Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, tweed77 napisał:

 

 

40 minut temu, tweed77 napisał:

Poczekać jak będzie 7 - 6 miesięcy do końca umowy i dopiero wtedy.

Ok, a jesteś wstanie podliczyć mi koszt mojej obecnej oferty czyli bez 18+, ekstraklasy i Vod z trzema multiroom na nowej umowie? 

Mam obecnie - 25zl za smartdom...ile teraz odliczają? Czy ewentualnie może korzystniej będzie pozostać na umowie na czas nieokreślony? 

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tombik87Podliczyć mogę.Teraz nowe pakiety, podstawowy L 60zł + HBO 20zł + PSP 20zł + Eleven 10zł + Filmbox 10zł jeśli chcesz + Cinemax 0zł + 3 x Mr 30zł = 140/150 zł. i tą kwotę płacisz w drugim roku umowy miesięcznie bez rabatu, w mies. 1 - 12 tylko 50zł mies. bez rabatu.

To jest usługa rabatowana, więc nie wiem jak policzą, albo nadal 25zł albo 10zl albo smartDom się rozpadnie. Nie chcę wprowadzać w błąd, możesz przedzwonić do DUK wcześniej i o to zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów Ekspertów, 

cóż w tym roku proponuje nam CP żebyśmy zostali z nim na dłużej?

 

Obecnie - Familijny Max HD +Film +OTG +Sport +Cinemax +Katalog treści online za 50zł 

 

Co można ugrać jak zadzwonią z DUK?

Chciałbym powiększyć umowę o pakiet HBO

 

czy można zmienić dekoder - obecnie mam SAGEM ESI88 i dorzucić multiroom?

Edytowane przez Ernando
dekoder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69
Śledzę od początku co się dzieje po zmianach, ale gdzieś się zgubiłem w kwestii kwot. Mam Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD,
Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go)

Płacę za to 100 zł po oczywiście darmowych miesiącach. Czy przy tej kwocie wg nowej pakietyzacji wystarczy że utrzymam 100 zł żeby dostać ten tańszy rok?
Czyli przykładowo:
L 60zł + HBO 20zł + Eleven 10zł + Filmbox 10zł jeśli chcesz + Cinemax 0zł
Czyli sumarycznie 100 zł wystarczy żeby dostać 12m/50 i 12m/100zl z 6 miesiącami dodatków, czy trzeba kombinować i podnieść podstawę powyżej 100 zł bo pakiet musi być wyższy niż obecnie posiadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maniu napisał:

Czyli przykładowo:
L 60zł + HBO 20zł + Eleven 10zł + Filmbox 10zł jeśli chcesz + Cinemax 0zł
Czyli sumarycznie 100 zł wystarczy żeby dostać 12m/50 i 12m/100zl z 6 miesiącami dodatków, czy trzeba kombinować i podnieść podstawę powyżej 100 zł bo pakiet musi być wyższy niż obecnie posiadamy?

Tu na tym przykładzie na 6 mies.dostaniesz pakiet PSP, może jeszcze Rozrywkę. Jak będziesz płacił 110 zł w drugim roku to powinni dać wszystko co mają na te 6 miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa. Mam :Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go, Pakiet Polsat Sport Premium + MR Za to płacę 115 zł.( po darmowych miesiącach.Chciałbym zejść z pakietu filmowego ale zachować HBO, Polsat sport premium.

Co mogę się dostać i za jaką kwotę ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, stan69 napisał:

@greegTo zejście nic by nie dało, opłata ta sama. Teraz są nowe pakiety, więc L 60zł + HBO 20zł + PSP 20zł + Mr 10zł + Cinemax 0zł + OTG 0zł. Opłata - 12 msc x 50 zł + 12 msc x 110 zł.

Podsumowując wychodzi prawie tyle samo co teraz. Po przeliczeniu teraz mam 75 zł potem 80 zł/ miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

W listopadzie 2020r. podpisałem nową umowę na telewizję, wcześniej płaciłem 69.90 za pakiet telewizji plus HBO, według zapewnień osoby z CP, nic nie miało się zmienić w kanałach i miałem mieć kwotę 60 zł (z tego co wiem jest teraz pakiet M+ HBO + pakiet dla dzieci minus 10 zł za rabat Smart Dom). Po kilku kilku miesiącach okazało się, że nie mam kilku programów (m.in FOX oraz BBC Brit). Po złożeniu reklamacji ostałem odpowiedź, że skoro nie jestem zadowolony z obecnego pakietu, to mają specjalną ofertę za 30 zł/ miesiąc umowa na 24 miesiace (pakiet L + HBO). W celu potwierdzenia zadzwoniłem na infolinię i uzyskałem potwierdzenie, że jest to specjalna oferta. Więc zatwierdziłem mailowo, że się zgadzam, następnego dnia otrzymałem informację, że była to pomyłka i mogą mi to zrobić za 70 zł/ miesiąc. Całą rozmowę mam na mailu, rozmawiałem z Panem Kamilem, to on mi ta ofertę przedstawiał. Czy coś w tym wypadku można ugrać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2021 o 15:16, poselsuski napisał:

