Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje bardzo za odpowiedz :) 

 

O tych Elevenach slyszalem od konsultanta z DUK (swoja droga byl bardzo sympatyczny i rzeczowy i sam nawet mi wspomnial ze po 7 miesiacach moge juz pisac wypowiedzenie ;)). Ojcu akurat sie to raczej nie przyda, wiec pewnie zostane przy reszcie kanalow sportowych. Opcja 12/5 jest o tyle kuszaca, ze tak naprawde tylko 2 miesiace sa platne, wiec mocno zastanawiam sie nad wzieciem duzo wiekszego pakietu (np taki Familijny Max HD ze sportem). Czy przy obecnym abonamencie cos takiego byloby mozliwe? I rozumiem ze wypowiedzenie mozna juz spokojnie skladac?

 

 

Co do mojej nowej umowy - troche zaluje ze nie wzialem multiroomu :/ Sadzilem ze te 10zl sa placone bez wzgledu na czas promocyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, w marcu przyszłego roku kończy mi się umowa na telewizję od CP. Obecnie płacę 70 zł za pakiet Familijny Max HD+ SPORT= CINEMAX+ FILM do tego 15 za multiroom i 15 za eleveny. Co najlepiej zrobić by mieć korzystniejsze warunki? Napisać wypowiedzenie jak tak to kiedy? Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z umowami typu 15/5, 12/5? Jakie warunki mogę ugrac z CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w marcu przyszłego roku kończy mi się umowa na telewizję od CP. Obecnie płacę 70 zł za pakiet Familijny Max HD+ SPORT= CINEMAX+ FILM do tego 15 za multiroom i 15 za eleveny. Co najlepiej zrobić by mieć korzystniejsze warunki? Napisać wypowiedzenie jak tak to kiedy? Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z umowami typu 15/5, 12/5? Jakie warunki mogę ugrac z CP?

Wypowiedzenie możesz złożyć już teraz z zaznaczeniem, że wypowiadasz z końcem okresu podstawowego umowy (poszukaj wzoru w necie/na forum).

Ciekawe oferty powinny być już dostępne w październiku/listopadzie.

12/5 15/5 oznaczają pierwsze - długość umowy 12 lub 15 miesięcy, drugie - 5 - ilość darmowych miesięcy.

Jeśli obecnie masz umowę dłuższą, niż 12-miesięczną, możesz dostać umowę w wariancie 12/5 (ale musisz trochę o nią powalczyć z konsultantem).

 

Co możesz ugrać? Zależy, co jak chcesz optymalizować. Możesz powiększyć pakiet w obecnych pieniądzach, albo ograniczyć opłaty do obecnego pakietu. Jeśli to pierwsze, to za 99,99 możesz dostać pakiet premium max (to co masz + HBO/HBO GO oraz CP on the GO) + multiroom płatny 5PLN za sztukę, więc całość zamyka się w 105 złotych (obecnie płacisz prawie 100).

W okresie darmowym nie płacisz ani za eleveny, ani za MR.

 

Ewentualnie, pakiet który posiadasz jest w cenie 59,99, MR bodajże może być za 10 PLN (tutaj mnie @swojadroga poprawi, jeśli kłamię, ja mając ten pakiet miałem darmowy MR z promocji), eleveny płatne 15, jak obecnie na czas nieokreślony, płatne również w okresie darmowym.

Sam zdecyduj, co bardziej Ci pasuje.

