Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie widnieje zapis ze masz abonament za 69,90 (ipla + VOD jak wlaczysz za 79.90) bo 10zl kosztuje dekoder tutaj.

Nie wiem czemu placisz mniej, szczegolnie ze to produkt uprawniajacy do znizek w smartdomie.

Moze ktos sie pomylil i dostalas(bo gdzies widzialem forme zenska) rabat 20zl.

Dosyc dziwna sprawa ale poki co na Twoja korzysc :P.

Nie potrafie pomoc.

Co nie zmienia faktu ze za 2 miesiace mozesz isc juz zlozyc wypowiedzenie lub je wyslac i skorzystac z nowych ofert z miesiacami gratisowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, bo posiadam obecnie pakiet Familijny Max HD za który płacę 49,99 zł, bo rok temu jak przedłużałem nie było jeszcze tak dużych promocji. Obecnie do końca umowy mam 6 miesięcy, a chciałbym przejść Premium MAX za 49,99 zł (mam internet w CP i telefon w Plusie). Czy będzie już możliwa teraz zmiana na wyższy pakiet i przy tym dostanę 6 miesięcy za darmo, czy muszę jeszcze czekać? ( jeśli tak to ile?)  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teść ma teraz Familijny Max HD umowa na 29 zostało 13 miesięcy, dekoder HD5000. Chciałby zwiększyć pakiet na Premium Max z HBO GO i On The Go bez VOD i dobrać jeden multirom. Będzie płacił 99.99 + 5 za multirom? I jednorazowo 29 za drugi dekoder? Czy może liczyć na coś innego? Jaki drugi dekoder można otrzymać? Jaki brać? W ramach tej umowy czy trzeba będzie podpisać na dłuższy okres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium - Familijny MAX, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO.

Premium MAX - Familijny MAX, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, Eleven Sports, CP GO

(+ odchodzace warianty od tych z Pakietem VOD).

Dlatego sie zastanow czy zalezy Ci na 2 Kanalach Eleven Sports. 

Bo jak nie, to weź: Premium - Familijny MAX, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO za 79,99 i dokup usluge(od razu musisz, pozniej sie nie da) CP GO za 5 zl, czyli to by bylo 84.99 za pakiet.

Zostalo CI 13 miesiecy wiec oferty z miesiacami gratisowymi nie dostaniesz, bo takowe mozesz uzyskac 6 miesiecy przed zakonczeniem podstawowego okresu umowy.

Chcesz dolozyc MULTIROOM -> musisz zaaneksowac umowe(przedluzyc ja na jakis okres), nie wiem czy beda dostepne juz 15miesieczne umowy dla Ciebie.

Przy tych pakietach Premium i Premium MAX, mozesz dobrac sobie Dekoder glowny Evobox(ceny masz podane powyzej aktywacji itp).

Dekoder na MR zalezne od stanu na magazynie/APS HD2000,HD3000,HD5000,HD5500s celuj w tego ostatniego, jak nie bedzie to kolejno od prawej do lewej strony.

HD2000 i HD3000 zbyt wiele sie nie roznia, HD5000 i HD5500s tak samo.
Natomiast miedzy HD2000/HD3000 a HD5000/HD5500s jest spora roznica np. to ze dekoder ma wyswietlacz.

Ceny co podales sie zgadzaja i przy pakiecie PREMIUM jak i PREMIUM MAX.

 

Najkorzystniej cenowo dla Ciebie... byloby zaczekanie jeszcze 7miesiecy i uzyskanie oferty z miesiacami gratisowymi, gdy miesiace gratisowe to tez nie placisz za Multiroom(miesiecznie), no i masz mozliwosc krotszej umowy.

 

Reasumujac.

 

Premium MAX 99,99 +5zl Multiroom, jednorazowo 29 za drugi dekoder(aktywacja).

Pomysl o wymianie glownego dekodera na EVOBOXA, a ten co obecnie masz HD5000 przeniesienie go na multiroom.

Wtedy unikniesz oplaty aktywacyjnej za multirooma(29zl piechota nie chodzi).

 

;)

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu laikrogan-czy podczas negocjacji o internet moge wystapic o umowe korzystna dla siebie-powiedzmy 30zl.za40gb+lte bez limitu w abonamencie na czas nieokreslony

mam smartdom a negocjacje o tv. beda za 4 miesiace

zalezy mi bardziej na telewizji dlatego chce miec pewnosc-w razie klopotow rezygnuje z interneu

-po rezygnacji z internetu biore tv jakie chce a pozniej powracam do smartdom z nowym internetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie widnieje zapis ze masz abonament za 69,90 (ipla + VOD jak wlaczysz za 79.90) bo 10zl kosztuje dekoder tutaj.

