Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewno i można negocjować bez wypowiedzenia. Ale dla wygody lepiej wysłać. Pare złotych na poczcie zapłacić a mieć pewną pozycje wyjściową do przedłużania. Pamiętajcie, że umowy teraz przechodzą po zakończeniu umowy w tryb nieokreślony, więc dopóki nie wyślecie wypowiedzenia Polsat nie ma żadnej obawy że was straci, ergo konsultant nie musi być tak zdeterminowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno i można negocjować bez wypowiedzenia. Ale dla wygody lepiej wysłać. Pare złotych na poczcie zapłacić a mieć pewną pozycje wyjściową do przedłużania.

 

W kwestii przypomnienia dodam, że wypowiedzenie umowy można też złożyć w APS-ie Cyfrowego Polsatu. Wówczas nie ponosimy kosztów wysyłki "pisemka", a wypowiedzenie to jest od razu rejestrowane w systemie Cyfrowego Polsatu. Otrzymujemy również potwierdzenie złożenia wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam taki zestaw pakietów  Pakiet Familijny Max HD(39.90zł), Sport, HD(20zł), Film HD (10zł), Mulitroom (10zł), dzierżawa dekodera (5zł). Łącznie płacę 84,90zł. Do końca umowy zostało ok 5 miesięcy. Nie składałem wymówienia. Wczoraj dzwonili do mnie z DUK i zaproponowali mi coś takiego.

 

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + HBO + HBO GO + Ipla + Multiroom. Przy umowie 6 miesięcy(za 0 zł) + 23 miesiące 84,90

 

Przy wymianie dekodera z Sagem ESI88 na Sagem 7000 za jednorazową opłatą 63,80 (dzierżawa)

 

Jak myślicie czy to dobra oferta? Czy wstrzymać się i wysłać wypowiedzenie? Czy z waszego doświadczenia można wynegocjować lepszą cenę? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź! 

 

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że na końcu wypowiedzenia umowy warto napisać taką informację?

 

Jednocześnie informuję, że jestem skłonna wycofać powyższe wypowiedzenie i podpisać nową umowę na następujących warunkach:

Umowa na pakiet Familijny Max HD z możliwością zmiany na pakiet Familijny HD. Umowa zawarta na okres 12 miesięcy z czego 5 miesięcy za 0 zł. Przez te 5 miesięcy bezpłatnych pakiet Familijny Max HD za
0 zł. Później możliwość zmiany na pakiet Familijny HD za 39,99 zł miesięcznie.

 

Dzwoniłem do Działu Utrzymania Klienta i ta oferta odblokuje się po wysłaniu wypowiedzenia dotychczasowej umowy.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pisał ktos wyżej ,że....jeżeli się nic nie zrobi/wyśle wypowiedzenia itd./to umowa przedłuża się na takich samych warunkach.Czy to są dokładnie te same warunki poprzednio wytargowane w DUK po wysłaniu pisma  czyli te same kanały za ta samą kwotę i te same miesiące gratis?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pisał ktos wyżej ,że....jeżeli się nic nie zrobi/wyśle wypowiedzenia itd./to umowa przedłuża się na takich samych warunkach.Czy to są dokładnie te same warunki poprzednio wytargowane w DUK po wysłaniu pisma czyli te same kanały za ta samą kwotę i te same miesiące gratis?.

Kwota rośnie do ceny w cenniku bez darmowych miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobiepan - Uważaj bo swego czasu CP stosował coś takiego że po zakonczeniu okresu podstawowego umowy jeśli nie ma decyzji abonenta o jej przedłużeniu lub zerwaniu to się przedłuża automatycznie o rok i trzeba było słać wypowiedzenia 3 mies przed koncem okresu podstawowego, że się zrywa by nie przedłużyła się o rok sama. Nie wiem czy dalej to stosują ale ja się raz wkopałem i nie było mowy o żadnym nieokreślonym po i wypowiedzeniu 1 miesiąc jak pisze myster. Ale chyba na poczaku 2015 r było coś głośno, że UOKiK kazał CP pozmieniać umowy ale nie wiem jak to się skonczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...