Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Mr. Brooks napisał:

Po negocjacjach dostałem propozycję Rodzinny HD za 5zł i Evobox PVR 5zł. Komuś udało się wynegocjować Evoboxa bez czynszu?

Trzeba było przy braniu Evoboxa PVR,brać pakiet premium,a potem zejść na rodzinny hd,i czynszu by nie było.

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również kończy się umowa za 6 miesięcy. Posiadam obecnie pakiet: Fam Max HD + Sport HD + Cinemax HD + Film HD + OTG za 65 zł. Mam na zmianę umowy 12/3 i 15/3.

Czy obecnie przy tak krótkich umowach można otrzymać OTG za 0 zł? Gdybym podpisał teraz umowę 24/3 z OTG za 0 zł, to czy przy następnej umowie 12/3 lub 15/3 otrzymałbym już OTG w cenie pakietu, czyli płaciłbym 60 zł?

Edytowane przez 89damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aro napisał:

Propozycja na przedłużenie:

-Familijny Max HD

-Sport HD

-Film HD

-Cinemax HD

Umowa na 24/3 w cenie 50 zł 

Nie zapytałem o OTGo czy przy tym pakiecie dostępne w cenie którą otrzymałem.Jak sądzicie dobra oferta?

To chyba nowość w ofertach przedłużeniowych bo -jak wspomniałeś - była także oferta w opcji 24/6 za 60 zł. Nieznacznie propozycja 24/3 jest lepsza w długofalowej perspektywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aro napisał:

Propozycja na przedłużenie:

-Familijny Max HD

-Sport HD

-Film HD

-Cinemax HD

Umowa na 24/3 w cenie 50 zł 

Nie zapytałem o OTGo czy przy tym pakiecie dostępne w cenie którą otrzymałem.Jak sądzicie dobra oferta?

Zakładając ,że Familijny Max HD można mieć za 30 zł miesięcznie przy dwu letniej umowie ,to za pozostałe pakiety wychodzi 20 zł. Gdzie standardowa cena tego  pakietu to 50 zł a koszt dobrania jednej z opcji wynosił 20 zł.Cinemax 15zł. Polsat powoli staje się  elastyczny w cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stan69 napisał:

Tak. W ICOK - u masz 6 mies.do końca z aktualnym który teraz ,,biegnie" od 17 maja.Przykro mi, ot takie przeoczenie.

Czyli jednak się spóźniłem.Jeśli dziś bym przedłużył umowę to te ostanie 6 miesięcy jest anulowane i kolejna umowa będzie obowiązywać 24 miesiące licząc od dnia dzisiejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jaro64 napisał:

Mam pytanko techniczne.....Gdy przedluzylem umowe teraz ale na 12/3 to po jakim czasie najlepiej zlozyc wypowiedzenie. Teraz mialem 24/6 i wypowiedzenie zlozylem gdy pokazalo mi w ICOK 7 mcy do konca.

Opłać trzy miesiące i składaj wypowiedzenie. Jak w ICOK będzie 7 miesięcy do końca dzwoń na DUK.

Ps. Wypowiedzenie możesz złożyć w każdej chwili...ale korzystna ofertą przedłużeniowa będzie dostępna min. 6 miesięcy przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...