Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w CP już 7 lat, umowa się dawno skończyła, ale dopiero teraz podpisałem nową. Na 29 miesięcy z promocją na 6 miesięcy pakiet Max HD, bo aktualnie mam pakiet familijny HD za 39,90 miesięcznie. Gdy przywiozłem nowy dekoder, podłączyłem i zacząerm przeglądać kanały zauważyłem że mam je wszystkie, łącznie z HBO i Cinemaxem, lecz po chwili te kanały zniknęły. Moje pytanie: dlaczego te kanały się pojawiły, chociaż nie mam ich w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w CP już 7 lat, umowa się dawno skończyła, ale dopiero teraz podpisałem nową. Na 29 miesięcy z promocją na 6 miesięcy pakiet Max HD, bo aktualnie mam pakiet familijny HD za 39,90 miesięcznie. Gdy przywiozłem nowy dekoder, podłączyłem i zacząerm przeglądać kanały zauważyłem że mam je wszystkie, łącznie z HBO i Cinemaxem, lecz po chwili te kanały zniknęły. Moje pytanie: dlaczego te kanały się pojawiły, chociaż nie mam ich w umowie?

 

29 MIESIĘCY - litości jak można sobie dać wcisnąć tak długą umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się koniec umowy z CP i oczywiście problem jak co roku. Oferta, którą mi proponują jest co najmniej niepoważna. Jestem abonentem ok. 10 lat. Może troszkę krócej. Na tę chwilę mam umowę na 15 mies. Familijny Max HD+Multiroom z Sagecom ESI 88. Płacę odpowiednio 49,90+10,00+5,00, co razem daje kwotę 64,90. Do końca umowy zostały 4 miesiące. Wysłałem rezygnację i ostatnia oferta to 6 miesięcy Full za 49,90, a później Familijny Max HD+Sport HD+ Film HD za 59,90 lub Premium za 99,90. Umowa na 15 miesięcy. Powiem szczerze, że liczę na coś o wiele lepszego, jeśli mam pozostać w CP, bo nie będę ukrywał, że propozycja kanałów sportowych jest tak kiepska, że wstyd się przyznać, że jestem abonentem CP.

Przede wszystkim chciałbym się pozbyć "haraczu" za dekoder i liczę na darmowe miesiące i umowę maks. 15 miesięcy. Jak uważacie, bazując na własnym doświadczeniu, czego mogę oczekiwać od CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolna zasada jest taka, ze jesli oferta przedluzeniowa jest gorsza, niz dla nowych, to sie ja wypowiada i bierze nowa umowe. To nie telefon, zmiana numeru karty chyba nie jest problemem :)

Co do pozbycia sie oplat za dekoder czy MR, jesli juz wczesniej sie je placilo, to tu mozna spotkac sie z duzym oporem materii. Nie powinno za to byc problemu z darmowymi miesiacami.

 

propozycja kanałów sportowych jest tak kiepska, że wstyd się przyznać, że jestem abonentem CP

 

Tego typu zdania mozna skwitowac tylko szyderczym usmiechem. To nie klub AA, ja tam nie mam problemu z przyznaniem sie do bycia abonentem CP i korzystania z wiekszosci uslug p. Solorza. Inna sprawa, ze o ofercie sportowej CP wiem tylko tyle, ze takowa istnieje - wole "oferte" proponowana mi przez moj rower i domowa sale treningowa.

 

A jesli wstydzisz sie czegos, co robisz, po prostu przestan to robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wielokrotnie, czynsz za dekoder zostaje na stałe. Chcąc się go pozbyć przy przedłużaniu umowy trzeba oddać obecny dekoder i odebrać nowy dekoder (może to być ten sam model) w ofercie bez czynszu z jednorazową aktywacją. Okres promocyjny jest wtedy krótszy. Przy 15-miesięcznej umowie zamiast 5 miesięcy można dostać maksymalnie 3 miesiące promocji przy takiej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym się pozbyć "haraczu" za dekoder i liczę na darmowe miesiące i umowę maks. 15 miesięcy. Jak uważacie, bazując na własnym doświadczeniu, czego mogę oczekiwać od CP?

