Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja jeszcze tego nie wlaczylem. Zaznaczylem tylko w opcjach, ale nie zatwierdzilem zmiany, czyli jestem na zero. Chodzilo mi o to, kiedy to wlaczyc w ICOK, by jak najdluzej skorzystac( max 2 miesiace bez oplat, czyli 1 niepelny i 2 caly) i po aktywacji kiedy to wlacza.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obecnie wyglądają najlepsze warunki, które można uzyskać przy przedłużaniu umowy? Kiedyś były opcje 24 miesiące, z czego 6 gratis i 29 z 8 gratisowymi, bez wymiany dekodera głównego. Obowiązuje to jeszcze? Umowa kończy mi się pod koniec listopada, nie chcę niczego dobierać, chciałbym dostać tylko przynajmniej pół roku za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa 1 miesiąc został  trochę zaspałem placiłem 99.99pln  29/6 gratis za

Pakiet Cinemax HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Pakiet Familijny Max HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Opcja ON THE GO signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Katalog treści online signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Pakiet HBO HD HBO GO signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Pakiet Sport HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Pakiet Eleven Sports HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Pakiet Film HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
Usługa Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309 signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309
chciałem spytać czy jak przejdę na czas nieokreślony z umową to czy zostanie ta sama kwota do płacenia co mam teraz czy nie?
oraz czy może lepiej złożyć rezygnację i zadzwonić do duk w celu uzyskania niższej kwoty  co mam teraz za np. 24/6
z tymi samymi pakietami ...
Dzięki.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maniek357 napisał:

Warto dodać, że kolega @luket może już składać wypowiedzenie i negocjować nową umowę, anulując pozostały okres dotychczasowej umowy.

 

Mam pięć miesięcy do końca, chyba mimo wypowiedzenia nic specjalnego by nie oferowali, by jeszcze móc trochę kasy ode mnie wyrwać. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś te najlepsze oferty można było dostać przez infolinię nie wcześniej niż 3 miesiące przed końcem umowy, a w APS  na mniej niż miesiąc. 

Najchętniej bym wyrwał ten wariant 24/6, skoro 29/8 już nie jest dostępny i super by było, gdybym nie musiał wysyłać wypowiedzenia, ale ktoś tu pisał o możliwości zrobienia tego przez ICOK, to dla mnie nowość. Gdy byłem jeszcze na bieżąco to w grę wchodziło tylko pismo wysłane do głównej siedziby lub zostawienie go w APS. 

 

Napiszcie mi jeszcze proszę coś o tej opcji catchup, czy przy przedłużeniu umowy można to dostać. Nowy klient biorąc mój pakiet (mam wszystko poza HBO i Canal+, Evobox i jeden multiroom za 85zł) dostaje to w cenie. I czy działa to na wszystkich kanałach, czy tylko na niektórych? 

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jontek555 napisał:
oraz czy może lepiej złożyć rezygnację i zadzwonić do duk w celu uzyskania niższej kwoty  co mam teraz za np. 24/6
z tymi samymi pakietami ...

Po przejściu na czas nieokreślony opłata ta sama.

Zdecydowanie lepiej złożyć wypowiedzenie, masz np pół roku bez płacenia, wszystkie długości umów masz do wyboru, tj. 12/3, 15/1, 24/6 i 29/3. MR masz darmowy? W dwóch pierwszych umowach OTG byłby płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Smartdom 4 i płacę 65 zł za 1+3 multiroom z pakietem Premium oraz abonament w Plusie za 50 zł. W sumie 115 zł.
Umowy weszły na czas nieokreślony, tak w Polsacie, jak i Plusie.
Czy można coś więcej uzyskać wypowiadając Polsat i Plus?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mogę już złożyć wypowiedzenie po 15/3 - Familijny HD 40zł + MR 10zł + Evobox PVR 10zł. 

Jak rozumiem mogę zostać przy tym z umową 12/3 za tę samą cenę?

A gdybym chciał się pozbyć opłat za MR i Evoboxa, to muszę podpisać aneks 24/6? Co i za ile musiałbym wówczas dobrać do Familijnego Max HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Maciej Loret napisał:

Witam,

 

mogę już złożyć wypowiedzenie po 15/3 - Familijny HD 40zł + MR 10zł + Evobox PVR 10zł. 

Jak rozumiem mogę zostać przy tym z umową 12/3 za tę samą cenę?

A gdybym chciał się pozbyć opłat za MR i Evoboxa, to muszę podpisać aneks 24/6? Co i za ile musiałbym wówczas dobrać do Familijnego Max HD ?

