Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, wuzel napisał:

@yokoono ,po zakończeniu umowy ,jeżeli jej nie wypowiesz ,umowa przechodzi na czas nieokreślony ,w tej samej cenie, jeżeli ostatnia była 2 letnia. Wszystkie kanały powinny działać.

@sebap tych kartek w regulaminie jest faktycznie więcej niż 3. Widocznie pracownikowi nie chciało się drukować całości według mnie.

Tak wygląda tabela ze składem pakietów.

https://zapodaj.net/ca8e3c1fcd93f.jpg.html


 

Źle się wyraziłam - złożyliśmy wypowiedzenie i go nie cofnęliśmy. I już nie mamy dostępu do telewizji, a do 9 grudnia mamy oddać dekodery. 
A tata nagle zechciał jednak mieć tą telewizję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś opcja kontynuacji umowy po zakończeniu starej ale nie wiem czy jest jeszcze dostępna i nie pamiętam na jakich warunkach to działało.Może @Nowy 123 wie coś na ten temat.

@sebap zadałeś pytanie poprzez ICOK o kopię dokumentów. Odczekaj tydzień ,jeżeli nic nie dostaniesz ,wyślij pytanie po raz kolejny. W APS wątpię aby dali Ci kopię umowy.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yokoono można wznowić sygnał na rozwiązanej umowie zazwyczaj do 30 dni pod warunkiem, że dekoder nie został jeszcze oddany. Działa to tak że przywraca się sygnał na rozwiazanej umowie i później zapisuje się ofertę jaka by, Cię interesowała. Natomiast musisz pamiętać że będzie trzeba zapłacić rachunek za obecny okres rozliczeniowy, proporcjonalnie pomniejszony i dni kiedy telewizja była wyłączona. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam obecnie Evobox PRV + 3x Multiroom MiniHd i umowę premium ( Max HD +HBO+ Cinemax+ Sport Hd + Film HD ) za 105 zł miesięcznie. 

Wypowiedzenie złożone dziś. Do końca umowy 6 miesięcy. Interesuje minie umowa 24/6 lub 12/3. Pakiety bez zmian jednak chciał bym wymienić dekodery multitom aby nie latać z kartami i jezeli to mozliwe to uzyskać aktywację ON THE GO gratis ( przy poprzednich przedłużeniach odbijałem się od info że to mozliwe za darmo tylko przy nowej umowie lub ileś tam płatne dodatkowo..). 

Proszę o info czy możliwe to w tej cenie co miałem lub co mogę wynegocjować. Z góry dziekuję za odpowiedzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcji 24/6 OTG będzie w cenie abonamentu w opcji 12/3 +5 zł. Chyba że weźmiesz pakiet Premium Max (10 zł droższy, zyskasz kanały Eleven) to wtedy OTG będzie bez dopłaty nawet w opcji 12/3. Wymiana dekoderów 29 zł aktywacji za każdy MR. Ceny nie zbijesz jeśli chcesz zachować obecny pakiet. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłali mi do ICOK kopię mojej umowy i  NIE MA tam nigdzie ujętych kanałów gwarantowanych. 

Dzwoniłem na infolinię, konsul powiedział, że mam ten kanał gwarantowany.

Podobno niektórzy dostali już info na ICOK o usunięcu z oferty CBS Action i możliwości wypowiadania umów.

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebap ciekawa sytuacja. Może ktoś się wypowie z użytkowników ,czy po podpisaniu nowej umowy lub kontynuacji starej ,ma komplet dokumentów. Czy CP oszczędza na tuszu i papierze ?

@lukimann odnośnie internetu nie pomogę. Jeżeli chodzi o tv,jeżeli podpisywałeś umowę ponad 2 lata temu ,to według starego regulaminu po przejściu na bezterminową cena pozostaje bez zmian. Sam mam ten pakiet w takiej samej cenie i w umowie bezterminowej i czekam na zapowiadane podwyżki czy mnie obejmą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi nagadał jeszcze ten konsul...

Wypowiedzenia nie opłaca się składać bo od stycznia będzie podwyżka a poza tym nie ma już umów z długimi gratisami. Ja mu na to, że wiem, że skrócili 15/3 na 15/1 i 29/6 na 29/3 ale są jeszcze 12/3 i 24/6 a on mi na to, że mam złe info bo wszystkie oferty utrzymaniowe są już tylko z 1 miesiącem gratisowym bo firma dużo na tym traciła

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 minut temu, mxv1 napisał:

Znajomy ma Premium max + 3 telefony co zrobić by nadal mieć rabat 50% smart-dom na tv.

Obecnie płaci za TV 55zł z multiroom + za 3 numery telefonu 100zł, chciałby z jednego numeru zrezygnować ale żeby zachować 50% rabat na tv

Nie ma możliwości zachowania rabatu -50% dokonując jakichkolwiek zmian na tym produkcie, jedynie można przejść na czas nieokreślony umowy (najpierw sprawdzić w umowie, czy cena w tym okresie nie wzrasta) i wtedy rabat się na telewizji utrzyma.

 

Jednak znając życie to rezygnacja z 1 numeru  spowoduje rozpad całego SmartDomu.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mxv1 napisał:

co zrobić by nadal mieć rabat 50% smart-dom na tv.

Jedyne wyjście to nic- jak zlikwidujesz jeden telefon to będzie aneks i podejrzewam że stracisz więcej niż abo na niego bo 50% już nie dostaniesz, ale niech się bardziej obcykani jeszcze wypowiedzą.

13 minut temu, sebap napisał:

Co mi nagadał jeszcze ten konsul...

Wypowiedzenia nie opłaca się składać

Jak nie składałeś wypowiedzenia to zapewne gadałeś z kimś z infolinii a ci nie do wszystkiego mają dostęp więc i takie bzdury mógł gadać

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1 podejrzewam że jeśli znajomy ma 3 numery to na pewno któryś jest główny, a któreś są dodatkowe. Więc, jeśli zrezygnuje z dodatkowego numeru i zachowa odpowiedni abonament na plusie to zachowa rabat na TV pod warunkiem, że nie będzie dokonywał na niej żadnej zmiany. Natomiast jeśli zrezygnuje z numeru, który jest numerem głównym to traci całkowicie rabat na TV. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebap napisał:

 

Nie do końca im wierzę ;). Różne rozmowy bywały a później się okazywało coś zupełnie innego.

Napisałem przez ICOK (nie było takiego tematu więc podpiąłem pod temat "prośba o przesłanie warunków umowy"), jak odpiszą, że tak to wtedy mam to czarno na białym.

Sprecyzuj dokładnie swoje pytanie, że chcesz wykaz kanałów gwarantowanych w pakiecie Film HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...