Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dwie opcje:

Obecnie 125 zł za Pakiet Premium bez C+3i4 i XXX ( w tym dekoder głowny i 3 dekodery multiroom )
Propozycja 1: 
50 zł przez 12 miesięcy za Wszystko oprócz VOD i XXX ( pełen pakiet przez 6 miesięcy) Dekoder główny i 3x multiroom. Potem 150 zł przez kolejne 12 miesięcy. 

Propozycja 2:

100 zł przez 24 miesiące ( reszta jak wyżej )

Do godziny ma dzwonić czy się decyduje. 

PS: Te nowe umowy też można wypowiadać 6 miesięcy przed końcem umowy ??

Edytowane przez FazaFm
Uzupelnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, wesker_ napisał:

Brzmi dobrze :) Tylko dzieci krzyczą, że chcą dodatkowo pakiet dla dzieci, którego niestety w pakiecie M nie ma - czy można taki pakiet aktywować dopiero po 6 miesiącach skoro przez 6 miesięcy jest aktywowany pakiet L, w którym pakiet dla dzieci jest zawarty tak aby przez pierwsze 6 miesięcy płacić 20 zł, później przez kolejne 6 miesięcy 30 zł, a później przez rok 60 zł?

Dodatkowo mam pytanie - kusi mnie ten nowy dekoder Evobox IP - czy można z niego zrobić multirooma z Evoboxem PVR bo nagrywanie na dysk jest jednak bardzo wygodne i chciałbym ten dekoder sobie zatrzymać.

Wszystkie opcje dodatkowe masz w 1. roku za darmo, płacisz dopiero w drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wesker_ napisał:

Brzmi dobrze :) Tylko dzieci krzyczą, że chcą dodatkowo pakiet dla dzieci, którego niestety w pakiecie M nie ma - czy można taki pakiet aktywować dopiero po 6 miesiącach skoro przez 6 miesięcy jest aktywowany pakiet L, w którym pakiet dla dzieci jest zawarty tak aby przez pierwsze 6 miesięcy płacić 20 zł, później przez kolejne 6 miesięcy 30 zł, a później przez rok 60 zł?

Tak to tylko można aktywować pakiet w ICOK, kiedy się chce, ale to wychodzi 5 zł/msc drożej. Zgłoś pakiet do umowy, niech dzieciaki mają. Ktoś pisał, że dostał gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2020 o 18:47, poselsuski napisał:

1. Tak mogę potwierdzić, dobranie MR = nowy cyrograf.

2. Familijnego za 20 zł nie dostaniesz.

3. Nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale generalnie mi jak ostatnio proponowano drugi mr (na wyższym pakiecie) to oferta była bez żadnych promo wg standardowego cennika. Zadzwoń na infolinię i dopytaj. Wypowiedzenia nie złożysz bo półtorej roku do końca umowy. Moim zdaniem za pakiet M będziesz miał ofertę 30zł + 10 zł MR = 40 zł/msc - no ale jak zaznaczyłem, upewnij się sam.

 Jest tak jak mówisz. Dostałem oficjalnie poprzez z ICOK ofertę: Pakiet M+Multi w cenie 40zł . Jak zadawałem pytanie to chyba nic nie wspominałem o tym czy możliwa jest jakaś zniżka więc to jakby oferta podstawowa. Nie wierzę zresztą że jakąś zniżkę by dali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2020 o 08:45, sebap napisał:

@Nowy 123, odniesiesz się do postu wyżej? Prawda to, że w DUK oferują starą pakietyzację? Jeśli tak co co można ugrać?

Tak mogę potwierdzić tylko tyle, że kolegę @Bartolini1379 poniosła fantazja, albo chce zabłysnąć. Owszem jest kilka ofert w starej pakietyzacji, bo były od razu po zmianie ofert (a nie po trzech dniach) o czym pisałem od razu po zmianie. Natomiast to oferty te zaczynają się na pakiecie Mini za 15 zł a kończą na pakiecie Familijny Max HD + Eleven za 60 zł. I jedyny rabat to zniżka 10 zł na 12 miesięcy, jeśli to kontynuacja ceny i pakiet L na pół roku bądź pełna oferta na pół roku, jesli to podniesienie zobowiązania.

Jeśli kolega @Bartolini1379 pracuje w CP to podam mu na priv id kontraktu umowy mojego kolegi i niech przedłuży mu umowę na pakiet Familijny Max, Film, Sport, Cinemax i OTG za 60 zł że zniżka na rok 10 zł to stawiam litra Jaśka. :)Później mój kolega zrobi zdjęcie ustalonych warunków i wstawię je tutaj - chce to zobaczyć. ?