 

@Jakub471Pakiet M: 12 msc x 20zł + 12msc x30 zł. Wymiana dekodera - jednorazowa opłata, przy pakiecie M, bodaj od 29 do 49zł w zależności od wybranego deka. 

Ostatecznie pomyślałem jednak na pakietem S który pewnie będzie przez rok kosztował 10 zł a potem 20 bo ze względu chce przedłużyć żeby mieć wszystkie kanały sportowe Polsatu, resztę mam u innego operatora plus wymiana na dekoder np Evobox Lite 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 23.04.2021. Obecnie posiadam Pakiet Rodzinny HD+Pakiet Cinemax HD+ Opcja ON THE GO. Płacę 10 zł miesięcznie po rabacie Smart dom -10 zł. Według zapisów w umowie abonament powinien wzrosnąć do 20 zł po rabacie, ale w icok mam do zapłacenia dalej 10 zł za okres 23.04.2021 - 23.05.2021. Czy to oznacza, że opłata jednak nie wzrośnie? Jest sens w ogóle sens to ruszać?

 

Cytat

Rodzinny HD za 20 zł

Paczka Cinemax HD za 0 zł na całą umowę.

Paczka Nick ( Nickelodeon, Nick Jr, Nicktoons HD ) za 0 zł na całą umowę.

Dopełnienie do pakietu M za 0 zł na 6 miesięcy.

6 miesięcy za darmo za w/w ofertę.

Zniżka Smart Dom - 10 zł.

Czyli przez 18 miesięcy będzie za to po 10 zł.

Czy taka oferta jest dostępna? Z tego co czytałem stare pakiety nie są dostępne, a widzę że ktoś właśnie taki dostał. To jak to jest w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na 24 miesiące w tym 3 darmowe z pełnym pakietem. 

Chiałbym sobie o miesiąc przedłużyć  Polsat Sport Premium. Jeśli okres rozliczeniowy mam 19 kwietnia to jak włączę ten pakiet 20 kwietnia to on od razu wystartuje czy dopiero od nowego okresu rozliczeniowego, czyli od maja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maniek357 napisał:

Pierwsze włączenie opcji dodatkowej jest gratis, więc jak włączysz 20 kwietnia (powinno zaświecić od razu), to pooglądasz PSP za darmo do 19 czerwca. Możesz w ten sam sposób przetestować też inne opcje dodatkowe, np HBO :)

Serio? Jak włączę to dostane 2 miesiące PSP za darmo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdziłem to na swojej umowie i faktycznie pierwsza aktywacja danej opcji dodatkowej jest gratis. Mimo, że przy włączaniu opcji w symulacji pokaże się opłata, to nie jest ona potem naliczana. Włączałem tak już HBO, PSP i Eleven i faktycznie działa. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maniek357 napisał:

Tak, sprawdziłem to na swojej umowie i faktycznie pierwsza aktywacja danej opcji dodatkowej jest gratis. Mimo, że przy włączaniu opcji w symulacji pokaże się opłata, to nie jest ona potem naliczana. Włączałem tak już HBO, PSP i Eleven i faktycznie działa. 

Dzięki wielkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maniek357 napisał:

Stare pakiety są dalej dostępne, ale w standardowych cenach. Rodzinny HD jeszcze kilka miesięcy temu można było dostać za 5 zł, teraz kosztuje 20 zł. 

Ok. A jest zniżka na jakiś okres? Bo z tego co napisał @tombik87wynika, że dostał 6 miesięcy rodzinnego HD za 50% ceny, czyli 6 miesięcy za 10 zł, potem 20 zł (nie licząc zniżki smart dom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@perdosJeśli dadzą stary pakiet to zniżki też powinny być jak z nowymi pakietami. Rodzinny HD za 20 zł będzie 12 msc x10zł + 12 msc x 20zł., zobowiązanie utrzymujesz, więc pakiet wyższy na 6 miesięcy. Tak było ustalone jak wchodziły nowe pakiety w ub.roku. Wiem, że trudno to uzyskać, dałeś przykład jak urywają 6 mies. po 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...