Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, rotalplus napisał:

Znajdź lepsze kanały filmowe. Może Polsat Film z Kevinem albo Paramount z 10 filmami na krzyż, to samo Filmboxy. Cinemax to wyższa szkoła jazdy - kino artystyczne ale też ciekawe filmy klasy B jak wczorajsza RZEŹNIA

Sęk w tym że nie jestem jakimś "filmanem" z filmów lubię sensacyjne czy sensacyjno przygodowe, ewentualnie historyczne więc artystyczne czy klasy B raczej mi wiszą, Cinemax też biblioteką nie powala, też powtórki powtórek- jak wszędzie... nawet na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak u kolegi.

Dzwonił właśnie gościu z potwierdzeniem, że dostali moje wypowiedzenie umowy.

 

Od razu propozycja umowy czyli to co mam ale na 15/3 za uśrednione 56 zł  

 

to co mam + PSP - 24m (i tu nie pamiętam ile dał darmowych) uśrednione wyszło 62 z hakiem

 

nie uśmiecha mi sie 24 miesięczna umowa ... cos można wynegocjować więcej od obecnego pakietu (full bez wynalazków HBO, fikołków, VOD bez on the go )?? obecnie płace uśrednione 60 zł umowa do kwietnia 2020

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Flaszka napisał:

Dzwonił właśnie gościu z potwierdzeniem, że dostali moje wypowiedzenie umowy.
Oczywiście proponował ofertę i dał to co miałem za 100zł 24/6 lub 12/3, jak zapytałem czy mogę pozbyć się Elevena to powiedział, że wówczas 95zł abonament bez Elevena... 

@Nowy 123 konsultant chce ugrać jak najlepiej dla CP czy mi się wydaje z tym Elevenem?

I pytanie, jak umowa kończy mi się 9 listopada, a podpiszę ją dzisiaj to ten 1 miesiąc będę miał anulowany? Potem jak wezmę opcję 12/3 to 4 miesiące przed złożyć wypowiedzenie i ponownie 3 miesiące mi anulują? Dobrze to wszystko rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wuzel napisał:

Ewentualnie Familijny Max HD za 30 zł. @sebopien ,3 miesiące wcześniej mogłeś wysłać wypowiedzenie. Przy obecnej Twojej cenie za pakiet ,w nowej umowie te 3 miesiące to  rok Rodzinnego HD za 5 zł.

A nie wiesz gdzie moge znalezc info dotyczące zawartosci  pakietu familijnego i familijnego max hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. A może cenę 95 zł podał Ci przy umowie 12/3 bo wtedy nie ma w cenie pakietu usługi OTG więc 90 zł za pakiet premium + 5 zł za OTG i wychodzi 95 zł. A no forum pisane było o premium ale bez OTG stąd cena 90 zł. Tak teraz miesiąc będziesz miał anulowany.  Źle rozumujesz, ponieważ jeśli będziesz chciał zachować ten sam pakiet to będziesz mógł złożyć wypowiedzenie 7 miesięcy przed i pełne 6 anulować. 

@perdos tak ja piszesz to samo co na stronie tylko 6 miesięcy gratis. No i możesz anulować 6 miesięcy obecnej umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, umowa do lutego 2020 r. Dzwonił konsultant oferta to co mam [Pakiet Familijny Max HD|Film HD|Sport HD|Cinemax HD|On The Go|Eleven Sports HD|2xMR] na 12/3 za (79,99*9+0*3)/12=59,99 zł/mies. Ale uwaga jeden dekoder MR z którego chcę zrezygnować mogę odesłać na ul. Łubinową w W-wa i tylko tam, po wprowadzeniu do systemu będzie inna propozycja. A więc nie trzeba zawierać nowej umowy żeby pozbyć się MR. Pakiet Polsat Sport Premium +10 zł/mies. a pakiet Ekstraklasa +20 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zawsze można było tak zrobić, czyli odesłać i później przedłużyć bez MR. Tylko trzeba wziąć pod uwagę to że zanim on będzie zdjęty z Twojego kontraktu to może się okazać, że minie okres rozliczeniowy i będziesz w plecy 79.99 zł za abonament a na odesłaniu MR zaoszczędzisz raptem 45 zł (9 opłat po 5 zł), bo tyle kosztuje Cię MR. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

21.03.2020 kończy mi się umowa więc mogę ją już wypowiedzieć.

W tej chwili mam 24/6 Pakiet Familijny Max HD  oraz

Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Opcja ON THE GO
Pakiet Film HD
Pakiet HBO HD HBO GO
Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD

Płacę 100 zł .

Czy realnym będzie uzyskanie nadal 24/6 oraz zamiana Eleven na Polsat sport premium w tej samej cenie??

Jaki temat wybrać w icok żeby napisać wypowiedzenie umowy bo coś trzeba wybrać??

Edytowane przez Miran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...