Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daje coś więcej ?

Przed chwilą oferowali 29 miesięcy umowy i pół roku za Free . Wszystko bez Hbo.

Ew. 15 miesięcy i jeden za darmo .

Umowa 70zł A bez elevenow 60

Przed chwilą oferowali 29 miesięcy umowy i pół roku za Free . Wszystko bez Hbo.

Ew. 15 miesięcy i jeden za darmo .

Umowa 70zł A bez elevenow 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożonym wypowiedzeniu uaktywnią się umowy na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis i na 12 miesięcy z 3 miesiącami gratis we wszystkich konfiguracjach pakietowych oraz przy standardowych cenach pakietów. To są oferty bez wymiany dekodera głównego.

Po złożonym wypowiedzeniu będą też dostępne oferty z niższym abonamentem, jeśli do końca obecnej umowy masz mniej niż 4 miesiące:

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 50zł, przy umowie na 24 miesiące z 3 miesiącami gratis. Ta oferta również jest bez wymiany dekodera głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kilka stron, to "cenne info" powtarzamy jak mantrę.

 

 

Ceny Multiroom:

Przy pakiecie podstawowym z abonamentem od 20 do 69,99zł, Multiroom kosztuje 10zł za jeden dekoder, 15zł za dwa dekodery i 20zł za trzy dekodery.

Przy pakiecie podstawowym z abonamentem od 70zł, Multiroom kosztuje 5zł za jeden dekoder, 10zł za dwa dekodery i 15zł za trzy dekodery.

Jeśli dotychczas Multiroom był bezpłatny, to przy przedłużeniu zostaje on nadal bezpłatny.

 

 

Premium jest również w ofercie 80zł, przy umowie 24/3. OTG kosztuje 5zł dodatkowo. Za 90zł jest przy umowach 29/6, 24/6, 15/3 i 12/3.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, co jaki czas pojawiają się nowe oferty przedłużające umowy dla klientów. Złożyłem wypowiedzenie i w przeciągu kilku tygodni zadzwonili do mnie z dwiema ofertami umowy. Każda kolejna była bardziej absurdalna. Myślicie, że za chwilę można spodziewać się nowych ofert?Co jaki czas one się zmieniają?Nie piszę jakie mam pakiety i ile płacę bo to drugorzędna sprawa. Chodzi mi o to, że te oferty były prawie dwa razy droższe od tych które mam obecnie. Opadły mi łapska :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to poczytaj na forum o aktualnych ofertach a jak już nieco ogarniesz to konsulowi co ci będzie wciskał ciemnotę która pozwoli mu wytargać maksymalną prowizję powiedz a raczej zapytaj czy chce coś na tej umowie coś zarobić czy będzie się pół godziny targował i nie zarobi nic, jak rozgarnięty to szybko zacznie gadać jak człowiek,ale prędzej poczytaj oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptem dwie strony wcześniej pisaliśmy o terminach. Już na 6 pełnych cykli rozliczeniowych do końca obecnego zobowiązania, pojawiają się oferty na przedłużenie umowy z miesiącami bezpłatnymi i anulowaniem dotychczasowych miesięcy umowy.

4 pełne cykle rozliczeniowe przed zakończeniem się okresu podstawowego umowy, można już obniżyć swój abonament. Tutaj również anulowane sa pozostałe miesiące dotychczasowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy - do tej pory od kilu dobrych lat NC+. Niedługo kończy mi się umowa. Z racji, że głównie interesuje mnie sport zależmy mi na pakiecie Rodzinnym + Sport+ Eleven. Jako nowy abonent pewnie nie uzyskam ciekawych opcji. Mam natomiast możliwość przejęcie umowy mojej ciotki, które się kończy - ma pakiet mini bodajże za 14,99. Czy na tej umowie jest szansa uzyskać przyzwoite warunki na pakiety, które wymieniłem wyżej.

Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 lutego 2018r. nie ma już ofert z Rodzinnym HD + Sport HD. Aby mieć pakiet Sport HD, musisz mieć Familijny Max HD. W ten sposób dochodzimy do ofert:

 

1. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 50zł, w umowie na 24 miesiące, z 3 pierwszymi miesiącami gratis. Do tego dobierasz pakiet Eleven Sports HD na czas nieokreślony za 15zł/m-c. Pierwszy miesiąc tego pakietu dostaniesz gratis.

