Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie na 8 miesięcy do końca umowy. Do mnie już ponad dwa lata temu zadzwonili z DUK, aby przedłużyć umowę bez wypowiedzenia, na pół roku przed końcem. Tak dałem się wkręcić, że przedłużyłem wtedy 15/3 a mogłem ugrać 12/3, bo wcześniej też miałem umowę 15 miesięczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon dziś do DUK.

 

Do końca 6 okresów rozliczeniowych.

 

Propozycja 70 zł+ 5 Multiroom

Familijny Max HD+Film+ Sport+Cinemax+Eleven.

Umowa na 15 miesięcy, anulowanie pozostałych okresów

Zejście z pakietu za 120 zł.

 

Konsultant proponowała jeszcze pakiet za 80 zł z LM + 5 zł Multiroom. Tu z umową na 24 m-ce

 

Jednak mówi, że przy opcji za 70 zł bez on the go. Da się wg was jeszcze wynegocjować z on the go?

 

Zależy mi na zmianie, bo z tego dekodera Hd3000 nie da się już korzysta

 

Jakiś bonus dałoby się jeszcze dorzucić wg was?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam umowę 15/3 Familijny Max HD+Film+ Sport+Cinemax, on the go za 5 zł, dzierżawa evoboksa 5 zł. W sumie płacę 70 zł. Chcę przedłużyć umowę na 12/3, zachowując aktualne pakiety.

Do jakiej minimalnej kwoty  powinienem powiększyć pakiet, aby pozbyć się opłaty za dzierżawę evoboksa?. Preferuję rozszerzenie o pakiet eleven.

Edytowane przez wery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 strony wcześniej masz opisane  jak to wygląda.

W dniu 17.10.2019 o 08:04, Nowy 123 napisał:

bo jeśli ma teraz czynsz to będzie go miał nawet jak sobie abonament weźmie za 120 zł. To o czym piszesz działa tylko przy wymianie dekodera więc jeśli chciałby się go pozbyć to musi skorzystać z ofert wymiany ponownie na dekoder Evobox PVR HD w ofercie 24/4 za min 70 zł lub w ofercie 15/1 za min 80 zł, aktywacja w obu przypadkach 49 zł. Moim zdaniem lepiej wziąć 15/3 czy 12/3 i nie tracić miesięcy darmowych tylko po to żeby pozbyć się czynszu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadany pakiet to :Pakiet Familijny Max HD

 

Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, , Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (3 dekodery)

 

( 3 szt.mini hd 2000) do multiroom mam gratis w obecnej umowie - dekoder główny to HD 5500S 

Cena za całość 105 zł miesięcznie

 

Chciałbym żeby to co mam zostało -czyli powyższy pakiet z multiroomem .

Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy ? ( 6 miesięcy do końca )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sgoodman napisał:

Wg ciebie to jest max, który można wyciągnąć? Nie chcę, żeby ojca znowu w coś zbajerowali.

OnTheGo jest bez opłaty od Premium Max z umowami obojętnie jakiej długości i z umową na 24 mies.z pakietami poniżej Premium Max.

LM dają dalej od umowy na 24 mies. Dekodery mozesz też wymienić (bedzie 2 mies. mniej darmowych) na Evoboxy, jest okazja.

Evo PVR 49 zł aktywacja i Lite 29 zł.

Oferta standardowa, taniej nie będzie. O bonusy to pytaj przy negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, stan69 napisał:

Mam taką umowę, 2 tyg.temu weszła w życie - Rodzinny HD za 5 zł na 24/3, chyba nic się nie zmieniło.

Mogę dobrać na czas nieokreślony na zasadzie wł./wył.- pakiety HBO HD i GO, Eleveny, Cinemaxy,PSP, Rozrywka, pakiety ONLINE.

Ekstraklasy nie.

Dziękuję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wuzel napisał:

Ale Familijny Max HD w standardowej cenie 50 zł ,czy również w promocyjnej 30 zł ?

Opłata standardowa za Familijny MAX HD to 50 zł. Powyższa odpowiedź dotyczyła dokupienia dodatkowo Ekstraklasy na czas nieokreślony za 30 zł w ramach posiadanego pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać temay kilka stron wstecz.

W dniu 25.09.2019 o 21:55, sebap napisał:

W ICOK kontakt z Cyfrowym Polsatem, napisz do nas, telewizja, numer karty dekodera, warunki umowy, okres podstawowy/wypowiedzenie umowy, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie i tam piszesz wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...