W dniu 14.11.2020 o 05:52, Bartolini1379 napisał:

Nie, bie dostanie w tej cenie. Familijny za 40zł plus opłata za MR 5zl lub 10zl, zalezy na jakiego konsultanta trafi. 

Nie wprowadzaj w błąd. Aktualnie przy każdym pakiecie i każdy MR kosztuje 10 zł i nie ma wyjątków. 

W dniu 11.11.2020 o 12:43, stan69 napisał:

Tak, będziesz mógł, ale na start powinieneś dostać wszystko co mają na 2 mies.za darmo, tak obiecywali.

Teraz jest 3 miesiące za darmo pełnej oferty. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD za 65zł/m (w tym 5zł/m dekoder). Umowa była na 15m (w tym 3m za darmo), czyli średnia wychodziła 52zł/m.

 

Oferta, którą otrzymałem to: Pakiet L, Cinemax 24m, On The Go + Polsat Sport Premium, Eleven Sports na 6 miesięcy. Cena 60zł na 24m i brak darmowych miesięcy. Na pytanie dlaczego mam gorsze warunki niż nowy klient? Oferta zmieniła się na: 6m - 50zł, 18m 60zł. W powyższych opłata za dekoder miała zostać zniesiona.

 

Nie wysyłałem wypowiedzenia. Przy poprzednim przedłużeniu również nie wysyłałem wypowiedzenia i nie było problemu z przedłużeniem na warunkach podobnych jak dla nowego klienta.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebap Tak jak napisałem powyżej. Ostatnio nie wysyłałem wypowiedzenia i otrzymałem 3m gratis. Może po wysłaniu wypowiedzenia było by to 6 miesięcy, ale taka oferta mi wtedy pasowała.

Myślałem, że uda się tak jak ostatnio załatwić sprawę bez bawienia się w wysyłanie wypowiedzenia, ale się przeliczyłem. Wysłałem im przez ICOK rezygnację, mam nadzieję, że oferta się poprawi, a jak nie to chyba dorzucę sobie telewizję do pakietu w Orange :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchydmgw obecnej umowie nie mogłeś dostać 6 miesięcy gratis bo to umowa na 15 mies.

Teraz po wypowiedzeniu będzie w pierwszym roku 50 zł., w drugim za pakiet L 60 zł + za pakiety dobrane wg cennika jak na stronie CP. Jeśli teraz zwiększysz kwotę abonamentu o 10 zł to przez 6 mies. będziesz miał pełną ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchydmg wcześniej ofertę 15/3 można było odblokować bez wypowiedzenia. Z wypowiedzeniem miałbyś 12/3 lub 24/6. Aktualnie bez wypowiedzenia nic więcej nie otrzymasz od tego co zostało Ci zaproponowane.

A swoją drogą zastanawia mnie zawsze jakim problemem napisanie jest maila z wypowiedzeniem umowy i wysłaniem go na kontakt@cyfrowypolsat.pl lub przez ICOK - a? Przecież trwa to tyle samo co napisanie postu na tym forum. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rotalplus napisał:

Gratuluję ryzykantom, którzy w umowie na 24M decydują się na PSP. Brak jakiejkolwiek pewności co do przedłużenia LM, LE. Pozostanie kanał z historią, ewentualne

przerzucone rozgrywki z innych anten/ Eleven.

Przecież w nowych pakietach S, M, L to jest opcja dodatkowa na zasadzie włącz/wyłącz, więc jakie to ryzyko? Z pakietem za 20zł mam ligę mistrzów i w dowolnym miesiącu mogę wyłączyć.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To natychmiast wycofaj wypowiedzenie i zostań przy tym co masz na czas nieokreślony. Masz rację za tą samą cenę masz pakiet M tylko dwa razy mniej kanałów. Wiadomo pierwszy rok masz rabat i dorzuca Ci 6miesięcy wyższy pakiet, ale to i tak  nie opłaca zmieniać się pakietu. Wszystkie nowe pakietu są okropnie okrojone z programów w porównaniu do starej pakietyzacji. Więc po co zmieniacie skoro każdy na tym jest stratny. 

W dniu 16.11.2020 o 16:57, Nowy 123 napisał:

Tak mogę potwierdzić tylko tyle, że kolegę @Bartolini1379 poniosła fantazja, albo chce zabłysnąć. Owszem jest kilka ofert w starej pakietyzacji, bo były od razu po zmianie ofert (a nie po trzech dniach) o czym pisałem od razu po zmianie. Natomiast to oferty te zaczynają się na pakiecie Mini za 15 zł a kończą na pakiecie Familijny Max HD + Eleven za 60 zł. I jedyny rabat to zniżka 10 zł na 12 miesięcy, jeśli to kontynuacja ceny i pakiet L na pół roku bądź pełna oferta na pół roku, jesli to podniesienie zobowiązania.

