Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teściowa posiada umowę do kwietnia 2017 roku na Mini HD. Ma Sagemcoma, za którego płaci 5 zł czynszu. Pewnie będzie chciała podobny, niski pakiet. Czy jest jakaś możliwość zniesienia czynszu za dekoder bez jego wymiany? Czy opcje 12/5 i 15/5 po wypowiedzeniu działają przy niskich pakietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Obecnie posiadam Familijny Max HD + Cinemax + Sport + Film z multiroom'em i płacę za to 64,9 zł. Podobno nie da się przedłużyć umowy na podobnych warunkach przy okazji zmieniając moduł na Evoboksa, co oznacza że mój abonament wynosiłby o 10 zł więcej, co wynika z faktu opłaty za multiroom 10 zł/m-c przy tej opcji; cena udostępnienia Evoboksa jest oczywista. Mało opłacalne dla mnie rozwiązanie...

 

Dostałem też ofertę z tym co wyżej plus HBO za 94,99 zł miesięcznie w opcji 15/5, czyli średnio 63,33 zł/m-c. Niby nie bardzo jest nad czym dyskutować, ale pytanie czy da się coś jeszcze wyciągnąć i czy na pewno przedstawiona przeze mnie wyżej sytuacja jest prawdziwa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie na Evoboxa nie dostaniesz 5 miesiecy, a 3 przy krotkiej umowie, wiec srednia policz przy 3 miesiacach.

"Gdyby nie to, że i tak chcę zmienić moduł na Evoboksa to może umowa leciałaby sobie na czas nieokreślony..."

Wg. mnie i pewnie 99% osob, ktore korzystaja z tej metody... to glupota. A o czym mowa ? A no o metodzie przedluzania umowy wczesniej i oszczedzaniu na tym maksymalnie, sprawdz sobie... byla opisywana tutaj kilkukrotnie w ciagu ostatnich 20-30 stron (zajmie to 5min).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to konsultantka wprowadziła mnie w błąd? Jak byk pamiętam 5 miesięcy i jej obliczenia, że średnio wyjdzie 63,33. To nawet jak wyjdzie tak jak piszesz (3 miesiące) to cena z HBO i tak wychodzi podoba jak warunki, które proponowała przy obecnie posiadanym pakiecie (Max HD, FIlm, Sport i Cinemax z multiroomem plus Evobox).

 

O metodzie czytałem, pamiętam :) choć nie wiem czy za kilka miesięcy nie zapomnę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy możecie to potwierdzić.

 

Umowa na pakiet Familijny Max HD z opcją elastyczności do pakietu Familijny HD, pozostały czas do jej końca to 6 miesięcy, oczywiście złożone wypowiedzenie i oczekiwanie na kontakt z DUK.

 

Oczekiwania co do nowej umowy to zejście z pakietami trochę niżej: Familijny HD z opcją elastyczności do pakietu Rodzinny HD, no i 12/5 lub 15/5.

 

Dziś magiczny telefon i przedstawienie swojego żądania na co Pani mówi, że gdy chcemy zmniejszyć zobowiązanie to można to uczynić dopiero na 4 miesiące przed zakończeniem obecnej umowy.

 

Czy to prawda czy załadowano w bambuko członka mojej rodziny?

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie siostra zgodziła się na utrzymanie Familijny Max HD/Familijny HD, bo dostała od razu umowę na 12 miesięcy z czego 5 miesięcy za 0 zł. Myślała, że dostanie pierw 15/5, bo wcześniejsza umowa była 29/9.

 

Czyli chcąc zawrzeć nową umowę z niższym abonamentem musimy złożyć wypowiedzenie dopiero na 4 miesiące przed zakończeniem dotychczasowej umowy.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze was zapytam, bo siostrzeniec ma umowę, która była na 15/5 i w poniedziałek będzie 6 miesięcy do jej zakończenia, oczywiście nie omieszka wysłać wypowiedzenia.

Była to umowa z najniższym zobowiązaniem pakiet Familijny Max HD, a zobowiązanie najwyższe to pakiet Familijny Max HD + pakiet Sport HD + Film HD, teraz chciałby ją przedłużyć oczywiście na 12/5 ale dodając do pakietu Familijny Max HD tylko pakiet HBO HD. To w tym przypadku też trzeba czekać do 4 miesięcy do zakończenia umowy?

 

Jak by to finansowo wyglądało? 49,99 zł + 20 zł za pakiet HBO ?

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przedłużając umowę na Familijny Max HD + Cinemax + Sport + Film + multiroom za 69,99 w konfiguracji 15/5 można dostać promocyjnie HBO na miesiąc gratis?

Mozesz poprosic o wlaczenie 1 ms HBO na czas nieokreslony ale wtedy musisz sam o tym pamietac zeby wylaczyc inaczej jest naliczona oplaca 25 lub 30zl(nie pamietam ile) za kazdy nastepny miesiac.

Ja jeszcze was zapytam, bo siostrzeniec ma umowę, która była na 15/5 i w poniedziałek będzie 6 miesięcy do jej zakończenia, oczywiście nie omieszka wysłać wypowiedzenia.

