Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tail# napisał:

Przecież w nowych pakietach S, M, L to jest opcja dodatkowa na zasadzie włącz/wyłącz, więc jakie to ryzyko? Z pakietem za 20zł mam ligę mistrzów i w dowolnym miesiącu mogę wyłączyć.

 

20 zł dotyczy oferty z zobowiązaniem. Bez zobowiązania jest za 25 zł i wtedy jest to opcja włącz/wyłącz

Ceny pakietów dodatkowych na stronie CP są w ofercie z zobowiązaniem.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuskino nie do końca dobrze. :) Rabat na pakiety masz tylko wtedy kiedy bierzesz je na stałe do umowy i nie możesz z nich zrezygnować w trakcie. Możesz włączyć na czas nieokreślony ale tak jak pisze kolega @rotalplussą o 5 zł droższe i wtedy płacisz z nie od drugiego miesiąca umowy bo tylko miesiąc będą gratis. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123Czyli jednak zbyt piękne było rozumowanie, że te oferty są faktycznie elastyczne. Bo rzeczywiście w takim układzie jeśli ktoś bierze PSP np. i zobowiązanie na 2 lata, to może się okazać, iż będzie przez ponad rok płacić za np. wyścigi wielbłądów... Dzięki za rozjaśnienie, dobrze, że umowa główna jeszcze ok 12 miesięcy, będę przynajmniej wiedział na czym stoję w kwestii kto ma jakie prawa piłkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rotalplus napisał:

 

20 zł dotyczy oferty z zobowiązaniem. Bez zobowiązania jest za 25 zł i wtedy jest to opcja włącz/wyłącz

Ceny pakietów dodatkowych na stronie CP są w ofercie z zobowiązaniem.

Nie wiem co ty tam chcesz ale dla mnie jest wszystko jasne i to co chciałem - interesują mnie polsaty sport których nie ma konkurencja więc wybieram pakiet S za 20zł przez 2 lata i do tego mogę włączyć/wyłączyć Polsaty Sport premium w dowolnym miesiącu i nie muszę się zastanawiać czy za rok będą mieć ligę mistrzów czy nie, jeśli nie to wyłączę pakiet dodatkowy i tyle. Pozostałe kanały których nie ma w pakiecie S, a są w M i L mnie nie interesują, bo nie ma nich nic ciekawego tylko same powtórki i reklamy.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tail# napisał:

Nie wiem co ty tam chcesz ale dla mnie jest wszystko jasne i to co chciałem - interesują mnie polsaty sport których nie ma konkurencja więc wybieram pakiet S za 20zł przez 2 lata i do tego mogę włączyć/wyłączyć Polsaty Sport premium w dowolnym miesiącu i nie muszę się zastanawiać czy za rok będą mieć ligę mistrzów czy nie, jeśli nie to wyłączę pakiet dodatkowy i tyle. Pozostałe kanały których nie ma w pakiecie S, a są w M i L mnie nie interesują, bo nie ma nich nic ciekawego tylko same powtórki i reklamy.

 

Włączasz za 25 zł. Osoby podające wybrane oferty wraz z PSP podają tutaj na forum cenę w ramach zobowiązania za wszystko. Oznacza to że w razie utraty LM przez Polsat nie będą mogli wyłączyć tej opcji. Kanały są gwarantowane, ale treści już nie, więc na PSP może lecieć teleshopping sportowy.

Muszę cie tylko zmartwić, że pakiet S to właściwie kanały DVB-T i kanały Polsatu - i tam też są reklamy i powtórki i to nawet więcej niż w M i L. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na pakiet Familijny HD za 20zł kończy mi się z końcem roku, umowa została wypowiedziana z zamiarem całkowitej rezygnacji. Dobrałem w międzyczasie TV od operatora internetowego. Zadzwonił dziś konsultant z DUK próbując przekonać mnie do przedłużenia umowy w nowej pakietyzacji ?

 

Pakiet S 10zł / 24m

Pakiet M 20zł 1-12m / 30zł 12-24m

 

Padła kwota 50zł za L za jednak nie jestem przekonany czy to na pewno na cały okres umowy. Nie wspominał również o darmowych miesiącach ani wyższym pakiecie w cenie niższego. Próbował za to zachęcić darmowym Cinemaxem (który dostają wszyscy) oraz paczką HBO na jakiś okres czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodziłbym do tego sceptycznie biorąc pod uwagę, że konsultant nie wzbudził mojego zaufania oraz fakt, że nie pasuje to do konstrukcji ofert opisywanych dotychczas na forum. Myślę, że wymaga to zweryfikowania czy czasem nie pojawiło się jakieś niedopowiedzenie choć konsultant twierdził że na cały okres umowy. Postaram się to zweryfikować, jak zadzwoni inny konsultant.

