Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to przedłużyłem. Konsultant od razu zaproponował 15/5. Pakiet i cena bez zmian. Dodam tylko, że z poprzedniej umowy 12/5 zapłaciłem jedynie za 3 miesiące, czyli z pozostałych 4 zostałem zwolniony. :)

Jaka miła niespodzianka że strony Polsatu. Właśnie zadzwonił do mnie konsultant z którym 4 godziny temu przedłużyłem umowę i poinformował mnie, że nowa umowa wejdzie w życie już od najbliższego okresu rozliczeniowego czyli od jutra (wcześniej mówił, że nie jest to możliwe ze względów technicznych). Tak więc z poprzedniej umowy zapłaciłem jedynie za 2 miesiące, a zwolniono mnie aż z pięciu! :D Natomiast nadpłata przejdzie oczywiście na pierwszy płatny miesiąc nowej umowy. Fajnie. 6 dyszek w kieszeni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wysłałem wypowiedzenie TV 4mc naprzód.

Czy podobny numer mogę zrobić z Internetem? Wysyłam wypowiedzenie z zaznaczeniem że ze skutkiem po okresie promocji - czyli data X. Też można coś ugrać?

Edytowane przez blom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak umowa na 15 miesięcy z czego 5 miesięcy jest za 0 zł. Następna możliwa umowa 12/5. Doradzę Tobie wykorzystaj te 5 miesięcy Darmowych, następnie opłać 4-5 miesięcy i wyślij wypowiedzenie. otrzymasz ofertę 12/5 i znowu wykorzystaj 5 miesięcy Darmowych opłać 2 i wyślij wypowiedzenie.... następna umowę 15/5.... I tak w kółko..

W jaki sposób to się Cyfrowemu Polsatowi kalkuluje? Przecież to parę złociszy na miesiąc wychodzi. :) Może oni jakoś więcej siana od reklamowców dostają, jeżeli dużo abonentów mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po bardzo miłym kontakcie z pewną panią dowiedziałem się, że umowy krótszej, niż 24m dla mnie nie ma, dodatkowo opłata za dekoder na miesiąc 10zł. Robi się ciekawie, bo oferta zaczyna być mniej korzystna, niż dla nowych. :) Co telefon to ciekawszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż SiGi, mówiłem że się doigrasz ;)


W jaki sposób to się Cyfrowemu Polsatowi kalkuluje? Przecież to parę złociszy na miesiąc wychodzi. :) Może oni jakoś więcej siana od reklamowców dostają, jeżeli dużo abonentów mają?

Cyfrowy placi hajs nie od kazdego klienta tylko dany hajs.

Nawet jak ktos zaplaci 1 rachunek to i tak wyjda na tym na plusie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wysłałem wypowiedzenie TV 4mc naprzód.

Czy podobny numer mogę zrobić z Internetem? Wysyłam wypowiedzenie z zaznaczeniem że ze skutkiem po okresie promocji - czyli data X. Też można coś ugrać?

 

W usłudze Internet niestety to już tak nie działa. W ostatnim miesiącu dopiero dostaniesz oferty. Wypowiedzenie oczywiście możesz wysłać wcześniej, ale musi się tam znaleźć zwrot "z końcem okresu podstawowego umowy".

FMax HD +Sport +Film +Cinemax standardowa cena 59,90.

Na moje zdziwienie i podpowiedz ze na stronie dla nowych jest ta kwota mniejsza, Pani odpowiedziała że ona nie wie co jest na stronie, ma tylko to, co system pokazuje.

 

Albo Ty coś pomieszałeś, albo konsultantka. 10zł czynszu jest przy Familijnym Max HD + Film HD + Sport HD z minimalnym obowiązkiem na Familijny Max HD. Masz SmartDOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość na początek. :mrgreen: Przez siedem lat miałem Cyfrę+/nc+, ale w międzyczasie kupiłem sobie Cyfrowy Polsat, jak nc+ zaczęło ostro zdzierać i robić sobie jaja z klientów. Teraz mi zostało 5 miesięcy do końca umowy, ale Polsat mam w SmartDomie i płacę połowę abonamentu. I tu moje pytanie: czy jak teraz wyślę wypowiedzenie to jestem w stanie coś więcej ugrać mimo, że mam Polsat w SmartDomie? Pozdrawiam.

