Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, stan69 napisał:

Jeśli wzrośnie to o 10 zł (tak masz w umowie), raczej będzie bez zmiany, ja tak mam.

Dzięki za informację. Mam jeszcze takie pytanko. Jak już będę miał umowę na czas nieokreślony to czy  moje dekodery będą nadal miały gwarancję na wymianę na nowe gdyby się zepsuły  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W iPB 7 miesięcy do końca, więc już czas interesować się ofertami ;)

Jest FM + Sport + Film + Cinemax + Eleven + OTG + MR za 70 zł miesięcznie (multiroom darmowy)

 

Chcielibyśmy L z Eleven, kanałów filmowych jak HBO, Cinemax, Filmbox nie potrzeba. I jeszcze jeden MR by się przydał (trzeci dekoder, obecnie HD6000 jest główny, HD 5500s dodatkowy). Za ile takie coś? Dobrze myślę, że 12x50 i 12x80 zł? :) 

 

Ewentualnie M + Eleven + 2xMR też by się dało? Chyba wtedy MR droższy?

 

A, i OTG koniecznie, czy jak to się tam teraz nazywa. W każdym razie dostęp do kanałów przez PB GO.

Edytowane przez Misiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek.Teraz każdy MR jest płatny, pierwszy z pakietem L 5 zł, pozostałe po 10 zł, z innymi pakietami wszystkie po 10.

Pakiet L+Eleven+2MR to 12x50 i 12x85 zł. Promocyjnie PSP na 6 mies.za 0 zł.

Pakiet M+Eleven+2MR może być 2mies.x 0 zł z pełną ofertą i 22 mies.x 60 zł. Ta oferta drogo wychodzi bo zmniejszasz abonament, gdybyś dobrał jeszcze jakiś pakiet za 10 zl to byłoby 12x20zł i 12x70zł, średnia 45 zl.miesiecznie.

Edytowane przez stan69
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się kwota płacona w abonamencie, która zawiera odpłatności za różne usługi, np Multiroomy, OTG, bodajże i czynsz.

Ta kwota może być wyższa o 10zł od poprzedniej i dostajemy pełną ofertę na 6 mies. Może byc taka sama i pakiet wyższy dostaniemy. Schodząc z abo to już nieciekawie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca roku, pakiet Familijny MAX HD, Sport+Film+Cinemax, MR na jaka ofertę mogę liczyć z pakietem L i dodatkowo jeszcze drugim MR, czy dobranie pakietu za 10 polepszy tą ofertę w rozliczeniu całej umowy. Wypowiedzenie wysłane.

Pozdrawiam 

Edytowane przez daro521
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam Pakiet Familijny Max HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery) w łącznej cenie 70 zł.  Umowa wypowiedziana.

Wybrałem pakiet M bo interesują mnie głównie kanały sportowe i informacyjne.

Zaproponowano mi przedłużenie umowy na następujących warunkach:

Pakiet M 20 zł przez cały okres umowy (24-miesiące), + 5 zł czynszu za Evoboxa + 10 zł multiroom ( z drugiego multiroomu rezygnuję) + Polsat BOX Go w cenie. Łącznie przez cały okres umowy 35 zł.

Moje pytanie, czy w tej konfiguracji można uzyskać coś więcej. Zastanawiam się jeszcze nad Cinemaxem, ile musiałbym dodatkowo dopłacić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, daro521 napisał:

Mam umowę do końca roku, pakiet Familijny MAX HD, Sport+Film+Cinemax, MR na jaka ofertę mogę liczyć z pakietem L i dodatkowo jeszcze drugim MR, czy dobranie pakietu za 10 polepszy tą ofertę w rozliczeniu całej umowy

Pakiet L+2 MR płatność 12x50 i 12x75zł, Cinemax i Nick na całą umowę za 0 zł. PSP i Eleven na 6mies. za 0 zł.

Pakiet L+2 MR+pakiet za 10zł = 12x50 i 12x85zł i pełna oferta na 6 mies. Oby to się spełniło.

@sprocketta oferta za 35 zł jest ok. nic tu nie wytarguje. Mocno schodzisz z ceny abonamentu, ale myślę, że możesz dobrać Cinemaxy do umowy za 10 zł. Rozumiem, że to jest oferta DUK.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2021 o 10:20, Nowy 123 napisał:

@AsterCityCable jeśli masz teraz Rodzinny +Cinemax za 20 zł - 10 Smart Dom to nafal możesz przedłużyć umowę na taki pakiet. Wymiana dekodera na Evobox Lite 29 zł. Dodatkowo na pół roku będziesz miał odblokowany pakiet M i możesz otrzymać 10 zł zniżki na pierwsze pół roku, czyli przez pół roku abonament wyjdzie 0 zł a później 10 zł po rabacie Smart Dom. 

@Nowy 123a czy jest możliwość przedłużenia pakietu Familijny HD na kolejny okres za 20 zł + wymiana dekodera np. na Evobox Lite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bordermożesz przedłużyć na pakiet M  (12x20 i 12x30 zł) i wymienić dekoder. Bez wymiany możesz być z umową na czas nieokreślony i jak się nic nie zmieni, dalej płacić 20 zł. Z pakietem M Cinemaxy za darmo i promocyjnie możesz dostać na 6 mies. dopelnienie oferty do pakietu L za 0 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłacając abonament z góry za 12 miesięcy otrzymuje się pełną ofertę polsatu czy tylko wyższy pakiet na 1 okres rozliczeniowy ? Jest w ogóle taka promocja ?

Można zmienić pakiet na wyższy w trakcie trwania umowy? Jakie wtedy są stawki za zwiększenie pakietu-standardowe czy te, które podajecie?

Edytowane przez jagoda3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zejść na 50 zł za pakiet L płatne od 1-go miesiąca, ale bez kanałów Filmbox. Z Filmbox to będzie 12x50 i 12x70 zł. A te 5 zł za co? jeśli OTG to teraz jest w cenie, a jeśli czynsz to będzie 12x75. Myślę że to pierwsze i umowa była krótsza niż 2 lata.

@jagoda3przejście na pakiet wyższy tylko po aneksie umowy, można zadzwonić do Biura Obsługi Klienta i o to poprosić. Ktoś pisał, że tak załatwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Na chwilę obecną mam Familijny Max HD, Film HD, PSP, Eleven, Cinemax. Płacę 80zł (pierwsze 6m było za 0zł kolejne 18m za 80zł) Do końca umowy 4 miesiące.

Na co obecnie można liczyć? Programowo coś podobnego plus może MR (tzn na pewno eleven, psp + pakiet L lub pakiet M w zależności jak wyjdzie cenowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amarok4 O 2 mies. za wcześnie, po wypowiedzeniu będzie dla Ciebie dobra oferta - pakiet M 12x20 i 12x30zł z Cinemax i Nick w cenie. Jak chcesz już teraz Cinemax to dobierz w ICOK, 1 mies.darmowy, za drugi zapłacisz.
A czy teraz w cenie 30 zł nie otrzymam jeszcze dodatkowo pakietu L na pół roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amarok4Umowę podpisujesz na 2 lata i decydujesz jakie pakiety masz mieć na cały ten okres. Nie ma tak, że za pół roku coś dodajesz lub rezygnujesz z jakiegoś pakietu.

@zawmenBędzie to samo, L+Filmbox+PSP+Eleven+1MR opłaty 12x50 i 12x95zł - oferta musi być z DUK, bo jak nie to PSP 20 zł. Gratisowo pełna oferta na pół roku. Z pakietem M+ to co wyżej będzie 12x20 i 12x80 zł a przez pół roku dopełnienie do L.

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...