Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj przedłużyłem umowę bez żadnego wypowiedzenia. Po prostu w ICOK w zakładce z kontaktem do CP z przedłużeniem umowy zaznaczyłem, aby się ze mną skontaktowano. Po kilku godzinach oddzwonił konsultant z DUK i zaproponował mi 15/3,24/6 i chyba 29/6.Wybrałem umowę 15/3. Ostatnie 6 miesięcy do końca umowy zostało anulowane. Za multiroom została zmniejszona kwota z 10 zł na 5 zł. Także mam 3 darmowe miesiące,w tym VOD. 1 miesiąc HBO za 0 zł. Potem to co obecnie tj. Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven, On the Go, jeden multiroom. Kwota 80 zł. 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2019 o 16:08, Nowy 123 napisał:

ponieważ czasami system potraktuje to jako wypowiedzenie i są odblokowane wszystkie oferty. :)

 

W dniu 21.09.2019 o 13:55, Max Taadjen napisał:

 

Fajne macie "systemy" w tym Polsacie - kto wam je pisał :?:  może jacyś studenci na umowach o dzieło :?:

:-D:grin:

 

Nie do końca to chyba tak działa bo tutaj nie ma oferty na 12 miesięcy. W telkomach przy przedłużeniu w ten sposób kiedyś otrzymałem propozycję 30% zniżki na abo i pakiet lekko wyższy niż miałem. Natomiast po wysłaniu wypowiedzenia zniżka wynosiła 50% i maksymalny pakiet jaki można było w tym czasie uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzysiek11:) napisał:

@Flaszka

Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD) za 90 zł. 

Słabo, że nie można zrezygnować z Cinemaxa, za te 2 g... kanały wolałbym już te Eleveny

Teraz, OlafS napisał:

Za to widzą że masz czas, albo raczej masz co obejrzeć na HBO?

ja się właśnie tego g... pozbyłem i wziąłem PSP oraz C+S 3/4

HBO to obejrzę raz w tygodniu dla jakiegoś serialu(obecnie 5 sezon "Gracze"), z tego korzysta moja żona która przynajmniej do lutego 2021 będzie uziemiona w domu - bOMbelek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta: Familijny MAX, Film, Sport, Cinemax za 60 zł / ms (umowa była na 24 ms).

Wypowiedzenie złożone, umowa kończy się w tym tygodniu.

 

Propozycje z DUK:

1) Propozycja: to samo z wymianą dekodera z PVR HD 7000 na Evobox PVR za 60 zł / ms. Umowa 4/24 ms.

Warto, czy da się otrzymać coś lepszego?

 

2) Propozycja: to samo plus HBO z wymianą dekodera z PVR HD 7000 na Evobox PVR za 90 zł / ms. Umowa 4/24 ms.

Warto, czy da się otrzymać coś lepszego? Przyznam, że liczyłem na taki pakiet za 70 zł /ms - to moje max.

 

O jednorazowej opłacie za wymianę dekodera konsultant nie wspomniał, ale pewnie w obu przypadkach 50 zł.

Wspomniał za to, że w skład podanych abonamentów wchodzi czynsz za dekoder.

 

Edytowane przez jahve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jahve zapomniałeś jeszcze napisać że w każdej z tych opcji 49 zł aktywacji i przy abonamencie 60 zł +5 zł czynszu za dekoder. A jaki okres darmowych miesięcy i na ile umowa bo nie napisałeś? :)

@OlafS w zasadzie są pakiety gdzie nie ma dołączonych kanałów Cinemax HD i możesz je sobie włączyć w dowolnym momencie tylko że płacisz wtedy za nie 15 zł. Czy to takie opłacalne? :) Prawda jest taka że nie dużo na nich jest ale chyba już lepiej, gdy są w pakiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nowy 123 napisał:

@jahve zapomniałeś jeszcze napisać że w każdej z tych opcji 49 zł aktywacji i przy abonamencie 60 zł +5 zł czynszu za dekoder. A jaki okres darmowych miesięcy i na ile umowa bo nie napisałeś? :)

@OlafS w zasadzie są pakiety gdzie nie ma dołączonych kanałów Cinemax HD i możesz je sobie włączyć w dowolnym momencie tylko że płacisz wtedy za nie 15 zł. Czy to takie opłacalne? :) Prawda jest taka że nie dużo na nich jest ale chyba już lepiej, gdy są w pakiecie. 

 

Znajdź lepsze kanały filmowe. Może Polsat Film z Kevinem albo Paramount z 10 filmami na krzyż, to samo Filmboxy. Cinemax to wyższa szkoła jazdy - kino artystyczne ale też ciekawe filmy klasy B jak wczorajsza RZEŹNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jahve napisał:

Obecna oferta: Familijny MAX, Film, Sport, Cinemax za 60 zł / ms (umowa była na 24 ms).

Wypowiedzenie złożone, umowa kończy się w tym tygodniu.

 

Propozycje z DUK:

1) Propozycja: to samo z wymianą dekodera z PVR HD 7000 na Evobox PVR za 60 zł / ms. Umowa 4/24 ms.

Warto, czy da się otrzymać coś lepszego?

 

2) Propozycja: to samo plus HBO z wymianą dekodera z PVR HD 7000 na Evobox PVR za 90 zł / ms. Umowa 4/24 ms.

Warto, czy da się otrzymać coś lepszego? Przyznam, że liczyłem na taki pakiet za 70 zł /ms - to moje max.

 

O jednorazowej opłacie za wymianę dekodera konsultant nie wspomniał, ale pewnie w obu przypadkach 50 zł.

Wspomniał za to, że w skład podanych abonamentów wchodzi czynsz za dekoder.

 

Jeżeli Ci zależy na HBO to możesz brać pierwszą propozycję a HBO aktywować i dezaktywować w trakcie trwania umowy. Wtedy kiedy oglądasz. Cena ta sama za pakiet co w opcji drugiej 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wuzel z tą różnicą że jak weźmie od razu z HBO to nie będzie miał czynszu za dekoder a jak weźmie ten pakiet za 60 zł to czynsz będzie.

@rotalplus no nie ma co ich porównywać do Polsatu Film, bez przesady. Chodzi mi bardziej o to że jeśli miałbym za nie zapłacić 15 zł to wolałbym dołożyć drugie 15 zł i mieć HBO oraz HBO GO. Ale to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...