Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy Tak, ale w twoim przypadku była zawierana nowa umowa. Tu nie ma żadnej nowej umowy. Gdyby tam ci nie rozpatrzyli pozytywnie mógłbyś zerwać umowę na czas określony z winy operatora, bo wprowadził cię w błąd przy zawieraniu umowy. Tu nic nie było zawierane, została stara umowa na czas nieokreślony z zapisem +10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa umowa była raz inne przypadki to aneksy do umowy.Konsultant wprowadził go w błąd i gdyby pojawiła sie inna cena niż 5 zeta ja bym to reklamował. Podobny przypadek miałem w Orange i nie zapłaciłem ceny za Neostradę bez rabatów. A dlatego bo konsultant wprowadził mnie w błąd twierdząc że zostanie stara cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mirko1801 napisał:

Nic nie wzrośnie. Umowa została przekształcona na czas nieokreślony i cena 5 zł. będzie obowiązywała tak długo , puki nie rozwiążę tej umowy. Mam nagraną rozmowę telefoniczną i nasze wspólne ustalenia. Pani konsultantka takie warunki gwarantowała. Wypowiedzenie anulowałem tylko dlatego, że umowa moja przejdzie na czas nieokreślony z ceną 5 zł. niezmienną przez cały okres.

Podobną umowę mam na pakiet Mini HD już kilka lat (wprawdzie nie  korzystam z tego pakietu, ale 4,90 zł. to nie pieniądz) i nic się nie zmienia.

Mirko daj już spokój bo nudny się robisz. Sierotka 5zl czyli jedno piwo a Ty się podniecasz. Załóż sobie antenę siatkową a 5 zł daj na mszę o rozum do głowy.

1 godzinę temu, perdos napisał:

@poselsuski Dochodzenie praw zakończy się po prostu możliwością zakończenia umowy, co i tak może zrobić, bo jest na nieokreślonym. Wiążące jest to co na umowie + to co konsultant obieca przy podpisaniu nowej umowy. Tu nowej umowy nie ma. Z drugiej strony dziwna sytuacja, bo to chyba pierwszy przypadek z którym się spotykam, kiedy komuś ICOK pokazał do zapłacenia więcej o te 10 zł na czasie nieokreślonym.

 

@mirko1801 Na pewno miałeś w zakładce płatności do zapłaty 5 zł tutaj:

2021-05-05-17-16-09-P-atno-ci-Internetow

Za co to 10zl? Pogubiłeś się mirko w swoich kłamstwach. Miało być 15zl a tu nagle jest 10. Za co za dwa rodzinne? Wypowiedziałem umowę bo byś płacił więcej od umowy na czas nieokreślony. Ta umowa nic ci nie gwarantuje. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy aleś ty mądry. Włączają zazwyczaj do 15 minut i zawsze pierwszy miesiąc jest darmowy, a dokładnie dni które pozostały do kolejnego okresu rozliczeniowego. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Pierwszy miesiąc darmowy?😂To chyba w konkurencji a nie CP tu to nie wiadomo kiedy włączą.Nawet konsule sie gubią i nie wiedzą.

Nie dalej jak w niedzielę włączyłem paczkę HBO. Działała tego samego dnia. Okres rozliczeniowy do 29 żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czerstwy napisał:

Nowa umowa była raz inne przypadki to aneksy do umowy.Konsultant wprowadził go w błąd i gdyby pojawiła sie inna cena niż 5 zeta ja bym to reklamował. Podobny przypadek miałem w Orange i nie zapłaciłem ceny za Neostradę bez rabatów. A dlatego bo konsultant wprowadził mnie w błąd twierdząc że zostanie stara cena.

No właśnie. Zawierałeś aneksy. A on nic nie zawierał, tylko wycofał wypowiedzenie. Przy reklamacji mu odpowiedzą, że opłata jest naliczana zgodnie z umową i jak mu nie odpowiada to może ja wypowiedzieć.

 

4 godziny temu, Bartolini1379 napisał:

Pogubiłeś się mirko w swoich kłamstwach. Miało być 15zl a tu nagle jest 10. Za co za dwa rodzinne? Wypowiedziałem umowę bo byś płacił więcej od umowy na czas nieokreślony. Ta umowa nic ci nie gwarantuje. Taka prawda.

To ja pisałem :) . Pokazałem mu tylko rubrykę i zapytałem, czy na pewno tutaj miał opłatę 15 zł. U mnie to inna oferta jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawel napisał:

Nie dalej jak w niedzielę włączyłem paczkę HBO. Działała tego samego dnia. Okres rozliczeniowy do 29 żeby nie było.