 

2. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 70zł, w umowach na 29 i 24 miesiące, z 6 miesiącami gratis lub umowach na 15 i 12 miesięcy z 3 miesiącami gratis. Jeśli chciałbyś wymienić obecny dekoder na inny, to podane okresy gratis w tym wariancie ulegają skróceniu o dwa miesiące i dochodzi koszt jednorazowej aktywacji i ewentualnego czynszu.

 

Teraz weź sobie kalkulator i policz co Ci się bardziej kalkuluje. Uwzględnij przy okazji:

 

[...] Już na 6 pełnych cykli rozliczeniowych do końca obecnego zobowiązania, pojawiają się oferty na przedłużenie umowy z miesiącami bezpłatnymi i anulowaniem dotychczasowych miesięcy umowy.

[...]

 

Ponadto w CP nie można mieć dwóch po sobie następujących umów na 12 miesięcy. Po umowie na 12 miesięcy, można mieć umowę na 15,24 lub 29 miesięcy, potem znowu możesz mieć umowę na 12 miesięcy. Jest od tej reguły wyjątek, ale do samej kalkulacji nie ma co zakładać, że trafi Ci się wypowiedzenie umowy z powodu zmiany jej warunków w trakcie jej trwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy - do tej pory od kilu dobrych lat NC+. Niedługo kończy mi się umowa. Z racji, że głównie interesuje mnie sport zależmy mi na pakiecie Rodzinnym + Sport+ Eleven. Jako nowy abonent pewnie nie uzyskam ciekawych opcji. Mam natomiast możliwość przejęcie umowy mojej ciotki, które się kończy - ma pakiet mini bodajże za 14,99. Czy na tej umowie jest szansa uzyskać przyzwoite warunki na pakiety, które wymieniłem wyżej.

Dzięki z góry za odpowiedź.

Witaj. Proszę, aby właściciel wysłał maila na adres: kontakt@cyfrowypolsat.pl w celu sprawdzenia, czy jest możliwość dokonania cesji. Natomiast jeśli chcesz również poznać warunki umowy, które mogą Ci zostać przedstawione przy skorzystaniu z nowej oferty, proszę o kontakt poprzez adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cesją będzie zapewne tak, jak pisali forumowicze tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/6360-dok%C5%82adny-przebieg-cesji-dekodera/page-15 ;)

 

Aaa, zapomniałem. Jako nowy klient, przechodzący z konkurencji możesz skorzystać z ofert opisanych tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/?p=1355873

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 lutego 2018r. nie ma już ofert z Rodzinnym HD + Sport HD. Aby mieć pakiet Sport HD, musisz mieć Familijny Max HD. W ten sposób dochodzimy do ofert:

 

1. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 50zł, w umowie na 24 miesiące, z 3 pierwszymi miesiącami gratis. Do tego dobierasz pakiet Eleven Sports HD na czas nieokreślony za 15zł/m-c. Pierwszy miesiąc tego pakietu dostaniesz gratis.

 

2. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 70zł, w umowach na 29 i 24 miesiące, z 6 miesiącami gratis lub umowach na 15 i 12 miesięcy z 3 miesiącami gratis. Jeśli chciałbyś wymienić obecny dekoder na inny, to podane okresy gratis w tym wariancie ulegają skróceniu o dwa miesiące i dochodzi koszt jednorazowej aktywacji i ewentualnego czynszu.

 

Teraz weź sobie kalkulator i policz co Ci się bardziej kalkuluje. Uwzględnij przy okazji:

 

 

Ponadto w CP nie można mieć dwóch po sobie następujących umów na 12 miesięcy. Po umowie na 12 miesięcy, można mieć umowę na 15,24 lub 29 miesięcy, potem znowu możesz mieć umowę na 12 miesięcy. Jest od tej reguły wyjątek, ale do samej kalkulacji nie ma co zakładać, że trafi Ci się wypowiedzenie umowy z powodu zmiany jej warunków w trakcie jej trwania.

 

Dlaczego drugą opcją jest droższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...