Nie wiem czemu placisz mniej, szczegolnie ze to produkt uprawniajacy do znizek w smartdomie.

Moze ktos sie pomylil i dostalas(bo gdzies widzialem forme zenska) rabat 20zl.

Dosyc dziwna sprawa ale poki co na Twoja korzysc :P.

Nie potrafie pomoc.

Co nie zmienia faktu ze za 2 miesiace mozesz isc juz zlozyc wypowiedzenie lub je wyslac i skorzystac z nowych ofert z miesiacami gratisowymi.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Najśmieszniejsze jest to, że dopiero kilka miesięcy temu wyłączyłam Iplę i w ICOK cena zmieniła się z 79,90 na 69,90, ale cały czas bez zmian płaciliśmy 49,90.  Właśnie dlatego wszystko już teraz czytam i się szykuję, by za dwa miesiące złożyć wypowiedzenie. Pytałam dlatego, że nie wiedziałam w związku z tym na jaki pakiet się decydować przez to, że są takie rozbieżności w cenach i informacji ICOK w moim przypadku. Zobaczę najwyżej, co powie DUK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatryKW
Zrozumialem z postu ze nie masz smartdomu i chcialbys skorzystac.

A wiec odpowiedz brzmi przeczytaj ostatnie 30  stron bedziesz miec odpowiedz.

Dzis wyjatek...

 

Tak mozesz juz teraz skorzystac z nowych ofert(o ile to 6 ms przed zakonczeniem okresu podstawowego), dostepne beda miesiace gratisowe juz.

Oferty to:

29/8gratisowych, 24/8 gratisowych, 15/5 gratisowych, 12/5 gratisowych.

 

Nie stracisz rabatu bo juz masz go przyznane i NIE ZMNIEJSZASZ ZOBOWIAZANIA.

Pakiet? Analogicznie do mojego postu, jak chcesz eleveny to ten za 99,99.

Jak nie taniej Ci wyjdzie ten premium + osobno dokupienie CP GO.

Jesli wybierzesz opcje 29/8gratisowych lub 24/8 gratisowych... mozliwe jest ze uzyskasz CP GO za darmo(ale to nie pewne), przy krotszych aneksach zapomnij.

Skoro chcesz dobrac MR to tylko interesuje Cie oplata 29zl aktywacyjna + 5zl miesiecznie do rachunku(mr nie rabatowany).

Jesli wybierzesz zmiane dekodera glownego, na evoboxa to 49zl aktywacja + brak czynszu, a ten obecny HD5000 popros zeby byl Twoim multiroomem(unikniesz wtedy oplaty aktywacyjnej za MR).

Czemu w ogole pisze o tym evoboxie? Ano dlatego, ze jednak to duzo sprawniejszy dekoder, ponadto ma mozliwosc nagrywania i inne bajery.

Jesli wymienisz dekoder glowny to wtedy uzyskujesz 2 miesiace darmowych mniej.


tu laikrogan-czy podczas negocjacji o internet moge wystapic o umowe korzystna dla siebie-powiedzmy 30zl.za40gb+lte bez limitu w abonamencie na czas nieokreslony

mam smartdom a negocjacje o tv. beda za 4 miesiace

zalezy mi bardziej na telewizji dlatego chce miec pewnosc-w razie klopotow rezygnuje z interneu

-po rezygnacji z internetu biore tv jakie chce a pozniej powracam do smartdom z nowym internetem

Zmniejszysz zobowiazanie finansowe = stracisz smartdom.

 

W tej cenie co masz uzyskasz wiecej GB niz obecnie, nie powiem Ci ile bo to zalezy od pakietu, ile placisz za sprzet itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie dotrwaj do rozwiązania umowy na Rodzinny HD i dopiero wtedy podpisz nową umowę. Tylko stracisz opcję "TV na próbę" w APS-ie.

Pochwalę się faktem, że CP "indywidualnie podszedł do klienta" i przyznał mi rabat jednocześnie zezwalając rozwiązać starą umowę. Przyjęli moje argumenty. Mam wszystko potwierdzone w korespondencji w ICOK. Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium - Familijny MAX, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO.

Premium MAX - Familijny MAX, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, Eleven Sports, CP GO

(+ odchodzace warianty od tych z Pakietem VOD).

Dlatego sie zastanow czy zalezy Ci na 2 Kanalach Eleven Sports.

Bo jak nie, to weź: Premium - Familijny MAX, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO za 79,99 i dokup usluge(od razu musisz, pozniej sie nie da) CP GO za 5 zl, czyli to by bylo 84.99 za pakiet.

Zostalo CI 13 miesiecy wiec oferty z miesiacami gratisowymi nie dostaniesz, bo takowe mozesz uzyskac 6 miesiecy przed zakonczeniem podstawowego okresu umowy.

