Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna umowa 15/3, 6 miesięcy opłacone, okres rozliczeniowy mam 26 dnia każdego miesiąca, a w ICOK mam 7 miesięcy do końca umowy. Wypowiedzenie złożone w poniedziałek i na razie cisza. Muszę opłacić jeszcze jeden rachunek, żeby opcja 12/3 była dostępna?

 

Opłać jeszcze jeden rachunek i zadzwoń do DUKu albo poczekaj, aż oni zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa 15/3, 6 miesięcy opłacone, okres rozliczeniowy mam 26 dnia każdego miesiąca, a w ICOK mam 7 miesięcy do końca umowy. Wypowiedzenie złożone w poniedziałek i na razie cisza. Muszę opłacić jeszcze jeden rachunek, żeby opcja 12/3 była dostępna?

 

Sam zadzwoń do DUK i powiedz, co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, są, jak najbardziej są. :D Nie mogą być tylko dwie takie umowy z rzędu. Po jednej 12-miesięcznej kolejna na 15 miesięcy lub dłuższa. Dopiero potem znowu może być umowa na 12 miesięcy.

Nie ma już też obecnie 5 miesięcy gratis (bez wymiany dekodera) lub 3 miesięcy gratis (z wymianą dekodera). Obecnie gratisy wynoszą odpowiednio 3 miesiące i 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę... W sierpniu dowiadywałem się tutaj na forum co i jak z kończącą się umową jakie pakiety itp. Ale sprawę niestety olałem, nie miałem czasu, nie miałem kiedy i zapomniałem, no i dziś się obudziłem, że umowa kończy mi się 26 listopada, bo tak mam koniec okresu rozliczeniowego. No i finito.

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, bo musi być chyba z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, także chyba lipa...

Co teraz? Brać umowę na 15 miesięcy, którą mi proponują minimalnie i w tym ok. 3 miesięcy taniej, czy może kombinować z wypowiedzeniem, czy jak?  I co, jak nie przedłużę umowy, ani nic?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli mogę jeszcze złożyć normalnie wypowiedzenie? Umowa kończy mi się 26.11.2017, czyli za ok. 23 dni. 

I normalnie w umowie napisać, że "z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia"? I czy mogę ją złożyć np. jutro w punkcie Plusa lub Polsatu?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa Ci się nie kończy. Jeśli jej nie wypowiesz, to będzie kontynuowana na czas nieokreślony na dotychczasowych warunkach.

Tak, wypowiadasz umowę z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Tak, możesz (a nawet wskazane) złożyć w punkcie CP lub Plusa. Jak już to zrobisz to dzwonisz do DUK najwcześniej godzinę po złożeniu pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie wypowiem i i przedłuży mi sie umowa na czas nieokreslony na dotychczasowych warunkach to chyba lepiej, tzn. lepiej, bo taniej. Obecnie jeszcze mam:

 

-Pakiet Familijny Max HD

-Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Katalog treści online

-Evobox  + 2x multiroom

za 89,99 zł.

 

A jak dzwonili z propozycją to propozycja tego samego była za 99,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 20:00 złożyłem wypowiedzenie w APS, dziś chwila po 9:00 umowa przedłużona. 12/3, Premium Max. Obecna umowa obowiązywała do 23.05.2018.
Poszło gładko i przyjemnie.

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis podanych godzin w poście. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD i multiroom, kończy się 13.11. Właśnie złożyłem wypowiedzenie. Interesuje mnie przedłużenie umowy na jak najkrótszy, czas najlepiej 12 miesięcy. Interesuje mnie pakiet Rodzinny + Eleven i jak się da to Sport HD. Jak myślicie, co można ugrać? I czy lepiej wymienić dekodery, czy zostać przy tych? 

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długą masz obecną umowę? Jeśli na 15 miesięcy lub dłuższą to spokojnie możesz teraz dostać umowę na 12 miesięcy. Do tego 3 miesiące gratis bez wymiany dekodera na inny model lub 1 miesiąc gratis z wymianą dekodera.

Jeśli jednak obecnie masz umowę na 12 miesięcy to kolejnej z rzędu na 12 miesięcy nie dostaniesz. Wówczas już umowa na minimum 15 miesięcy.

Poczytaj sobie też kilka, kilkanaście ostatnich stron niniejszego wątku. Oferty przedłużeniowe Cyfrowego Polsatu są tutaj na bieżąco podawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taki pakiet Rodzinny + Sport + Eleven? Obecną umowę miałem na 24 m-ce, więc teraz chcę na 12, bez wymiany dekoderów.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawczak9

Ta opcja Rodzinny + Cinemax + Eleven w cenie 29,99 zł dostępna jest przy umowie na 24 miesiące i 6 gratis.
Ewentualnie, jeżeli zależy Ci na 12 miesięcznej współpracy, proponowałbym takie rozwiązanie:
Pakiet Rodzinny w cenie 9,99 zł + Eleven na czas nieokreślony w cenie 15 zł. Razem wyjdzie Cię to 25 zł i możesz dostać to przy umowie na 12 miesięcy i pierwszy miesiąc gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Proszę o pomoc.

Obecnie mam SmartDom 2 z 'Super Ofertą' z 2014 roku już jako umowa na czas nieokreślony:

Cyfrowy Polsat: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD jako umowa uprawniająca do zniżek za 59,90 zł + karta PCMCIA.

Internet w Plusie za 50% ceny.

Telefon w Plusie ze zniżką 38,99 zł, czyli za 1 zł miesięcznie.

 

W ramach przedłużenia umowy zaproponowano:

Umowę na 29, w tym 6 miesięcy gratis za 59,99 na  Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + On The Go + VOD na 6 miesięcy gratis + HBO miesiąc gratis, później za 30 zł.

 

Czy zaproponowane warunki są optymalne, czy też można wynegocjować coś lepszego lub tańszego?

Czy w cenie abonamentu mogę uzyskać dodatkowo wymianę modułu CAM CI+ PCMCIA na dekoder Evobox PVR bez dodatkowej comiesięcznej opłaty?

Konsultant z DUK stwierdził, że aby utrzymać obecny SmartDom2 to aneks przedłużający musi być na kwotę obecnego zobowiązania, czyli min 59,90 zł, inaczej wypadnę ze SmartDom2 ze zniżką na trzecią usługę w wysokości 38,99 zł. Czy to prawda ?

 

 

Pozdrawiam,

Mirek

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek 76

 

A złożyłes wypowiedzenie? Bo ta ofertę oczywiście nie jest optymalna, tak naprawdę to podstawowa oferta.

Jezeli zależy Ci na dłuższej umowie to możesz dostać umowę na 24 miesiące i 6 miesięcy gratis. Ale najkorzystniejsza będzie dla Ciebie umowa na 12 miesięcy i 3 gratis.

Przy wymianie sprzętu umowa może być na 24 miesiące i 4 gratis lub 15 miesięcy i 1 gratis. Dodatkowo za Evobox dojdzie Ci 5zl czynszu.

Co do progu cenowego, musisz zachować kwotę 49,99zl żeby rabaty były utrzymane.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...