Też włączałem nie raz i u mnie to była czysta loteria.Były nawet przypadki że nie włączyli wcale i trzeba było dzwonić😂@pedros jak pisałem w Orange zamiast naliczyć opłatę wielokrotnie wiekszą uznali reklamacje bo konsultamt wprowadził w błąd.Tu będzie podobnie jak powiedział konsultant tak będzie ewentualnie dostanie coś extra w ramach przeprosin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) Mój pozostały okres obowiązywania umowy to 6 miesięcy i myślę nad przedłużeniem jej na 12-15 miesięcy. Obecnie mam Evoboxa + 3 mulitooomy wraz z pakietem film hd, sport hd, cinemax hd oraz pakiet elevenów. Obecnie płacę za to 85 zł. Czy mogę ugrać coś taniej ew. jakieś darmowe miesiące? Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wosiu

Nie ma już umów na 12-15 miesięcy. Jakbyś chciał to samo to przy złożeniu wypowiedzenia - pierwsze 12 miesięcy po 50 zł, kolejne 12 miesięcy 110 zł (z tym, że ostatnie 6 prawdopodobnie znowu do urwania). Ewentualnie rezygnacja z kanałów filmobox jeśli nie oglądasz - wtedy 12x50+12x100. W każdej z opcji pełna oferta przez pierwsze 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Szału nie ma, ale obie opcje korzystniejsze od tego co posiadasz w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spokojnie da się zrobić stare pakiety w starych cenach. 

Tylko jest jeden warunek. Twarde wypowiedzenie i twarda zasada, że jak nie to koniec. 

Większość z Was i tak przejdzie na nowe pakiety bo albo alternatyw nie macie albo bardzo wam zależy. 

 

Ale są tacy ludzie jak Mirko lub ja, gdzie płacą 5 zł i mają dekoder na działce lub w domu Canal+ i więcej niż 5 zł płacić nie zamierzają. 

Dlatego podczas wypowiedzenia należy twardo mówić, że jak nie znajdzie się oferta 5 zł na Rodzinny HD to trudno. Należy wspomnieć że mamy np Canal+ i jak nie dadzą tego za 5 zł to odejdą z CP. 

 

Tylko my mamy jedna zaletę. Nam aż tak bardzo nie zależy na CP, a inni będą się bać że odetną im usługi i czym prędzej podpisują nowe aneksy na nowe pakiety. Dlatego kolega dostał rodzinny HD za 5 zł bo miał kilka telefonów i twardo pewnie mówił, że albo 5 zł albo nara. Miał czas, nie bał się. 

 

Prawda jest taka, że ten pakiet nie jest wart 15 zł i za 10 zł wolę założyć multitoom z Canal + niż płacić 15 zł za Rodzinny HD gdzie są tylko Polsat Sporty, których i tak od dawna już nie oglądam. A wszystko mam na Canal + to co jest w CP

Ps. Mam ten Rodzinny HD. 

Słyszałem o opcji opłaty z góry kilka miesięcy do przodu za pakiet i dają 1 miesiąc darmowego pakietu. Jest nadal taka opcja? Ile do przodu musiałbym opłacić rachunek? 

Oraz jaki pakiet dostałbym do Rodzinnego HD? Full premium z Elevenami?? 

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blend napisał:

Moim zdaniem spokojnie da się zrobić stare pakiety w starych cenach. 

Tylko jest jeden warunek. Twarde wypowiedzenie i twarda zasada, że jak nie to koniec. 

Większość z Was i tak przejdzie na nowe pakiety bo albo alternatyw nie macie albo bardzo wam zależy. 

 

Ale są tacy ludzie jak Mirko lub ja, gdzie płacą 5 zł i mają dekoder na działce lub w domu Canal+ i więcej niż 5 zł płacić nie zamierzają. 

Dlatego podczas wypowiedzenia należy twardo mówić, że jak nie znajdzie się oferta 5 zł na Rodzinny HD to trudno. Należy wspomnieć że mamy np Canal+ i jak nie dadzą tego za 5 zł to odejdą z CP. 

 

Tylko my mamy jedna zaletę. Nam aż tak bardzo nie zależy na CP, a inni będą się bać że odetną im usługi i czym prędzej podpisują nowe aneksy na nowe pakiety. Dlatego kolega dostał rodzinny HD za 5 zł bo miał kilka telefonów i twardo pewnie mówił, że albo 5 zł albo nara. Miał czas, nie bał się. 