Chcesz dolozyc MULTIROOM -> musisz zaaneksowac umowe(przedluzyc ja na jakis okres), nie wiem czy beda dostepne juz 15miesieczne umowy dla Ciebie.

Przy tych pakietach Premium i Premium MAX, mozesz dobrac sobie Dekoder glowny Evobox(ceny masz podane powyzej aktywacji itp).

Dekoder na MR zalezne od stanu na magazynie/APS HD2000,HD3000,HD5000,HD5500s celuj w tego ostatniego, jak nie bedzie to kolejno od prawej do lewej strony.

HD2000 i HD3000 zbyt wiele sie nie roznia, HD5000 i HD5500s tak samo.

Natomiast miedzy HD2000/HD3000 a HD5000/HD5500s jest spora roznica np. to ze dekoder ma wyswietlacz.

Ceny co podales sie zgadzaja i przy pakiecie PREMIUM jak i PREMIUM MAX.

 

Najkorzystniej cenowo dla Ciebie... byloby zaczekanie jeszcze 7miesiecy i uzyskanie oferty z miesiacami gratisowymi, gdy miesiace gratisowe to tez nie placisz za Multiroom(miesiecznie), no i masz mozliwosc krotszej umowy.

 

Reasumujac.

 

Premium MAX 99,99 +5zl Multiroom, jednorazowo 29 za drugi dekoder(aktywacja).

Pomysl o wymianie glownego dekodera na EVOBOXA, a ten co obecnie masz HD5000 przeniesienie go na multiroom.

Wtedy unikniesz oplaty aktywacyjnej za multirooma(29zl piechota nie chodzi).

 

;)

Dzięki za podpowiedź. Czekanie nie wchodziło w grę bo wczoraj zakończyłem współpracę z NC+.

Mając 14 miesięcy do końca umowy po dzisiejszej wizycie w APS teść dostał Premium MAX + multirom za 104.99 + Evoboxa za 49 na 15 miesięcy od dziś. HD5000 został do multirooma. Evobox dla mnie:-) A chodzenie z kartą to nic w porównaniu z podwyżkami w NC+:-) Podejście CP do klienta tym razem górą:-)

Edytowane przez aariius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pochwalę się faktem, że CP "indywidualnie podszedł do klienta" i przyznał mi rabat jednocześnie zezwalając rozwiązać starą umowę. Przyjęli moje argumenty. Mam wszystko potwierdzone w korespondencji w ICOK.

Czyli jednak dobrze poleciłem Ci kontakt z ICOK :) Fajnie, że się udało. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam pakiet Familijny Max HD.Do końca umowy pozostało mi 5 miesięcy.Byłem dzisiaj w APS'ie aby złożyć wypowiedzenie.Gostek coś straszył karą,mówił,że trzeba złożyć przed końcem 1 miesiąca do końca umowy.Interesuje mnie pakiet Premium - Familijny MAX, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO i usluga CP GO za 5 zl,wymiana dekodera na evo(49zł;),w tym,że posiadany dekoder chciałbym jako multi(uniknę opłaty 29zł).Umowa oczywiście 15/3

I teraz pytanie:

1.Czy ten pakiet premium jest za 79.99zł +5(CP GO)+5(multi) czy tak jak na stronie CP za 89.99zł+5+5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej kary się nie obawiaj, miałem identyczną sytuację i koleś się zaklinał, że najwcześniej miesiąc przed końcem umowy i co? - 6 dni później miałem nową i umowę z wymianą na evo. Co do ceny 79.99 to chyba była cena w promocji HappyHours która co jakiś czas pojawia się na stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żadne straszenie tylko trzeba zwrócić na kontekst sytuacji:

- samo wypowiedzenie umowy przed końcem umowy wiąże się z karą (skutek rozwiązania na koniec okresu rozliczeniowego)

- samo wypowiedzenie umowy przed końcem umowy z zaznaczeniem, że ma to nastąpić z końcem Okresu Podstawowego umowy nie wiąże się z karą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żadne straszenie tylko trzeba zwrócić na kontekst sytuacji:

- samo wypowiedzenie umowy przed końcem umowy wiąże się z karą (skutek rozwiązania na koniec okresu rozliczeniowego)

- samo wypowiedzenie umowy przed końcem umowy z zaznaczeniem, że ma to nastąpić z końcem Okresu Podstawowego umowy nie wiąże się z karą

Proste jak drut,ale to musi rozumieć też caban z APSu a niestety nie każdy ma komórki mózgowe rozwinięte w sposób zadowalający-

wiem co mówię bo też takiego "fachowca" jak @Nocny jastrząb spotkałem rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...