Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.12.2019 o 15:06, aro napisał:

Jakie kwoty za rachunki będziesz płacił?

6 miesięcy za free później 80pln za ofertę + 5 zł za dekoder.

 

Choć oczywiście mała jest szansa, że CP dotrwa w swoich warunkach umowy przez pełne 24 miesiące a nawet jesli to w 18 miesiącu negocjujemy warunki. Co nam daje uśredniając ok 54pln / miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie już wysłane i zarejestrowane. Chciałem się dowiedzieć o co mogę powalczyć w DUK (o jaką cenę za pakiet). Interesuje mnie taki zestaw: Familijny MAX HD+Film HD+Sport HD+Cinemax+Eleven+OTG (Evobox HD +1*MR) lub Premium MAX (Evobox HD +1*MR). Nadmienię, że mam już dekoder Evobox HD i 1*MR, więc nie muszę go wymienić. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na poprzedniej stronie była o tym dyskusja, nie napisałeś który produkt to tv i.t.d.

2. Można. Było o tym na forum.W skrócie cena 70-80 zł miesięcznie i umowa 24 miesiące.Jeżeli masz Evoboxa to go zdajesz i bierzesz taki sam.

3.Również było o tym na forum.Poczytaj o wyższych abonamentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mover2002 1.Po prostu nie trzeba umowy rabatowanej 50% ruszać, a usługę uprawniającą utrzymać w 50 zł.

                         2.Można, w umowach 12 m.i 24 m.od abo. 80 zł, a od 70 zł w umowie dwuletniej.

                        3.Za 5 zł Mr  to przy abo. od 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dziś był kurier z umową i nowymi dekoderami, podłączyłem wszystko i okazało się, że na jednym mam ekstraklasę za którą nie płacę, a ligi mistrzów nie mam za którą płacę, na drugim dekoderze czyli Multiroom jest odwrotnie czyli dobrze, to jest błąd i lepiej go zgłosić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet premium bez rozrywki i canal plusów, płace obecnie za tv 90 zł (usługa rabatowana w Smart dom - 25zł)
Chcialbym po wypowiedzeniu uzyskać niższą cenę abonamentu... W tej chwili proponują mi 24/6 po darmowych miesiącach 90 zł jak teraz.
Mógłbym zrezygnować z HBO.
Dodam że posiadam usługę MR za którą nie płacę. Także interesuje mnie wariant pakietowy bez HBO i z zachowaniem MR. Można coś więc napewno taniej mi zaproponować tak myślę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolos22 a co masz na myśli mówiąc lepszych? Bo nie określiłes się co Cię interesuje tylko podałeś co aktualnie masz, więc ja też napisałem Ci tylko to co możesz mieć przy obecnym pakiecie. Są pakiety niższe, ewentualnie umowy 12/3 ale bez PSP. 

@mandi0109 jeśli obniżysz do pakietu bez HBO to będziesz płacił za MR. Domyślam się tylko, że teraz masz pakiet Premium Max HD + LM za 110 zł - 25 zł zniżki SSD. Tylko nie zgadza mi się jedna rzecz bo płacibyś wtedy 85 zł a Ty płacisz 90 zł. Masz czynsz za dekoder, drugi MR czy jednak płacisz za MR?? 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowy 123 napisał:

@kolos22 a co masz na myśli mówiąc lepszych? Bo nie określiłes się co Cię interesuje tylko podałeś co aktualnie masz, więc ja też napisałem Ci tylko to co możesz mieć przy obecnym pakiecie. Są pakiety niższe, ewentualnie umowy 12/3 ale bez PSP. 

@mandi0109 jeśli obniżysz do pakietu bez HBO to będziesz płacił za MR. Domyślam się tylko, że teraz masz pakiet Premium Max HD + LM za 110 zł - 25 zł zniżki SSD. Tylko nie zgadza mi się jedna rzecz bo płacibyś wtedy 85 zł a Ty płacisz 90 zł. Masz czynsz za dekoder, drugi MR czy jednak płacisz za MR?? 

Czyli przy Premium Max Plus tylko umowa na 24 m-ce i 6 m-cy gratis??? A jaka oferta byłaby przy Premium MAX??? Czy można przy Premium MAX dostać POLSAT SPORT PREMIUM i C+ SPORT - jeśli tak to za ile ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.Proszę o pomoc w temacie nowej umowy.Obecnie złożyłem wypowiedzenie  w ramach akcji CBS(pakiet:Polsat max HD,sport HD,film HD,Cine,Eleven ,PSP,MR-płace 85 zł,umowa 24/6    -7 msc do konca).Wczesniej korzystałem z umów 12 i 15 msc z darmowymi msc,ale skusiłem sie na PSP.Co moge dostać to mniej -wiecej wiem,12/3 ew 24/6 taki sam pakiet za 85 zł.Ale mam takie pytanie:czy jest możliwe ,przy zachowaniu umów 12/3 ew 24/6 ,wziąć taki sam zestaw BEZ Elevenu i PSP,ale za to z HBO GO?I jaka cena by była wtedy?Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pakiecie PSP masz tylko umowy 24 miesięczne.Jeżeli zrezygnujesz z niego ,wtedy masz pozostałe opcje 12 ,15,24. Z HBO ,bez Elevenów i PSP ,koszt to 90 zł plus MR miesięcznie.

@Migracja cena bez zmian.Możesz dostać darmowe miesiące nowej umowy i skrócić 6 miesięcy starą.Zależy jaką umowę masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...