Jeszcze jest opcja Premium HD za 79,99 (to, co premium max, tylko bez eleven i CP on the GO), nieopłacalne, jeśli zależy CI na elevenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Za 2 miesiące kończy mi się umowa z CP. Chciałem wziąć u nich internet domowy LTE z tą anteną na dachu ( odu czy jak jej tam  :) ), mam teraz abonament za 39.90. Czy można to ugrać jakoś inaczej z racji tego iż jestem stałym abonentem ich?  niż podnosić abonament na 49,90 + ten internet domowy LTE za 40zł w sumie po tych rabatach smart dom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możesz ugrać? Zależy, co jak chcesz optymalizować. Możesz powiększyć pakiet w obecnych pieniądzach, albo ograniczyć opłaty do obecnego pakietu. Jeśli to pierwsze, to za 99,99 możesz dostać pakiet premium max (to co masz + HBO/HBO GO oraz CP on the GO) + multiroom płatny 5PLN za sztukę, więc całość zamyka się w 105 złotych (obecnie płacisz prawie 100).Cie

 

Ciekawe info, czyli dla górnych pakietów dużo nie da się ugrać w porównaniu ze świeżym klientem? Z tego co widzę to nowy za 99,99zł dostaje właśnie Premium Max wraz z HBO+Eleven+CP GO+HBO Go+Evobox.

 

Czyli w tym momencie cel podpisania nowej umowy (zamiast lecieć na bezterminie) to wywalczenie X darmowych miesięcy, natomiast reszta (pakiety, całkowita cena) zostaje tak jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy na czym ci zależy i co masz aktualnie w ofercie.

 

Mogłeś złożyć wypowiedzenie w sierpniu ze względu na wycofanie kanały FightKlub z oferty Polsatu. Rozwiązać umowę bez kary albo dostać przedłużenie umowy na przykład 5 bezpłatnych 12 miesięcy płatnych.

Różne opcje w zależności od podejścia do sprawy negocjacji

 

Mi na przykład zależało na pakiecie kanałów Polsat Viasat do tego Sundance HD i History bo resztę mam z oferty NC+ co mnie interesuje,

Mam pakiet Mini HD za 9,99zł - 5 miesięcy za 0 zł ( gratis pakiet Rodzinny ) i 10 miesięcy po 14,99 zł czyli średnia 9.99 zł. Choć mogłem powalczyć o pakiet Mini HD za 4.99 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto kontynuować umowę, zamiast ciągnąć do końca okresu podstawowego i zawierać nową na 24 miesiące ze strony. Jako przedłużenie dostaniesz ten sam pakiet Premium Max co nowi, ale na 15 miesięcy z 3 pierwszymi gratis i dekoderem Evobox. Bez Evobox-a (zachowując dotychczasowy dekoder) miesięcy gratis będziesz miał 5 i umowę na 12 miesięcy. Zawsze przedłużając umowę anulujesz miesiące dotychczasowej umowy. Teraz weź kalkulator do ręki i licz, który wariant Cię będzie mniej kosztował. 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Za 2 miesiące kończy mi się umowa z CP. Chciałem wziąć u nich internet domowy LTE z tą anteną na dachu ( odu czy jak jej tam :) ), mam teraz abonament za 39.90. Czy można to ugrać jakoś inaczej z racji tego iż jestem stałym abonentem ich? niż podnosić abonament na 49,90 + ten internet domowy LTE za 40zł w sumie po tych rabatach smart dom ?

Musisz zapytać w salonie. Dla obecnych klientów o ile pamiętam starczy 39.90. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na przykład zależało na pakiecie kanałów Polsat Viasat do tego Sundance HD i History bo resztę mam z oferty NC+ co mnie interesuje,

Mam pakiet Mini HD za 9,99zł - 5 miesięcy za 0 zł ( gratis pakiet Rodzinny ) i 10 miesięcy po 14,99 zł czyli średnia 9.99 zł. Choć mogłem powalczyć o pakiet Mini HD za 4.99 zł :mrgreen:

Wszystkie te kanały masz już w nc+.

 

 

Zawsze warto kontynuować umowę, zamiast ciągnąć do końca okresu podstawowego i zawierać nową na 24 miesiące ze strony. Jako przedłużenie dostaniesz ten sam pakiet Premium Max co nowi, ale na 15 miesięcy z 3 pierwszymi gratis i dekoderem Evobox. Bez Evobox-a (zachowując dotychczasowy dekoder) miesięcy gratis będziesz miał 5 i umowę na 12 miesięcy. Zawsze przedłużając umowę anulujesz miesiące dotychczasowej umowy. Teraz weź kalkulator do ręki i licz, który wariant Cię będzie mniej kosztował.

