Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery Evobox Lite są kompatybilne jedynie z modelami Evobox HD oraz Evobox PVR. Jeśli głównym urządzeniem jest Sagem Esi-88, to zgodnie z powyższym, nie będzie możliwości połączenia go z Evoboxem Lite. Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o rade. Moja mama ma pakiet Familijny max + Cinemaxy + pakiet Sport + pakiet film i evoboxa. Umowa kończy się w kwietniu. Czy da się  przedłużyć na 24/6 i do tego np; Canal + 3 i 4 albo Eleveny albo polsat sport premium albo jakies kombinacje jak canal + z elevenami itp. Za ile można to ugrać? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w kwietniu kończy mi się umowa z CP. Posiadam pakiet rodzinny + Cinemax za 20 zł miesięcznie. Zależy mi głównie na kanałach Polsat Sport. Jakie są oferty dla abonentów z takim pakietem?

Przychodzą do mnie maile, że jest dostępna oferta, ale odsyła ona do kontaktu telefonicznego.  Podobnie na ICOK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta opcja FilmBox Premium, to zapewne jakaś nowość w Icok, o której jeszcze nic nie wspomniano. Może @Specjalista Cyfrowy Polsat coś się wypowie tu na forum i poda więcej szczegółów nam wszystkim. 

Przy okazji może i na dniach forum Sat Kurier też zapoda o tym więcej info na stronie głównej. 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, On0818 napisał:

Co znajduje się w pakiecie Filmbox premium który można włączyć sobie w ICOK?

To jest pakiet Film HD i wchodzi w skład Fam.Max HD.Jest w niim 17 kanałów.

Axn White, Black, Spin

FilmBox Premium HD, Family, Extra HD, Action, Arthouse

oraz  Fox Comedy HD, CBS Europa HD, Sundance HD, Romance TV HD, TNT HD, 13 Ulica HD, AMC HD, SciFi HD  i Epic Drama HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...