 

Mam podobną sytuację. Płacę 59 zł za Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax, a dzięki temu internet z Plusa mam za połowę ceny (25 zł). Umowę z CP zawarłem w grudniu 2015 r. na 24 m-ce, i przez pierwsze pół roku nic nie płaciłem. Teraz mam do Was pytanie, czy jeśli wypowiem umowę z powodu utraty FightBoxa, to uda mi się wynegocjować umowę 15/5 lub 12/5 z tym, co mam obecnie + Eleven + CP GO? Szczególnie zależałoby mi na CP GO, bo za Eleveny mogę już dopłacić. Drugie pytanie, czy w wypadku gdy to wynegocjuję, nadal będzie mi się naliczać rabat SmartDom na internecie z Plusa?

Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat mam CP. W styczniu dobrałem internet w Plusie w programie SmartDom. Miesiąc temu przedłużałem umowę z CP po wysłaniu wypowiedzenia. Uzyskałem 12/5 bez problemu, a rabat w Plusie nadal jest.

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam: 

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet Sport HD

Pakiet Film HD

Pakiet Cinemax HD

 

Dekoder podstawowy HD 7000 + multiroom z HD 5500, za wszystko w SmartDom płacę 49,99 zł miesięcznie. Zgodzą się po wypowiedzeniu na pozostanie przy cenie 49,99 zł miesięcznie z wymianą HD 7000 na evo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W usłudze Internet niestety to już tak nie działa. W ostatnim miesiącu dopiero dostaniesz oferty. Wypowiedzenie oczywiście możesz wysłać wcześniej, ale musi się tam znaleźć zwrot "z końcem okresu podstawowego umowy".

 

Nie jest to prawdą (chyba, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy się to zmieniło). Ja na kilka miesięcy wcześniej dostałem ofertę z CP po wypowiedzeniu, stara umowa została anulowana i ruszyły warunki nowej, co ciekawe, na czas nieoznaczony.

Sprawdziłem i ICOK, kiedy przedłużałem i zostały mi anulowane pełne 3 okresy rozliczeniowe starej umowy (przedłużyłem w 21 miesiącu trwania umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w kwestii możliwości wypowiedzenia umowy z powodu likwidacji kanału sportowego:

 

Mam Evoboxa + 2x HD5000 wzięte w kwietniu br. Pakiet Premium (HH). Umowa na 24 mies. Okres promocyjny do 10.2016 - potem za wszystko 90 zł. miesięcznie. Pytanie:

Czy jeśli złożę wypowiedzenie to mogę w negocjacjach przedłużyć okres promocyjny albo skrócić umowę?? Opłaca się składać wypowiedzenie?

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Kończy mi się bezpłatny okres. Chciałbym z Premium wskoczyć na Premium Max "bezpłatnie" . Jest już taka możliwość, żeby złożyć wypowiedzenie?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wypowiadać umowę w związku z wycofaniem Fightklub. Możliwość spadła mi jak z nieba, bo mój 5-letni Sagemcom zaczął odmawiać współpracy, a do końca obecnej umowy daleko (6 miesiąc z umowy 15/5).

Dotąd umowa Premium za 79,9 +5zł czynszu za Sagemcom. Chciałabym teraz wymienić na Evobox, ale nie podwyższać drastycznie opłat.

Czy możliwe jest uzyskanie darmowej aktywacji i braku czynszu za dekoder oraz ON THE GO za 0zł przy wyborze Premium za 89,99zł ? Kanały Eleven mnie nie interesują i nie chcę do nich dopłacać 10zł, ale CP GO już bardzo. Oczywiście chcę 15/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu och ach nie ma nic do rzeczy. Mam umowę na 24 miesiące w tym 8 m-cy bezpłatnie.pakiet Premium, aktualnie 6 miesiąc bezpłatny. Dlaczego nie wykorzystać okazji i przejść na pakiet Premium Max z nowymi miesiącami bezpłatnymi oraz dobraniem On the go. Tu się liczy rachunek ekonomiczny, a nie sentymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rodzicom kończy się umowa 20.08. Dzisiaj dzwonili z infolini i proponowali to samo czyli: Familijny MAX HD+SPORT HD+CINEMAX HD+FILM HD w cenie 59,99. Dorzuciła tylko jakieś VOD na 6mies free. Umowa na 29 miesięcy .Na moje pytanie odnośnie darmowych miesięcy przy przedłużaniu konsultantka stwierdziła iż nie ma czegoś takiego... Co można ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...