 

Prawda jest taka, że ten pakiet nie jest wart 15 zł i za 10 zł wolę założyć multitoom z Canal + niż płacić 15 zł za Rodzinny HD gdzie są tylko Polsat Sporty, których i tak od dawna już nie oglądam. A wszystko mam na Canal + to co jest w CP

Ps. Mam ten Rodzinny HD. 

Słyszałem o opcji opłaty z góry kilka miesięcy do przodu za pakiet i dają 1 miesiąc darmowego pakietu. Jest nadal taka opcja? Ile do przodu musiałbym opłacić rachunek? 

Oraz jaki pakiet dostałbym do Rodzinnego HD? Full premium z Elevenami?? 

Blend@ aleś się rozpisał. Narzekasz to po co jesteś w Polsacie. Rodzinny nawet za 20 zł jest więcej warty niż nowy pakiet w Canal tzw relax. A pakiety dalej stare są dostępne dla starych abonentów w starych cenach więc Ameryki nie odkryłeś. Rodzinny 5zl, familijny 20zl. 

1 minutę temu, Bartolini1379 napisał:

Blend@ aleś się rozpisał. Narzekasz to po co jesteś w Polsacie. Rodzinny nawet za 20 zł jest więcej warty niż nowy pakiet w Canal tzw relax. A pakiety dalej stare są dostępne dla starych abonentów w starych cenach więc Ameryki nie odkryłeś. Rodzinny 5zl, familijny 20zl. 

Zawsze tak było w Polsacie, płacisz abonament za rok z góry,to przez miesiąc oglądasz gratis wyższy pakiet. A chytry abonent ogląda nawet wyższy pakiet 50 parę dni. Bo liczy się od pełnego okresu rozliczeniowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blend @Bartolini1379

Nie są dostępne na przedłużenie umowy stare pakiety w starych cenach. Jemu po prostu wycofali wypowiedzenie i został na umowie na czasie nieokreślony. Nie przedłużał umowy. Nie wprowadzajcie w błąd bo zaraz ludzie pomyślą, że jak mają rodzinny HD za 20 zł i umowa im się kończy (czyli są starymi abonentami, tylko nie korzystali z ofert z DUK) to mogą go przedłużyć na rodzinny za 5 zł, a takie coś nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mieli za 20 zł nie mają możliwości zejścia do 5 zł. 

Ale Ci którzy mieli za 5 zł to wypowiedzenie i twarda negocjacja, że albo 5 zł albo papa. Wtedy pomimo nowych pakietów możliwe, że zostawia nam te 5 zł po to by była jakaś baza klientów. 


@Bartolini1379Jakim sposobem da radę zrobić te 50 dni dodatkowego wyższego pakietu? Tzn kiedy muszę zrobić przelew do CP na cały rok by zyskać 50 dni pakietu wyżej? 

4 godziny temu, Bartolini1379 napisał:

Blend@ aleś się rozpisał. Narzekasz to po co jesteś w Polsacie. Rodzinny nawet za 20 zł jest więcej warty niż nowy pakiet w Canal tzw relax. A pakiety dalej stare są dostępne dla starych abonentów w starych cenach więc Ameryki nie odkryłeś. Rodzinny 5zl, familijny 20zl. 

Jestem w CP bo jakoś tak wyszło. Gdyby nie 5 zł Rodzinny HD to mnie by tu nie było. 

Za 79 zł posiadam w Canal+ extra+ i wszystkie canal+. 

Pokaż mi ofertę w CP, która w tej cenie daje mi wszystkie Canal +, ale kino, nsport itp. 

W CP są tylko Polsat Sport i Polsat Sport Extra oraz Polsat Doku, których nie ma w Canal +. 

Dlatego uważam, że 5 zł za Rodzinny HD to max 

PS. W canal? W cenie 79 zł mam Polsat Sport Premium dodatkowo wszystkie. 

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2021 o 12:30, perdos napisał:

@blend @Bartolini1379

Nie są dostępne na przedłużenie umowy stare pakiety w starych cenach. Jemu po prostu wycofali wypowiedzenie i został na umowie na czasie nieokreślony. Nie przedłużał umowy. Nie wprowadzajcie w błąd bo zaraz ludzie pomyślą, że jak mają rodzinny HD za 20 zł i umowa im się kończy (czyli są starymi abonentami, tylko nie korzystali z ofert z DUK) to mogą go przedłużyć na rodzinny za 5 zł, a takie coś nie jest możliwe.