 

Byłem w anologicznej sytuacji też zostawały mi 4 miesiące do końca umowy i to co udało mi się ograć i tobie też powinno:

umowa na 15 miesięcy 5 miesięcy free z pakietami takimi jak Familijny Max HD +pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD+Cinemax za 59,90zł +multirooom za 5zł i w prezencie HBO HD, Ipla, HBO GO, VOD (w czasie trwania okresu promocyjnego)

Możesz spokojnie powalczyć o umowę na 12 miesięcy .Z pozbyciem się "haraczu" może być problem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nastepujaca umowe:

Pakiet podstawowy Familijny Max HD(49.90) + multi room (10) + HBO HD, HBO GO oraz Cinemax HD. Do tego bylo rowniez Film HD oraz Sport HD. Dwa ostatnie sa wylaczone juz ale HBO i Cinemax wciaz dziala. W zasadzie to nie wiem dlaczego, jest to umowa tesciow i nie do konca rozumiem dlaczego pozostawili te kanaly.

 

Tak czy inaczej placa finalnie 59.90 za wszystko. Umowa sie konczy, wypowiedzienie wyslane i teraz pytanie co moge ugrac.

Z tego co czytalem na forum realne wydaje sie: umowa na 15 mies z czego 5 lub 6 mies gratis, zadnych zmian w pakiecie, multiroom z 10 na 5 PLN. Nie wiem jak bedzie z HBO i Cinemax, czy to rowniez zostanie. Film HD oraz Sport HD ich nie interesuje. Tesc jeszcze myslal zeby wymienic dekoder glowny HD5000 na jakis z nagrywarka, obawiam sie ze obnizy to mozlowisci negocjacji.

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj pierwszą ofertę po wysłaniu wypowiedzenia. Do końca umowy równe 4 miesiące. Dotychczas Familijny Max HD+MR+czynsz za 64,90, umowa na 15 miesięcy, w tym 5 mies. za darmo. Ich oferta:

 

Premium (bez VOD) za 89,90 zł + 5 zł czynsz za dekoder + 5zł MR. Razem 99,90. Umowa 15 miesięcy w tym 5 gratis.

lub

Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Ipla Mix za 69,90 zł+5 zł czynsz + 5 zł MR. Razem 79,90. Umowa na 15 miesięcy w tym 5 gratis.

 

Jedyne co mi się spodobało to to, że rozmawiałem z kobietą, która nie rzucała bredniami, że oferta specjalnie dla mnie, że inny klient tego nie dostanie, itp. Powiedziała wprost, że to mi może zaproponować, a jeśli chodzi o piłkę nożną na ich kanałach to faktycznie nie mają nic do zaoferowania poza eliminacjami do ME i MŚ.

 

Teraz pytanie do Was. Czy da rade ugrać to, co przedstawiam na dole?

 

Umowa 15 miesięcy (max)

5 miesięcy gratis

Familijny Max HD+Sport+Film+HBO 59,90

Do tego: MR 5 zł i czynsz za dekoder 5zł.

Razem: 69,90

Średnia: 46,60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili do mnie dzisiaj z centrum utrzymania klienta CP (222-127-128) i zaproponowali mi taką ofertę:

 

Umowa na 15 miesięcy

5 miesięcy gratis

 

przez 5 miesięcy pakiet Premium (włączony od dziś, czyli razem 6 miesięcy pakietu Premium), od 6. miesiąca trwania umowy Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+ Cinemax za 59,90, MR za 5 zł i czynsz za Sagemcom ESI-88 5zł.

 

Początkowo zastanawiałem się, czy nie odmówić i jeszcze trochę ich potrzymać, bo jednak do końca umowy zostały 4 miesiące. Ale z drugiej strony musiałbym przez te miesiące płacić abonament. Sądzicie, że to maksimum, co mogłem wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...