Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można, bo sam tak kilka razy robiłem parę lat temu. Ja akurat nie wycofywałem całkiem, ale przesuwałem o miesiąc, bo był błąd w systemie i nie mogli mi przedłużyć umowy. Dążę tylko do tego, że trzeba uważać, bo raz ktoś mimo dyspozycji cofnięcia jednak tego nie zrobił i sygnał zgasnął na 2-3 dni. Udało się to odkręcić tylko reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Nowy 123 napisał:

Tylko w DUK. 

@amarok4nie. Musisz poczekać, aż będzie mniej niż 7 miesięcy do końca umowy. Chodź moim zdaniem to bez sensu przechodzić na sam M za 20 zł. Lepiej już wziąć pakiet M pierwszy rok za 20 zł drugi rok za 30 zł.

Dla mnie nie jest bez sensu, bo interesują mnie tylko kanały sportowe więc wychodzi taniej, bo 20zł, a nie 25. W pakiecie L żadnych dodatkowych kanałów sportowych nie widzę poza słabiutkim fightbox, extreme i golf channel który mnie nie interesuje więc nie będę dopłacał, bo nie ma za co. Jak się da wynegocjować pakiet M za 20zł lub mniej to dla mnie będzie ok. Tylko nie wiem kiedy najwcześniej można z nimi zacząć negocjować i czy faktycznie trzeba czekać aż będzie mniej niż 7 miesięcy. Mają gdzieś zapis w regulaminie który o tym mówi? @Specjalista Polsat Boxcoś wiesz w tym temacie?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy można dostać to samo co się ma czyli Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD za taką samą cenę czyli 60 zł? Umowa kończy się za 4 miesiące, Ojciec nie jest zainteresowany podwyższeniem kwoty a to co ma w zupełności mu wystarcza. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tweed77 napisał:

Podstawa to złożenie wypowiedzenia umowy z ostatnim dniem jej obowiązywania.

Później można negocjację zacząć z DUK Polsat.

 

Tak to jest oczywiste i wiem o tym. Najpierw jednak chciałem się dowiedzieć co można z tym zrobić i jakie są możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dmiki napisał:

Witam,

czy można dostać to samo co się ma czyli Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD za taką samą cenę czyli 60 zł? Umowa kończy się za 4 miesiące, Ojciec nie jest zainteresowany podwyższeniem kwoty a to co ma w zupełności mu wystarcza. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. 

Teraz to będzie pakiet L + pakiet Filmbox płatne 12x50 zł + 12x70 zł  przez pierwsze 6 mies.dopełnienie do pełnej oferty za 0 zł. Natomiast tylko L z opłatą 12x50 + 12x60 zł i przez 6 mies. dodadzą gratis pakiet PSP + inny sportowy lub VOD. Można też wziąć  L za 50 zł na wszystkie mies.umowy, ale dodatkowego nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 19:34, Nowy 123 napisał:

@iknow pakiet L+Eleven 12x50 i 12x70 zł. Dekoder 4K za jednorazową opłatą 49 zł bez opłaty czynszowej. OTG i Cinemax w cenie. Dodatkowo Catch UP i NPVR start za darmo. Możesz nagrywać do 100 godzin w chmurze z ważnością 30 dni od nagrania, oczywiście na wybranych programach. 

Witam, dokładnie taką ofertę mi dziś zaproponowali, wszystko fajnie, ale jak na końcu spytałem czy rabat smartdom -10 zł (TV to moja druga oferta) będzie naliczony to konsultant mówi, że nie bo to jest taka oferta "specjalna" ... jak tak patrzę na ceny dla nowych klientów, to w sumie ze smartdomem mogę mieć taką samą ofertę tyle, że całe 24h będę płacił 60 zł... coś mi tu nie halo, czy to prawda, że rabat się nie nalicza?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iknowto jest oferta wyłączona ze Smart Domu. Przy nowej umowie wyjdzie Cię 70 zł po rabacie, bo nie doliczyłeś ceny MR a przy nowej umowie jest to 10 zl. Jak chcesz mieć nadal ofertę w Smart Dom to możesz skorzystać z oferty na 24 miesiące w tym dwa za darmo z pełną ofertą. Później L, Eleven + MR za 75 zł - 10 zł zniżki w Smart Domie. I druga sprawa to obecnie na co miałeś rabat? Na telewizję czy na internet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedzenie złożone. Umowa kończy się w połowie stycznia. Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD + Cinemax + sport + film + eleven. Dekoder główny i dwa dodatkowe. Płacę 85 zl. Jaka ofertę mogę uzyskać chcąc zachować te programy, dołożyć do tego pakiet Ekstraklasy i wymiana dekodera na 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już precyzuję. Mam internet z CP 45GB W LET BEZ KOŃCA (z tym LTE to nieprawda :(, w pewnym momencie praktycznie odcina dostęp do neta), jest on już na czas nieokreślony z 1 miesiącem wypowiedzenia. Interesuje mnie jakiej oferty na przedłużenie mogę się spodziewać po wypowiedzeniu umowy. Abonament na telewizję mam w CP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już precyzuję. Mam internet z CP 45GB W LET BEZ KOŃCA (z tym LTE to nieprawda :(, w pewnym momencie praktycznie odcina dostęp do neta), jest on już na czas nieokreślony z 1 miesiącem wypowiedzenia. Interesuje mnie jakiej oferty na przedłużenie mogę się spodziewać po wypowiedzeniu umowy. Abonament na telewizję mam w CP.
 

Żeby był internet bez limitu trzeba ustawić w routerze na sztywno typ transmisji danych LTE. W innym przypadku zje transfer 45GB i będzie limit. Zapewne zaproponują migracje do Plusa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMA78 w każdej ofercie możesz mieć założony FUP, przy dużym zużyciu internetu. Oferta utrzymaniowa jest na 15 miesięcy.

90 Giga 40zł, 

120 Giga 50 zł, 

160 Giga 60 zł, 

250 Giga 75 zł, 

500 Giga 100 zł, 

1000 Giga 200 zł. 

To są ceny regularne. Od tej kwoty na pierwsze 12 miesięcy otrzymujesz 10 zł rabatu z DUK. Dodatkowo jeśli internet jest w Smart domie to jeszcze - 10 zł. Do każdego pakietu jest też pakiet jednorazowy, który wynosi 300 Giga ważny do momentu wykorzystania. Po wykorzystaniu pakietu podstawowego internet zwalnia do 1mb/s, nawet w Lte. Zmiana od września. 

@lj9są nadal oferty na nowy internet w PB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...