Jeśli kolega @Bartolini1379 pracuje w CP to podam mu na priv id kontraktu umowy mojego kolegi i niech przedłuży mu umowę na pakiet Familijny Max, Film, Sport, Cinemax i OTG za 60 zł że zniżka na rok 10 zł to stawiam litra Jaśka. :)Później mój kolega zrobi zdjęcie ustalonych warunków i wstawię je tutaj - chce to zobaczyć. ?

Nie wprowadzaj w błąd. Aktualnie przy każdym pakiecie i każdy MR kosztuje 10 zł i nie ma wyjątków. 

Teraz jest 3 miesiące za darmo pełnej oferty. 

A po co kolega wypowiadał umowę skoro nadal chce mieć za 60zl Familijny max sport film cinemax i OTG, wystarczyło nic nie robić i przejść na czas nieokreślony. Jakie to banalne,prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartolini1379 ale on nie chce umowy na czas nieokreślony tylko rabat na rok, bo twierdzisz że taki jest. I że są stare pakiety. Więc po co wprowadzasz zamęt skoro nie masz pojecia o czym piszesz?

A odpowiadając na Twoje pytanie : Tak, banalne tak samo jak zapis w umowie, że cena po przejściu na czas nieokreślony może ulec zmianie zgodnie z cennikiem. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2020 o 13:50, Bartolini1379 napisał:

Maniek 357, w moim przypadku nie ma darmowych miesięcy. Za Rodzinny HD, powtarzam, dają umowę na dwa lata, pierwszy rok płacisz dychę, drugi rok dwie dychy, z tym że przez 6 miesięcy dostajesz pełną ofertę, czyli wszystko, co mają w ofercie. Więc anulowałem wypowiedzenie i przechodzę na czas nieokreślony z pakietem Rodzinnym HD za 15 zł.

Po pierwsze zaprzeczasz sam sobie. 

Po drugie sam napisałeś, że w DUK są stare pakiety, bo jak twierdzisz klienci zaczęli masowo dzwonić i je przywrócili. ?

Po trzecie bystrzacho w starych umowach nie było nigdy rabatu na rok umowy, ale w nowych jak klient np. bierze Rodzinny HD w cenie 20 zł i jest to utrzymanie ceny to dostanę 10 zł rabatu na pierwszy rok i wyższy pakiet na pół roku. Skoro twierdzisz, że są przywrócone stare pakiety to logicznie jest, że na pakiet Familijny Max HD, Film, Sport i Cienemax również powinien być rabat na rok. Ale co ja tam wiem. Mam za małe doświadczenie z ofertami CP w stosunku do Twojej wiedzy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tail# napisał:

Przecież w nowych pakietach S, M, L to jest opcja dodatkowa na zasadzie włącz/wyłącz, więc jakie to ryzyko? Z pakietem za 20zł mam ligę mistrzów i w dowolnym miesiącu mogę wyłączyć.

No właśnie czyli jeśli dobrze rozumiem, przy przedłużaniu nie jest złym pomysłem wziąć tych dodatkowych pakietów pod kurek (oczywiście przy założeniu, że ich zawartość nas interesuje) i wyłączyć w 12 miesiącu to za co płacić nie chcemy. Tzn. przykładowo, jeśli kogoś nie stać albo po prostu nie chce płacić wygórowanych kwot za tv, to może sobie przedłużyć np. pakiet M za 20 bądź 30 zł (zależy czy podwyższa, utrzymuje cenę , czy schodzi z abo) no i przez rok ma "darmowe" (tzn w cenie tych 20/30 zł) np. HBO z HBO GO, Eleveny, PSP z LM + tam ew. Filmboxy, pakiet dla dorosłych - co tam kogo interesuje. Oczywiście minus jest taki, że trzeba sobie przypilnować by wyłączyć w odpowiednim momencie, żeby rachunek nie wskoczył ponad ten który mamy zamiar płacić. Natomiast przy założeniu, że CP nie wycofa się z opcji skracania umów na 6 msc przed końcem, nie wygląda to najgorzej. Szkoda, że wersje z pakietem L w wielu przypadkach totalnie się nie bronią ....

 

Kolego @Nowy 123dobrze kombinuję? Tzn. z tym dopychaniem pakietów pod kurek i możliwości wyłączenia ich w dwunastym miesiącu?   

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...