Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam was mam takie dwa pytania chodzi mi o ofertę premium teraz jaka mam i chce dalej ja mieć

1.Czy jak pozostanę przy tym co mam dekoderze dadzą mi lepsza ofertę umowa może być na 15 lub 12 miesięcy i co mi możecie doradzić pod tym względem co mogę utargować =.

2. Jak wezme nowy dekoder to czy oferta będzie słabsza czy taka sama ?

Prosił bym o rade

 

Nawet przy wymianie dekodera można wynegocjować umowę 12/5, ale prawdą jest, że oferty są ciut słabsze. Ja przez to, że wymieniłem dekoder dodatkowy SD na HD będę płacił 10 zł przez 7 miesięcy umowy za Multiroom, a np. gdybym już miał dwa dekodery HD, to Multiroom bym miał darmowy do końca umowy.

 

Koledzy, umowa jest do 21.05, jutro wysyłam wypowiedzenie i czekam na tel.

Czy mogę liczyć na taką ofertę? Umowa 12 m-c, 5 za 0 zł, pakiet Familijny Max HD+Film HD+Sport HD za 59,90 zł przez pozostałe 7 mcy? Do tego chcę MR (10 zł? Czy można utargować taniej?) jaki dają dekoder do MR?

Jeśli to co piszę to za duży optymizm, to co mogą mi podobnego zaproponować? Dzięki za info :D

 

Na pewno możesz wynegocjować umowę 12/5 na pakiet Familijny Max HD+Film HD+Sport HD za 69,90 zł + 0 zł Multiroom, wątpię żeby się zgodzili na 59.90 zł. Do MR dają dekoder HD 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z sympatyczną konsultantką CP nt. przedłużenia umowy. Zależy mi głównie na pakiecie sportowym.

Otrzymałem propozycję: Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD w umowie na 15 m-cy za 49,90 przez pierwsze 4 m-ce a później przy założeniu, że zrezygnuję z Film HD (nie potrzebuję go) pozostałe 11 m-cy za 59,90.

 

W tej chwili mam Familijny HD + Sport HD za 49,90 więc tak na serio zyskałbym tam jakieś dodatkowe kanały w ramach "MAX", których i tak bym nie oglądał tak więc zdecydowałem się pozostać przy starych warunkach. Umowa się sama przedłuży o 12 m-cy, kwota się nie zmieni więc jak dla mnie ok.

 

Widzę, że nie ma w CP opcji aby otrzymać coś lepszego do pakietu SPORT HD do 50zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mam pytanie co da się ugrać przy przedłużeniu w przypadku gdy obecnie mam pakiet familijny + HBO/Cinemax + multiroom (SD) + internet (tylko na zasadzie więcej danych z TV bez żadnego abonamentu miesięcznego) oraz kartę sim do telefomu. Do przeglądania stron ilość danych które obecnie mam mi wystarcza (ok 5 GB). Pakiet telewizyjny chciałbym pozostawić podobny do obecnego. W punkcie polsatu oferują mi umowę 29mcy/8free ale musiałbym dokupić internet osobno i płacić od pierwszego miesiąca.

Proszę o info lub poradę, czy ktoś miał coś podobnego i przedłużał umowę.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno migrowałem do nc+, teraz czas na przedłużenie umowy rodzicom z CP. ;) Tutaj za bardzo zorientowany nie jestem, dlatego prosiłbym o pomoc. Obecnie mają pakiet Familijny HD z dekoderem HD6000, umowa 15-miesięczna z 3 albo 5 miesiącami za darmo, nie pamiętam dokładnie. Interesuje mnie oczywiście tylko umowa na 12 albo 15 miesięcy na pakiet Familijny HD. Ile miesięcy za darmo mogę utargować? Wpowiedzenie tak jak w nc+ obowiązkowe, czy da się też bez tego?

I jeszcze ewentualnie interesowałaby mnie IplaMix na całą umowę. Czy dobrze rozumuję i jest to darmowy dostęp m.in. do Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra na kompie czy innym urządzeniu? Bo mam PS3 i czasem coś bym obejrzał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno migrowałem do nc+, teraz czas na przedłużenie umowy rodzicom z CP. ;) Tutaj za bardzo zorientowany nie jestem, dlatego prosiłbym o pomoc. Obecnie mają pakiet Familijny HD z dekoderem HD6000, umowa 15-miesięczna z 3 albo 5 miesiącami za darmo, nie pamiętam dokładnie. Interesuje mnie oczywiście tylko umowa na 12 albo 15 miesięcy na pakiet Familijny HD. Ile miesięcy za darmo mogę utargować? Wpowiedzenie tak jak w nc+ obowiązkowe, czy da się też bez tego?

I jeszcze ewentualnie interesowałaby mnie IplaMix na całą umowę. Czy dobrze rozumuję i jest to darmowy dostęp m.in. do Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra na kompie czy innym urządzeniu? Bo mam PS3 i czasem coś bym obejrzał. ;)

Wypowiedzenie to podstawa jak w NC+.Tylko tu 3 miesiące wcześniej.Realne do wywalczenia to umowa 12miesięcy w tym 5 gratis bez wymiany dekodera.Na iplę raczej nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wypowiedziana/rozwiązana w 2010 r - obecnie kanały FTA bezterminowo. Stary dekoder (ECHOSTAR DVR-747 - kupiony na własność) zepsuł się i go oddałem na elektrośmieci (bo sądziłem, że już mi się nie przyda) zachowałem kartę. Czy opłaca mi się coś robić z tą kartą - potrzebował bym nowy dekoder bez zdawania starego, czy lepiej skorzystać z jakiejś super promocji dla nowych abonentów ("Happy Hours" ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty nie wykorzystasz bo jest parowana z dekoderem.Starego dekodera nie musisz zdawać bo miałeś na własność.Może rozejrzyj się za własnym tunerem, a od CP weż moduł CI.Możesz też kupić jakiś używany dekoder i zrobić cesję.Chyba,że odpowiada ci obecny sprzęt oferowany przez CP.Jeśli do tej pory oglądałeś tylko Kanały FTA to nie musi to być dekoder od Polsatu.Kup własny tuner z czytnikiem i wejściem na moduł, może być też combo z DVB-T.Odbierzesz kanały FTA,a dodatkowo będziesz mógł odbierać płatne dowolnej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...