By pozbyć się czynszu na Evobox PVR to trzeba wymienić go (przy przedłużaniu umowy) na inny Evobox PVR bez czynszu zachowując inne wymagania abonamentowe - 70 zł abo.w umowie 24/4 lub 80 zł w 15/1. Aktywacja 49 zł. Przy okazji opłata za Mr wynosi 5 zł. Do Fam.Max dobierasz Sport, Film, Cinemax i coś za 10 zł - Eleveny lub PSP. Z tą umową OTG jest darmowe.

Wątpię by z obecnej umowy dali Ci 12/3, może 15/1, cena ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, keisyzrk napisał:

Są jeszcze umowy 15/3? Dzisiaj dzwonili do mnie z DUK i pani powiedziała, że może mi zaoferować tylko 24/6.

 

Składałeś wypowiedzenie? Ja mam umowę jeszcze 5 miesięcy, wypowiedzenia nie składałem. Zadzwonili sami z siebie i proponowali 29/3, a jak powiedziałem, że interesuje mnie wariant 24/6 to usłyszałem oczywiście, że już tej promocji nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę obecnie "najlepsze" dostępne oferty na przedłużenie umowy na telewizję satelitarną w Cyfrowym Polsacie to najbardziej rozsądne wydają się być jedynie warianty typu 24/6 i 12/3, które można otrzymać naprzemiennie. Oczywiście bez wymiany sprzętu. Średnia wysokość abonamentu na całą umowę w obu tych przypadkach jest taka sama i jeszcze w miarę akceptowalna.

Natomiast umowa typu 15/1 bez wymiany sprzętu jest dla mnie absolutnie nie do przyjęcia! Byłem niedawno w głębokim szoku, jak w rozmowie z konsultantem z DUK, który do mnie zadzwonił po złożeniu przeze mnie wypowiedzenia umowy, dowiedziałem się, że nie ma już umów typu 15/3, a właśnie jedynie 15/1, jeśli chodzi o umowę 15-miesięczną. :shock: Dlatego też ja, wybierając "mniejsze zło", zdecydowałem się wówczas na umowę typu 24/6. Poprzednią umowę miałem typu 12/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stan69 napisał:

By pozbyć się czynszu na Evobox PVR to trzeba wymienić go (przy przedłużaniu umowy) na inny Evobox PVR bez czynszu zachowując inne wymagania abonamentowe - 70 zł abo.w umowie 24/4 lub 80 zł w 15/1. Aktywacja 49 zł. Przy okazji opłata za Mr wynosi 5 zł. Do Fam.Max dobierasz Sport, Film, Cinemax i coś za 10 zł - Eleveny lub PSP. Z tą umową OTG jest darmowe.

Wątpię by z obecnej umowy dali Ci 12/3, może 15/1, cena ta sama.

 

Witam,

 

dziękuję za odpowiedź.

Czyli koszty to 49 jednorazowo, potem 75PLN (70 za kanały + 5 za MR) w wersji 24/4, zgadza się? Ile miesięcy przed końcem 24/4 mogę złożyć wypowiedzenie? 7 czy 4? A po 24/4 mogę przejść na:

a) 12/3 i nie płacić za Evobox PVR oraz 5PLN za MR? 

b) lub np. na Familijny Max HD w wersji 24/3 za 35PLN (30 kanały + 5 MR)?

 

I ostatnie pytanie - jakie kanały można dobrać do Familijnego Max HD, żeby wyszło te 70zł? Raczej interesują mnie filmy... 

Edytowane przez Maciej Loret
poprawka posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciej Loret Po przedłużeniu obecnej umowy na 24/4 ( już po wymianie dekodera) będziesz mógł ją wypowiedzieć na 6 mies.przed jej zakończeniem, jak się nic nie zmieni.

Multiroom kosztuje 5 zł od abonamentu 70 zł w umowie dwuletniej i od 80 zł w umowach 12/3 i 15/1.

Poniżej tych kwot abo. za Mr jest opłata 10 zł., więc w b) poprawka.

Do Familijnego Max, to jak napisał @sebap, albo Eleven Sports, lub PSP (liga mistrzów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

OK, dziękuję za odpowiedzi.

Ile kosztują poszczególne kanały, które musiałbym dobrać?

Jeśli np. po 10PLN/FilmHD oraz CinemaxHD (rozumiem, że wszystkie odmiany są łącznie za 10PLN?), to potrzebuję i tak dobrać coś jeszcze najchętniej filmowego. Nie wiem jakieś HBO? Coś z kanałów edukacyjnych? Ewentualnie coś pozasportowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...