Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj telefon, ale chyba nie z DUK i propozycja 15 miesięcy 5 darmowych, 10 po 69,90 zł za familijny max HD, sport HD, cinemax HD i multiroom za 69,90 zł. Na pytanie o umowę 12/5 nie ma takiej,skoro teraz mam 15 to teraz musi być na 12. Idzie zejść z multiroom do 5 zł lub do 0zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bardziej opłacalne 15/5 czy nawet 12/5 :?:

Może być i taka opcja kolego

@kondziak, Polsat Sport i Polsat Sport Extra są niegwarantowane w Rodzinnym HD. Nie wiesz, kiedy wylecą, a jak wylecą, co nic nie zrobisz. Ja bym brał krótszą umowę.

Niegwarantowane? O ile mnie pamięć nie myli to są one w Rodzinnym już około 3 lata. Umowa może być i krótsza ale chce mieć jakieś miesiące gratisowe.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś ten przypis:

 

*Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: od Pakietu Rodzinnego HD - ATM Rozrywka, CNN, Comedy Central, History, Kino Polska, Nat Geo Wild, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat 2, TVN, TVN7, TVP1, TVP2, TTV, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TV4, VIVA Polska, od Pakietu Familijnego HD - AXN, Cartoon Network, Discovery Channel, Discovery Turbo Xtra, Discovery Science, Eurosport, FOX, ID, National Geographic Channel, TNT, TLC, TVN 24, TVN24 Biznes i Świat, TVN Turbo, TVN Style, od Pakietu Familijny Max HD - E!, Universal Channel, Nevela TV, Water Planet, od Pakietu Sport HD - Eurosport 2, Orange Sport, od pakietu Film HD - 13 ulica, Fox Comedy, Paramount Channel HD, SciFi Universal, Universal HD.

na stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=13&clientType=NEW_CLIENT? Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to niewłaściwy wątek na ten temat, ale zaryzykuje......

Przy przedłużeniu umowy w ubiegłym tygodniu, jako bonus za free dostałem Pakiet VOD.

Czy to są wszystkie kanały od 201 do 209, czy tylko niektóre?

Pytam, bo np. kanały od 201-204 i 209 mają informacje "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie"

 

 

edit.

Dzięki @qrczak :)

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tymi kanałami vod, chodzi mi o promocję? Wiem, że trzeba je wyłączyć przed upływem 6-ciu miesięcy np. dzwoniąc na infolinię. Czy jak zadzwonię wcześniej np. w 4 miesiącu to mi je też wyłączą wcześniej, pytam bo znając życie mogę zapomnieć o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączą,możesz nawet dziś zadzwonić-powiedz by Ci wyłączyli po okresie promocyjnym

(na wszelki wypadek poproś o ID kontaktu i zanotuj gdzieś-w razie czego będziesz miał podstawę do tego co ustalone bo rozmowy są nagrywane)

Wyłączą o ile umowa mu wejdzie w życie czyli wraz z okresem rozliczeniowym najbliższym jego będzie mogł złożyć dyspozycję na takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o poradę posiadam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD  płacę  69.90zł ( 59.90zł + 10zł (2x dekodery Multiroom HD) Wypowiedzenie wysłałem kilka miesięcy temu. Dzisiaj otrzymałem dwie oferty z DUK  15/5 lub 12/5 wszystko byłoby super ale niestety abonament będzie wynosić 74.90 zł ponieważ podobno zmieniły się opłaty za Multiroom i  podobno nic  nie można z tym zrobić . Naprawdę nie można ugrać tych 69.90 zł ? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca zeszłego roku ceny za Multiroom są sztywne. Pisałem o tym tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1010176

 

 

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.
-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.
-> Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.
 

 
A potem wielokrotnie powtarzaliśmy to w tym temacie. 
Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona bez złożonego wypowiedzenia.

Przez pierwsze 8 miesięcy gratis Familijny HD. Potem 21 miesięcy Familijny HD 39,90 zł lub 19,90 zł Rodzinny HD. Oczywiście zostanę przy Rodzinnym HD. Umowa 29 miesięcy i spokój na ponad 2 lata. Oczywiście EURO za free. Dziękuje wszystkim za pomoc i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od lipca zeszłego roku ceny za Multiroom są sztywne. Pisałem o tym tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1010176

 

 

 
A potem wielokrotnie powtarzaliśmy to w tym temacie. 

 

Szkoda myślałem że podpisując umowę na OFERTY TRAFNY WYBÓR – oferty dla Klientów, którzy przedstawią faktury za usługi telewizyjne od innego operatora. Umowa na 15 miesięcy TV na próbę.  Będę miał zawsze możliwość przedłużenia na takim samych warunkach jak dotychczas 10 zł MR ( 2 dekodery )  Czyli teraz mam tylko dwie opcje podpisując umowę typu 12/5 za 74.90zł lub przechodząc na czas nieokreślony i zachowując dotychczasowy abonament 69.90zł dobrze rozumiem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiając tak sprawę, to nie rozumiem nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz. Wybór jest oczywisty. W pierwszym przypadku przez cały 12 miesięczny okres zapłacisz 524,93zł (średnio miesięcznie 43,74zł). W drugim wypadku przez rok zapłacisz 838,80zł (średnio miesięcznie 69,90zł).

A tak na prawdę wybierając umowę 12/5, po opłaceniu dwóch rachunków znowu możesz przedłużyć umowę na 15/5. Czyli opłacasz niespełna 150zł (średnio miesięcznie 12,48zł) i znowu zmieniasz umowę!

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...