaplay, wcześniej informowano również, że HBO Max pracuje nad aplikacją dla dekoderów

Czy gdy będzie aplikacja Viaplay, to dodatkowe kanały na których jest liga angielska (na ultrabox i canal+online) przestaną istnieć? 🤔 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem stary sprzęt po Multiroomie cyfry w związku z odnowieniem kończącej się umowy. DualBox z dyskiem podpięty do internetu oraz do 2 wejść SAT. Instalacja trwała 5 minut. Po tygodniu użytkowania: płynnie działa na wszystkich kanałach, zero zawieszeń i błędów, również przy nagrywaniu, odtwarzaniu. Nie miałem takiego przypadku jak opisywane wyżej, że nie odpalały się jakieś kanały. Jedyny minus, to bardzo mało opisów programów zarówno w EPG jak i poprzez funkcję pilot. Porównywałem do ilości opisów w EPG/pilot na wifibox, w którym opisy są praktycznie na wszystkich programach. W sumie jest to bardzo dziwne, że w DualBox informacji o programach jest blisko o połowę mniej niż w wifibox. Czy jest jakiś myk, którym można załadować pełne EPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jakiś posiadacz Dualboxa z dyskiem może powiedzieć, czy przy opcjach odtwarzania nagrania bądź timeshiftingu...

 

1.  Klawiszami kierunkowymi (tymi białymi na pilocie) w lewo i w prawo, powoduje przeskok odpowiednio o 5 min do tyłu i 5 min do przodu? (oczywiście w zależności jaki przeskok ktoś ma w ustawieniach).

2. Jednorazowe naciśnięcie klawisza przewijania na dole pilota ">>" powoduje przyspieszenie odtwarzania x1,5, a kolejne wciśnięcia powodują x2, x4, x16, x32 i x64?

3. Czy przy odtwarzaniu na prędkości x1,5 jest dźwięk?

4. Czy przy odtwarzaniu na prędkości x4, obraz jest płynny tzn. że nie przeskakuje o 4 sekundy co sekundę, tylko cały czas jest wszystko odtwarzane w przyspieszonym tempie?

 

Wszystkie pytania zweryfikowałbym sam na punkcie obsługi, ale tam jest ultrabox+.

Edytowane przez ajax1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...