Pedros są dostępne stare pakiety w starych cenach, piszesz nie na temat, Ci co płacili 5zl nadal płacą tyle samo a ci co płacili 20zl to płacą 20zl, nikt nie napisał że cena zmaleje. Płaci się tyle ile płaciło się w umowie na 24m z tą różnicą że teraz jest czas nieokreślony. Tak samo wygląda z familijnym za 20 zł i 40zl. 

22 godziny temu, blend napisał:

Ci którzy mieli za 20 zł nie mają możliwości zejścia do 5 zł. 

Ale Ci którzy mieli za 5 zł to wypowiedzenie i twarda negocjacja, że albo 5 zł albo papa. Wtedy pomimo nowych pakietów możliwe, że zostawia nam te 5 zł po to by była jakaś baza klientów. 


@Bartolini1379Jakim sposobem da radę zrobić te 50 dni dodatkowego wyższego pakietu? Tzn kiedy muszę zrobić przelew do CP na cały rok by zyskać 50 dni pakietu wyżej? 

Jestem w CP bo jakoś tak wyszło. Gdyby nie 5 zł Rodzinny HD to mnie by tu nie było. 

Za 79 zł posiadam w Canal+ extra+ i wszystkie canal+. 

Pokaż mi ofertę w CP, która w tej cenie daje mi wszystkie Canal +, ale kino, nsport itp. 

W CP są tylko Polsat Sport i Polsat Sport Extra oraz Polsat Doku, których nie ma w Canal +. 

Dlatego uważam, że 5 zł za Rodzinny HD to max 

PS. W canal? W cenie 79 zł mam Polsat Sport Premium dodatkowo wszystkie. 

Blend a kogo interesuje to ile ty płacisz w Canal Plus? Zadałeś głupie pytanie a dobrze wiesz Canal+ nie ma w cyfrowym Polsacie tak samo jak w Canal Plus nie ma polsatow sport i extra. A kanał śle kino to nie kanał. Pokazują 20 letnie filmy a ty się podniecasz. Netflixa masz dużo tańszego od badziewia co się zwie Canal Plus. To forum o Polsacie. A nie o żabojadach

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartolini1379

Piszecie, że są dostępne stare pakiety w starych cenach co dla wielu może być mylące, bo takie oferty nie są już dostępne dla nikogo na przedłużenie. Po prostu jak ktoś ma już ofertę za 5 zł to może ją zostawić i zostać na czasie nieokreślonym, zgodnie z poprzednią umową. To nie jest nowa umowa na czas nieokreślony, nie zawierasz przecież żadnego aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak zrobić te 50 dni dodatkowego dopełnienia do pakietu gdy zapłacę rachunek za 12 miesięcy? 

Kiedy muszę zrobić przelew by mieć te 50 dni wyższego pakietu? W jaki dzień miesiąca? 

Okres rozliczeniowy mam od 19.04

Więc mam zrobić przelew przed 19 za 12 miesięcy czy po 19 by mieć dłużej dopełnienie pakietu do Rodzinnego HD? 

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

Obecnie mam familijny HD za 20 zł/mc i to jest moje minimalne zobowiązanie. Dodatkowo mam wykupione HBO za 30 zł co daje 50 zł/mc.

Dzisiejsza oferta DUK zobowiązanie na 24 miesiące - Pakiet M + HBO  przez pierwsze 6 mięsiecy 20zł potem  50zł/mc + jednorazowo 49zł za evoboxa. Czy to dobra oferta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blendJa tego nie przerabiałem, ale logicznie myśląc to trzeba wpłacić np 2 dni po19 i jeśli to działa i system włączy to będzie około 58 dni pakietu wyższego.

 

@Mateusz1234Dobra oferta to będzie jak pierwsze 12 mies. będzie po 20 zł. Wypowiedzenie wysłane?

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan69 dzięki za odpowiedź. Nie wysłałem wypowiedzenia. Szczerze mówiąc to zawaliłem sprawę bo  umowa już mi się kończy  i miałem przejść na czas nieokreślony bo obecne warunki mi pasują ale w ostatniej chwili zdałem sobie sprawę, że jak nie podpiszę aneksu to cena podstawowego zobowiązania wzrasta o 10 zł. Zadzwoniłem dziś do DUK i konsultant  zaproponował tylko 6 mięsiecy bardzo nalegał na podpisanie aneksu ale powiedziałem, że muszę się zastanowić i ma zadzwonić jutro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...