Edytowane przez marenss
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski tak jest taka oferta na pakiet S za 10 zł. Ale jest to tylko oferta przy obniżeniu abonamentu, więc jeśli będziesz miał np. pakiet Rodzinny za 5 zł to nie będzie ona dostępna. Nie ma tam również żadnego pakietu wyższego uruchamianego na jakiś czas.

@marenss przy drugiej ofercie L na pół roku.

Przy L cena 50 zł przez rok później 60 zł i przez pół roku pełna oferta CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało uzyskać następujące warunki nowej umowy:

 

Dotychczasowa umowa to pakiet Familijny Max HD + HBO HD, HBO GO z miesięcznym zobowiązaniem 70 zł (do końca umowy 3 miesiące, złożone wypowiedzenie).

 

Oferta Cyfrowego Polsatu:

 

1. Umowa na pakiet M na 24 miesiące, z czego przez 12 miesięcy abonament 20 zł, pozostałe 12 miesięcy - 30 zł, dodatkowo przez 6 miesięcy pełna oferta oraz pakiet Cinemax przez 12 miesięcy za darmo.

 

2. Umowa na pakiet M na 24 miesiące z abonamentem 20 zł przez cały okres umowy.

 

 

 

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123Dzięki. Mam drugą umowę na siebie, dekoder użytkuje starsza schorowana osoba, która ogląda 5/6 kanałów z DVB-T. Jest tam obecnie pakiet Rodzinny HD za 20 zł i nie ukrywam,że szukam jak najtańszej opcji. Wypowiedziałem tę umowę (koniec w połowie grudnia) i chciałem wziąć tv na kartę, ale opcja 10 zł / msc byłaby całkiem ok i miałbym spokój. Może uda się to wyrwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Wysłałem wypowiedzenie umowy, do tej pory za pakiet z 1 multiromem płaciłem 95zl na czas nieokreślony (poprzednia umowa była na 3/12)

 

PakietFamilijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD,
Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO

Zaproponowali mi 12 miesięcy za 50 i 12 miesięcy za 100. Średnia wychodzi 75zl.

 

Czy uda mi się uzyskać coś lepszego? Najbardziej bym wolał zostać przy familijny max HD bez żadnych dodatków. Ale nie chcą mi tak zrobić. Czy jeszcze czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniel84jest stara oferta Familijny Max z Elevenami za 60 zł., skoro chcesz obniżyć abonament, to myślę, że dostaniesz tylko pełny pakiet na 3 miesiące.

Z nowych pakietów to L z innymi dodatkowymi za 60 zł (zakładając, że obniżasz zobowiązanie) przez rok, w drugim roku dopłacasz np za MR i inne dobrane pakiety. W tej umowie też 3 mies.za darmo.

Jeśli coś jest nie tak, to proszę poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas płacę 105 zł za Premium Max i multiroom.

Po złożeniu wypowiedzenia dostanę Pakiet L za 60 zł , Eleven za 10 , HBO Go za 20 , Filmboxy za 10 oraz multiroom za 10 . Cinemax za darmo na całą umowę.

Umowa na dwa lata.

PSP , Ekstraklasa , VOD oraz kanały dla dorosłych na pół roku gratis. A co z ON THE GO cyfrowego polsatu.

Dobrze to zrozumiałem.

Edytowane przez czytnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekpolekJeśli zostanie utrzymany obecny system aneksowania, to oczywiście istnieje możliwość, żeby skrócić umowę o 6 miesięcy. Natomiast ceny powinno się podawać tak,jakby umowa miała zostać wypełniona do końca, bo nikt nie da gwarancji, że CP obecnego systemu nie zmieni albo czy klient dalej będzie zainteresowany przedłużeniem etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

obecny pakiet to: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD + Polsat Sport Premium + multiroom za 75 zł/mies.

Wypowiedzenie złożone na ICOK w poniedziałek, dziś pierwszy telefon z ofertą:

1) L + HBO + multiroom za 1-12 mies. - 50 zł, 13-24 - 90 zł + na 6 m-cy odblokowany Polsat Sport Premium i Eleven.

Na pytanie czy dałoby się na 6 m-cy odblokować całą ofertę, odpowiedź że "nie" i oferta numer 2, jak dla nowych klientów:

2) 3 m-ce cała oferta za free, potem L + HBO + multiroom za 90 zł.

 

Pytanie, czy w opcji numer 1 da się ugrać odblokowanie całego pakietu na 6 m-cy? Zmieniłoby coś w ich propozycji, gdybym zadeklarował jeszcze wzięcie Eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gordon555przecież spełniasz warunki by dostać pełną ofertę na 6 mies.,zwiększasz abonament o 10 zł względem obecnego,dotyczy pierwszej oferty. Dzwoń sam do DUK, aż ktoś "dołoży" pozostałe pakiety, tj Ekstraklasa, Rozrywka i pozostałe.

Dobranie Eleven do umowy zmniejszy ich opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...