Nie zawsze. Ja myślałem o podpięciu umowy z CP do Smartdomu i zdecydowanie lepsze warunki są przy zerwaniu starej i wzięciu nowej. Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24 wziąłeś kalkulator do ręki i policzyłeś dokładnie? W SmartDOM przy TV jako druga usługa zapłacisz przez 24 miesiące 900zł. Przedłużając umowę bez wymiany dekodera zapłacisz przez 2 lata 700zł. Z wymianą dekodera - 900zł. 

Gdyby jeszcze uwzględnić w pierwszym wypadku konieczność opłacenia abonamentu do końca okresu podstawowego umowy, to różnica wyjdzie jeszcze większa na niekorzyść SmartDOM w tym wariancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Z gory sorrki za podejrzewam wciaz powtarzajace sie pytanie, ale jakos nie moge tego ogarnac.

 

Aktualnie jade na bezterminowej umowie Familijny HD + sport HD (byla umowa 15/5) za 59.99zl, do umowy podlaczylem telefon od Plusa (SmartDom, nie wiem ktora wersja) i wlasnie minelo 24 miesiace i tez jade na bezterminowej umowie (50 % rabatu czyli 24,99 zl).

 

Do tego chce dorzucic 3 usluge , internet.

Prosze powiedzcie mi jak mam skladac wypowiedzenia, zeby zalapac sie na SmartDom i jakie warunki mozna dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24 wziąłeś kalkulator do ręki i policzyłeś dokładnie? W SmartDOM przy TV jako druga usługa zapłacisz przez 24 miesiące 900zł. Przedłużając umowę bez wymiany dekodera zapłacisz przez 2 lata 700zł. Z wymianą dekodera - 900zł. 

Gdyby jeszcze uwzględnić w pierwszym wypadku konieczność opłacenia abonamentu do końca okresu podstawowego umowy, to różnica wyjdzie jeszcze większa na niekorzyść SmartDOM w tym wariancie.

Umowę rozważam tylko z pakietem Premium Max.

Propozycja (przedłużeniowa) przy uruchomieniu w Smart Dom: umowa na 29 miesięcy (bez darmowych) 29x55 zł + 49 zł za aktywację + 18 zł kurier (!) 1662 zł.

Propozycja dla nowych klientów: umowa na 24 miesiące z czego 6 gratis 18x55=990 zł + 49 zł za aktywację, razem 1034 zł.

 

Nie napisałem wcześniej, że zależałoby mi na wymianie dekodera na Evobox. Przy zwykłym aneksie 15/3, potem 12/5 może i wyszłoby ciekawie ale nie ma możliwości podpięcia takiej umowy pod Smart Dom - pierwsza z ulgą musi być na min. 24 miesiące.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę rozważam tylko z pakietem Premium Max.

Propozycja (przedłużeniowa) przy uruchomieniu w Smart Dom: umowa na 29 miesięcy (bez darmowych) 29x55 zł + 49 zł za aktywację + 18 zł kurier (!) 1662 zł.

Propozycja dla nowych klientów: umowa na 24 miesiące z czego 6 gratis 18x55=990 zł + 49 zł za aktywację, razem 1034 zł.

 

Nie napisałem wcześniej, że zależałoby mi na wymianie dekodera na Evobox. Przy zwykłym aneksie 15/3, potem 12/5 może i wyszłoby ciekawie ale nie ma możliwości podpięcia takiej umowy pod Smart Dom - pierwsza z ulgą musi być na min. 24 miesiące.

Idac tym tokiem rozumowania to i tak jak [beep] bedziesz miec umowe skoro to smartdom3.

Bo niektorzy maja rabat 48,90. na produkcie trzecim, a takiego obecnie juz nie ma.

A nie wiesz co przyniesie kolejna odslona smartdomu.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...