Była to umowa z najniższym zobowiązaniem pakiet Familijny Max HD, a zobowiązanie najwyższe to pakiet Familijny Max HD + pakiet Sport HD + Film HD, teraz chciałby ją przedłużyć oczywiście na 12/5 ale dodając do pakietu Familijny Max HD tylko pakiet HBO HD. To w tym przypadku też trzeba czekać do 4 miesięcy do zakończenia umowy?

 

Jak by to finansowo wyglądało? 49,99 zł + 20 zł za pakiet HBO ?

Bodajze instnieje pakiet Familijny Max HD + HBO HD/HBO GO+ Cinemax HD za 69.99 (to by bylo minimalne zobowiazanie).

Istnieje rowniez z tego co wiem

Familijny HD(familijny, nie familijny max) + HBO HD/HBO GO za 59,99(w minimalnym z mozliwoscia wlaczenia Familijny Max HD +HBO HD/HBO GO za 69.99

 

Byc moze ktorys z tych pakietow dostepny jest jedynie w wersji 24/29 miesiecy, nie wiem.

 

Natomiast jak widac za ta sama cene mozna miec Cinemaxy rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kyczniker,mam pytanie do Ciebie-obecnie mam od sierpnia przedłużoną umowę 12/5 na Familijny MAX HD,Sport HD,Cinemax HD,FilmHD 59,99 pln+ 2 multiroomy 15 pln,razem 74,99pln.Gdybym chciał teraz przejść/podwyższyć pakiet do Premium MAX za 99,99 pln, to mogę liczyć na cenę za multiroomy 10 pln? I czy nie będzie się to wiązało z wydłużeniem/zmienieniem dotychczasowej umowy? Oczywiście bez żadnych wymian dekoderów,bo nie wiem jak to "ugryżć".

Edytowane przez karol6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal @swojadroga, stracisz te miesiace gratisowe a obecnie nie dostaniesz aneksu z miesiacami gratisowymi(bo za wczesnie), polecam poczekac az miesiace gratisowe sie skoncza, oplacic 1 lub 3 rachunki(nie pamietam umowy czy miales na 12 czy 15) i skorzystac wtedy dopiero.

A obecnie albo dokup sobie eleveny na czas nieokreslony -> 15zl

albo hbo hd/hbo go i cinemaxy na czas nieokreslony -> 25zl(chyba tyle?)

zalezy co tam Cie interesuje.

Maly to bedzie koszt zwazywszy na to ze i tak nic nie placisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @swojadroga i @ kyczniker.W takim razie dokupię eleveny(cinemaxy mam,umowa 12/5).Czytałem o multiromach,rozumiem,że jak sugerujecie przy nowym aneksie jak zwiększę pakiet np.na Premium MAX, to za 2 MR zapłacę 10pln a nie jak teraz 15pln,przynajmniej tak jest nawet na stronie CP dla nowych klientów.

Edytowane przez karol6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do posta z przed kilku stron o tym ze z CP można więcej chyba pisał @kyczniker poszedłem za tą radą i ... "otwierając oczy niedowiarkom"... w zeszłym tygodniu przedłużyłem umowę po wypowiedzeniu ze względu ....na brak kanału fight club ..... jak .... sporo zachodu ale z dobrym skutkiem co najważniejsze ... w skrócie :

1. Nie czytałem forum do 15.08 moja wina

2. Wypowiedzenie niby napisane 28.08 ale zostawiłem żonie do wysłania co też uczyniła chyba 10.09 ( ...naprawde wysłałam następnego dnia....)

3. Wypowiedzenie zarejestrowane 21.09 ale odrzucone i przyjęte jako zerwanie umowy. ....

4. Reklamacja z mojej strony

5.dziwne telefony z DOK ze np ...ich to nie obchodzi co ja reklamuje .... ze nie muszą mnie informować... że niby tak dzwonią bo mi się umowa kończy za kilka msc i dadzą mi umowę na 29 msc.... ale co najdziwniejsze brak pisemnej odpowiedzi na reklamację. ... i tak chyba 8 telefonów odebrałem a kilka prób dziennie. ...

6.po 5 dniach jak w końcu wróciłem do domu i juz wiedziałem ze sporo winy po mojej stronie. .. tel z duk. .. pan kumaty " ja mam od tego prowizję ale nie mogę bo DOK juz tu się uparł. ... to podziękowałem "......

7. po 15 minutach tel załatwione 12/5

Słaby skrót ale dzięki wszystkim z forum jeszcze raz a zwłaszcza specjalistom za ich bezmiar cierpliwości

 

wytapane przez 910C

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myślicie, że jest możliwość wynegocjowania takiej umowy?

 

Zobowiązanie minimalne: Familijny Max HD,

 

Zobowiązanie maksymalne: Familijny Max HD + HBO HD/HBO GO+ Cinemax HD za 69.99 zł?

 

Obecna umowa 15/5, do jej zakończenia zostało 6 miesięcy. Wypowiedzenie wysłane i teraz oczekiwanie na umowę 12/5. Czy w takiej konfiguracji przejdzie?

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...